Skocz do zawartości
Gość piotrek870918

oring na krućcu

Rekomendowane odpowiedzi

no mechanicy tylko nie chodzi o oring przy termostacie tylko oring na wlocie do obudowy termostatu.i jest on stożkowy.i jest on nie do kupienia

 

:D

 

Ten oring jest do kupienia w każdym sklepie z oringami (1-2zl), stożkowy jest tylko ze starości.

Po prostu zakładasz nowy okrągły oring...

 

Mam trochę takich starych stożkowych i cieknących, chętnie odsprzedam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek870918

jasne.akurat wyjelem taki oring z drugiego silnika.przerobie obudowe termostatu i waz i bede mial spokuj

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, a ktora wersje krocca masz- kolanko takie jak na foto na ktore bezposrednio naklada sie waz, czy krociec+kolanko skierowane w przod samochodu, zakladane na tenże krociec na oring i zawleczke? jesli druga wersje to oring dostepny jest w ASO, jesli pierwsza to oring jest w komplecie z termostatem/mozna cos dobierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek870918

to jest kruciec plus kolanko z zawleczk.ten kruciec jest obudowa termostatu.i ja potrzebuje oring ktory uczelnia ten kruciec z kolankiem.gosciu mi szukal w salonie vw maja kruciec niby po ten kruciec ale za maly. numery krucca fabryczne: 037 121 619A numery kolanka:037 121 121A.oni maja oring co na srednicy zew wychodzi ok 35mm a ja potrzebuje 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1h0 121 687A, ma 28,5 mm średnicy. on nie wchodzi na tą rurkę tylko styja się z jej końcem, wkładasz go do kolanka. nie wiem jak może mieć tam 40 mm

ps. KRÓCIEC

--- scalone ---

nr 16

016000.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek870918

niewiem ale mam.a poza tym nie mam tego auta od nowosci.i niewiem czy ktos nie zmienil czegos tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności