Skocz do zawartości
ormowiec

IC_TECHNIKA ktoś korzysta?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

mam pytanie czy ktoś korzysta z IC_TECHNIKA, jaka jest tego wartość jeśli idzie o auta grupy VAG? w demo na stronie jest citroen i w sumie wygląda to bardzo podobnie do autodaty. Aha i jeszcze jedno pytanie ile kosztuje wersja na CD, bo nie mogę znaleźć nigdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mam, ale widziałem u znajomego w warsztacie. Dla mnie jako elektronika zawartość jakby licha. Nie wiem jakiego typu informacji chciałbyś uzyskać, ale do grupy VAG z czystym sumieniem mogę polecić elsa win. Cała grupa, pełne schematy, naprawy elektryczno elektroniczne oraz mechaniczne, sposoby pomiarów wszytkich mozliwych detali itp. Nie jest to moze mercedesowski WIS, ale autodaty i podobne bije na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi mi najbardziej o grupę VAG szczególnie o elektrykę, nastawy komputerów itd. w autodacie tego nie ma. Elsa wiadomo bardzo chętnie ale w Polsce chyba licencja nie do zdobycia, albo kosztuje chorą kasę (to jest chyba 7 płyt DVD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodata, workshop i podobne niewiele wnoszą w temacie elektroniki. Jedynie pinologia ECU w autodacie jest na poziomie i często z tego korzystam. Co do Elsy... potrzebujesz to do warsztatu, czy w celach "edukacyjnych" ? Zajmuje ze wszystkimi aktualizacjami 11giga, ale to jest 11 giga ważnyh i pomocnych w naprawach rzeczy, więc moim zdaniem warto się za tym rozejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuję się diagnostyką elektroniki, póki co uczę się ale w przyszłości może będzie to moje dodatkowe zajęcie. chciałbym umieć coś więcej niż odczyt i kasowane błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz w celach edukacyjnych to pomogę Ci go zdobyć. Odezwij się na moje GG jeśli oczywiście chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tylko elsy brakuje w moim banku wiedzy. korzystam z autodaty, workshopa, etosa i etki, ale elsy wciaz poszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elsy wciaz poszukuje

 

jak widzę w opisie nie masz do mnie daleko. podjedz to pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,bo widzę że się znasz na temat programów warsztatowych, szukam od jakiegoś czasu programu warsztatowego z bazą aut, abym mógł mieć możliwość rozkodowania każdej kostki w aucie pod wzglęcem, koloru, co to jest, i co powinno być na kablu, wiem że norauto ma taki system, czy może wiesz jaki program by dał radę takiemu działaniu? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności