Skocz do zawartości
Michal1980

Gdzie sa zapisyane tymczasowe pliki mp3 w Viscie?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem jednej piosenki i ale znalazlem tylko do "posluchania" na jednej stronie. Wiem jednak, ze skoro ja w calosci odsluchalemto musi gdzies byc na dysku. tylko gdzie? I bedzie z rozszerzeniem mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź ją na Wrzuta.pl a jak ściągnąć to na Google znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowniana jakosc jest na wryucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałeś przez WMP albo IE? szukaj w C:\Users\..użytkownik...\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files

nazwa pliku zmienia się, rozszeżenie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz przeglądarke. Teraz siedze na innym systemie, więc tak na szybko mogę Ci tylko powiedzieć, że (przynajmniej jeśli chodzi o Opere) pliki są zapisywane w jednym z podfolderów w folderze użytkownika, tam gdzie masz foldery muzyka, zdjęcia itd.

 

Ten folder jest jednak ukryty, nie wiem czy windows pozwoli Ci go zobaczyć, ja wchodziłem do niego z poziomu total commandera.

 

Wiem, wiem - mgliście, ale może jakoś sam do tego dojdziesz, ja do jutrzejszego popołudnia nie będę miał dostępu do visty, więc odpowiadam Ci tak na szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na szybko, wszystkie pliki które ściagam zapisywane sa w c/uzytkownicy/nick/pobieranie

Jak to zmienic ? Wnerwia mnie to, w XP zawsze zapisywałem na pulpit i dopiero przenosiłem gdzie chciałem. Przeglądarka to FF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczi

Narzedzia -> opcje -> karta Glowne -> Popieranie -> Pobrane pliki zapisuj do: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artmin, dzięki. Jak to zobaczyłem co napisałeś to sobie przypomniałem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja....

Znalaylem ten plik w C/users/michal/appdata/local/temp ale plik po zamknieciu strony sam sie kasuje:633: A w trakcie grania, nie da sie go skopiowac, bo "jest w uzyciu"... hmmm... Pozostaje tylko nagranie tego w locie jakims recorderem?

 

Chyba, ze ktos ma ochote to rozgryzc, to piosenka jest tutaj

http://www.imeem.com/rhojmusic/music/7p8pcRFs/lady_gaga_feat_colby_odonis_just_dance_instrumental/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj programiku unlocker i nim spróbuj odblokować plik i skopiować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może poszukaj na mp3.teledyski.info ? Wypasu to tam nie ma, ale ściągałem stamtąd nawet o wiele mniej popularną muzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aardvark, piosenke zdobylem juz wczoraj. Na tej stronie, ktora wymieniles, tez jest jak sie okazuje ale trocha gorsza jakosc. Ale ciagle mnie zastanawia, jak zapisac plik tymczasowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja....

Znalaylem ten plik w C/users/michal/appdata/local/temp ale plik po zamknieciu strony sam sie kasuje:633: A w trakcie grania, nie da sie go skopiowac, bo "jest w uzyciu"... hmmm... Pozostaje tylko nagranie tego w locie jakims recorderem?

 

Chyba, ze ktos ma ochote to rozgryzc, to piosenka jest tutaj

http://www.imeem.com/rhojmusic/music/7p8pcRFs/lady_gaga_feat_colby_odonis_just_dance_instrumental/

 

Eeee... A ja to mam w mniej niż 1 min. I to na Viscie :-> Z tego linka, który zapodałeś...

Tylko w "zapisywaniu" takich plików jest taki myk (dotyczy wrzut itp, itd).

Odpalasz plik na stronie, czekasz aż Ci się cały załaduje (widać to na pasku postępu).

A potem szukasz: plik niekoniecznie będzie się nazywał tak jak tytuł, na pewno nie będzie miał rozszerzenia *.mp3 *.mwv...

U mnie był w C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\ w jednym z podkatalogów a nazwa miała 32 znaki z roszerzeniem .dat. Najlepiej jest posortować wszystko wg daty (będzie to jeden z najmłodszych plików) i szukać dużego pliku (zazwyczaj 2,3 ,4 lub więcej MB). Kopiujesz to nadając swoją nazwę i zmieniając rozszerzenie (zazwyczaj mp3 aczkolwiek w tym przypadku jest to .wmv)

Czasem znajdowałem je jednak w C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\ i jednym z podkatalogów...

A jak chcesz to Ci to mogę podesłać... waży 4MB

A nie mogłeś skopiować bo ten odtwarzacz na stronie jest flash'owy...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności