Skocz do zawartości
Krasny

Bagażnik dachowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem, że potrzebuję bagażnik do mojego passata.

Nię bedę go dużo używał, tylko pare przejazdów w zimie z nartami tak więc nie bardzo chciałbym dużo inwestować.

 

Chętnie założyłbym jakiś uniwersalny, tylko mam problem, bo nie wiem co będzie pasować?

jak widać na zdjęciu poniżej:

 

mojpassekjf4.th.jpg

 

"belka" nad drzwiami jest dosć szeroka, później jest uszczelka.. i pytanie do Was, jak sie montuje bagaznik w tym aucie? gdzie, powinien być przymocowany, jakie zaczepy, jaka długość belki?

 

Czy bagaznik od passata B5 bedzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przykład http://hossa.pl/p,pl,bd-cam-4505-110,logico.html

Podstawka stoi na dachu, łapka idzie nad drzwi.

Pewnie nie każdy będzie pasował bo łapki mają różna długość do różnych samochodów, w sklepie powinni ci dobrać, belki są zwykle uniwersalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta metalowa "łapka" miesci się miedzy drzwiami a karoserią? i skoro jest metalowa to czy mi lakieru w tym miejscu nie porysuje?

 

takie dylematy mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ta metalowa "łapka" miesci się miedzy drzwiami a karoserią? i skoro jest metalowa to czy mi lakieru w tym miejscu nie porysuje?

 

takie dylematy mam..

 

Tak, między drzwi a karoserię. Uszczelka jest szeroka wię nie ma problemu. A czy porysuje... nie wiem, dobrej marki bagażnik nie powinien, ja nakleiłem w tym miejscu kawałki szerokiej taśmy izolacyjnej, można ew. zamiast tego okleić "łapkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jeszcze nie zrobiłeś zakupów to polecam orginalny produkt VW. Mnie udało się kupić używany od znajomej, która auto sprzedała a bagażnik jej leżał. Miałem wczesniej inny (co prawda nie był to THULE) i jakość bez porównania.

jest metalowa to czy mi lakieru w tym miejscu nie porysuje?

Te łapki pokryte sa tworzywem i nic się nie rysuje. A założenie bagażnika jest banalnie proste - kładziesz w oznaczonym miejscu i dokręcasz dwie śruby na imbusa.

Na allegro trochę tego bywało, w tej chwili znalazłem tylko do kombi.

http://www.moto.allegro.pl/item530816772_bagaznik_bazowy_vw_passat_b3_b4_kombi_f_vat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkurzę temat. Ma ktoś może zdjęcia takiego bagażnika zamontowanego na sedanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności