Skocz do zawartości
Diesel14

jak dbać o silnik TDI !

Rekomendowane odpowiedzi

n/c :502::573:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherman997

heheh nigdy juz nie kupie zielonego paska b5 :) a napewno nie od dresa w białej czapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo Lubelacy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dbać o silnik, sprzęgło oraz zapach w samochodzie ... powiedzcie mi, co jest w tym takiego fajnego? Ja rozumiem zabijać muchy boczną szybą bo do tego trzeba coś potrafić, ale strzał ze sprzęgła na ręcznym? :D

 

P.S Mam też zielonego, ale na mojego już sobie kilka osób ostrzy zęby bo wiedzą jaki dopieszczony ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że tatuś leży w łóżeczku a synek pojechał się uczyć do kolegów, pewnie gdyby wiedział co synek z wozem robi to by tak spokojnie nie spał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi filmik autora http://pl.youtube.com/watch?v=9DZi46s_Lic&feature=channel_page

 

Oraz cytaj z jego wypowiedzi do tego filmiku:

pod 200 to spokojnie dochodzi fabryczne afn 110 koni a ten z powerboxem poleci okolo 203-209 (zalezy od stanu silniku i podzespolow) ---> sprawdzane zadna bajka !!! powerbox duzo wiecej na maxa nie daje, ale przyspieszenie i moment obroty naprawde bardzo idzie do gory :) pozdro
oraz o zgrozo:

 

Tego autka juz dawno nie mam(...)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małpie założysz dres i pewnie tez byłaby w stanie tak "pojechać". Żałosne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoglowałem trochę i proszę bardzo, czytajcie komentarze tutaj: http://www.jednoslad.eu/video/UuxNUtJS_sc/VW-Passat-TDI-pali-gumy-Lublin.html

 

A pod tym filmikiem najlepszy komentarz autora: http://www.notebooki-szczecin.fullnews.pl/video/id/9DZi46s_Lic/

 

max dzisiaj dalo sie tylko 150 ... na kazdym z 3 filmikow przeciagalem az do przejscia w tryb awaryjny ...

 

Jaki z tego morał? Montować PowerBoxy! Przecież wszystko "super" chodzi i gumę można bezkarnie popalić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam takiego zielonego Passata kupiłem go miesiąc temu ale tak katować auto to tylko może koleś w dresie masakra a za jakiś czas jak już będzie brał olej i turbo się rozleci tatuś będzie sprzedawał tego Passata i opowiadał bajki jaki on był bezawaryjny pozdrawiam i nikomu nie życzę kupna takiego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... no masakra, choć sam się swoim AJM tak zabawiłem ale to w środku zimowego kawałka zimy, gdzie było z 20 cm ŚNIEGU NIEUBITEGO pod kołami, i można było trochę poboksować ;)

 

nie no... joke :D po prostu miałem problem z wyjechaniem z parkingu i trochę dłużej pomieliłem kółkami w miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podadzą namiary, mogę im podrzucić komplet starych "kapci" na ognisko. Zrobią sobie palenie gumy jak się patrzy :585:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja tam spojrzalem na ten filmik inaczej, a mianowicie spojrzcie na licznik to pierwsze B5 w PL ktore ma przebieg powyzej 200tys :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tam spojrzalem na ten filmik inaczej, a mianowicie spojrzcie na licznik to pierwsze B5 w PL ktore ma przebieg powyzej 200tys

 

:rotfl:

 

widzę podobnie myślimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tam spojrzalem na ten filmik inaczej, a mianowicie spojrzcie na licznik to pierwsze B5 w PL ktore ma przebieg powyzej 200tys :rotfl:

 

bo jeszcze nia ma na nim kartki sprzedam, razem z kartką będzie miałe 120tys i będzie nim jeździła kobieta... :D -made in poland :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jeszcze nia ma na nim kartki sprzedam, razem z kartką będzie miałe 120tys i będzie nim jeździła kobieta... :D -made in poland :633:

 

Albo starszy Pan który jeździł tylko do kościoła!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności