Skocz do zawartości
Stg.

zabudowa kaset od radia fm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam b4 passata i obok ręcznego jest zabudowa na 4 kasety, wyciągnałem ją i pomyślałem, ze byłoby to dobre miejsce na cbradio. Tylko, ze akurat uniden 520 jest za długi, jakbym wywiercił kształt na cb to nie dowaliłbym się tam do jakichś kabli? czy tam w ogóle jest miejsce, wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to tam są linki ręcznego, można tam zajżeć wyciągając popiołkę z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa.png

 

Dokąldnei chodzi mi wlaśnie o to.

Łukasz dzięki za odpowiedź tam jakieś linki są wiem widziałem tylko chodzi mi o to, czy tam jest jeszcze druga połówka tej zabudowy tak jakby w dół, zeby radio weszło a nie sie zatrzymie i nic nie zdziałam, jakby ktoś wiedział to prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie cioł plastików bo tam jest maławo miejsca u mnie cb jeżdzi włożone na wcisk między fotelem a tunelem, to chyba najlepsze miejsce na CB w B3-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o to żeby uniden wszedł w tą dziure po kasecioku w pozycji pionowej i schował sie praktycznie cały, to niestety - nie zmieści sie.

Też tak to sobie kiedyś chciałem wykombinować.

Tam masz praktycznie miejsca tylko na wysokość tego całego plastiku i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Macie jakieś pomysły gdzie wcisnąć dobrze unidena? pomiedzy fotelami się mieści ale spada w dół..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz tam zrobic mocowanie, które jest przy każdym radiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tutaj gdzie zaznaczyłem na zdjęciu i jak dla mnie dobrze wygląda :)

Pozdrawiam!

aaaaaaa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam koło ręcznego pomiędzy dnem tej wnęki a blachą jest może z 2-3 cm miejsca więc za wiele nie wywalczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nawet jak wsadzisz to przydał by się głośnik zewnętrzny bo kiepsko będzie ze wydajnością seryjnego głośnika który będzie tak ściśnięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej tam sie nie da wsadzić, jak mi sie udało uzyskać informacje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności