Skocz do zawartości
assasin

CD nie działa jak zimno.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko-chciałem zacząc tego posta od pewnego tekstu ale przypomnial mi sie kawał:

 

"najczęstsze kłamstwo w internecie?

 

 

 

 

szukałem ale nie znalazłem..."

 

no więc po tym dowcipie który w moim przypadku nie jest klamstwem chcialbym zapytać czy którys z szanownych userów passatów b5 fl posiadających fabryczne radio z nawigacją miał takowy problem.

 

Jak sobie wsiadam z rana do samochodu i chce włączyc muzykę z płytką skopiowaną na CD R-audio (juz doczytalem ze takie nalezy stosowac) moje radyjo stwierdza ze nie ma plyty cd w srodku. Natomiast jak wloze orginalną płyte smiga bez problemu. I sprawa wydawałaby się trywialna gdyby nie fakt ze jak już troszkę cieplej sie zrobi w aucie a laser rozgrzeje się na płycie orginalnej mogę wtedy odpalac swoje kopiownae płyty. Przyznam szczerze ze czuję się jakbym odpalal starego rubina i musial czekac az sie nagrzeje...hehe.

Problemu w okresie cieplym nie zaobserwowałem.

 

Czy którys z szanownych kolegów miał/ma ten problem?I jak go ewentualnie rozwiązał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie z płytką navigacji

jak jest zimno rano nie może jej odczytać

ale jak sie podgrzeje to sie uruchamia normalnie

ke passa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam ze zmieniarką w bagażniku :) Płytka wypalana zaczyna działać jak już się ociepli w aucie lub wygrzeje zmieniarka :) Dziwne to trochę ale z praktyki wiem ze urządzenia elektroniczne potrzebują "wygrzania" jeżeli temperatura otoczenia jest - chłodno :D. Posiłkuje się instrukcjami urządzeń elektronicznych ze śmigłowca :D

 

I wcale się tym nie przejmuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam ze zmieniarką w bagażniku :) Płytka wypalana zaczyna działać jak już się ociepli w aucie lub wygrzeje zmieniarka :)

 

a u mnie dziala od kopa... kiedys mialem problem z nia ale przeczyscilem i teraz startuje przy kazdej temp. i na kazdej plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam ze zmieniarką w bagażniku :) Płytka wypalana zaczyna działać jak już się ociepli w aucie lub wygrzeje zmieniarka :) Dziwne to trochę ale z praktyki wiem ze urządzenia elektroniczne potrzebują "wygrzania" jeżeli temperatura otoczenia jest - chłodno :D. Posiłkuje się instrukcjami urządzeń elektronicznych ze śmigłowca :D

 

I wcale się tym nie przejmuję :)

wiesz ja tez sie nie przejmuje ale to co piszesz nie jest do konca prawdą. Jak juz napisałem orginalne plyty smigają od ręki-bez znaczenia na temp panującą.

 

Napisałem bo moze kimus udalo sie rozwiązac ten problem. Byłbym skłonny nawet zakupić sobie orginaly ale slucham muzyki klubowej i 99,9% to są sety dj nagrywane przez nich ale nie wydawane...cóz...pozostaje nagrzewaac sprzety jak za starych dobrych czasów rubinowych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj przeczyscic laser... u mnie wszystkie nagrywane smigaja. Dodam ze nagrywam tylko na plytach TDK. Sprobuj nagrac na TDK-ach... i zobaczysz czy sie cos poprawi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprobuj przeczyscic laser... u mnie wszystkie nagrywane smigaja. Dodam ze nagrywam tylko na plytach TDK. Sprobuj nagrac na TDK-ach... i zobaczysz czy sie cos poprawi:)

hmmm nagrywam tylko na TDK cd-r audio.

 

niestety nie mam czym wyjąć radia,moze gdzies podjade coby przeciscili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Koledzy mają rację warto by przeczyści laser, mamy zimę i w autach jest troche wilgoci więc para osadza się na laserze . Wiązka światła jest słabsza i wtedy urządzenie trudniej czyta wypalane płytki od tych tłoczonych oryginalnie,po nagrzaniu się cd para znika i wszystko bywa ok aż do następnego wychłodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności