Skocz do zawartości
t-tk

Konkurs na auto roku. Passat w finale >> GŁOSUJ TERAZ <<

Rekomendowane odpowiedzi

Do dzieła forumowicze i foremki: http://www.blogomotive.pl/index.php/2009/02/09/bbc08-final

 

 

 

 

 

 

ZASADY OGÓLNE

 

Best Bloggers’ Car to mistrzostwa Polski nowych aut. Tak samo jak i na drodze, w BBC auta nie są parowane ze sobą w tych samych kategoriach, lecz losowo zestawiane w pary (czasami trójki) - stąd na przykład w jednym z pojedynków spotkać się może BMW X5 z Kią cee’d. Cóż, takie jest życie - nigdy nie wiesz, kto ci na zderzaku usiądzie lub wyzywającą przegazówkę zapoda czekając na zielone.

 

W zeszłym roku z tego co pamiętam passat dzięki nam zaszedł dość daleko. W tym roku też wypada pomóc, prawda? :)

A więc do dzieła forumowicze i foremki: http://www.blogomotive.pl/index.php/2009/02/09/bbc08-final

Edytowane przez t-tk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WrrRrr!

Volskwagen Passat jest tu tylko i wyłącznie ze względu na wersję CC. Choć szczerze mówiąc, akurat ta wersja jest totalną porażką - nie jest ani zdecydowanie ładniejsza od normalnego sedana, ani jakoś specjalni bardziej luksusowa czy sportowa - ot, zwykła siłowa i prostacka próba uczynienia z auta zwyczajnego (jakim jest Passat) wozu budzącego pożądanie (jakim żaden VW nie jest).

 

Głos oddany! Na Passata :D

 

a szkla mnie trawia jak autor blog'a pisze tak:

 

Hyundai Sonata to najładniejszy koreański sedan all time. Rok temu pisałem, że tak właśnie powinien wyglądać ówczesny Ford Mondeo. Dziś, mimo pojawienia się na rynku nowej wersji tego Forda, podtrzymuję twierdzenie. Wiem, że wewnątrz Sonata trochę trąci barokiem i gdzieniegdzie Daewoo, ale nie czułbym jakiegoś wielkiego wstydu mając to auto jako służbowe

 

Moim zdaniem to on w "pie byl i no widzial" i sam jest total porażką

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooo Passat oczywiście:D:D innej opcji przecież nie było;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany i Passat prowadzi, ze znaczną przewagą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Volskwagen Passat jest tu tylko i wyłącznie ze względu na wersję CC. Choć szczerze mówiąc, akurat ta wersja jest totalną porażką - nie jest ani zdecydowanie ładniejsza od normalnego sedana, ani jakoś specjalni bardziej luksusowa czy sportowa - ot, zwykła siłowa i prostacka próba uczynienia z auta zwyczajnego (jakim jest Passat) wozu budzącego pożądanie (jakim żaden VW nie jest)."

 

Ku***, koles sam jest genetyczns porazka wypisujac takie rzeczy. Chetnie naprostowalbym mu zuchwe, zeby zaczal myslec. Poza ty,m co to za prownania Mercedes GLK i Passat.

 

PS. Glos na Passata oczywiscie oddany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Volskwagen Passat jest tu tylko i wyłącznie ze względu na wersję CC. Choć szczerze mówiąc, akurat ta wersja jest totalną porażką - nie jest ani zdecydowanie ładniejsza od normalnego sedana, ani jakoś specjalni bardziej luksusowa czy sportowa - ot, zwykła siłowa i prostacka próba uczynienia z auta zwyczajnego (jakim jest Passat) wozu budzącego pożądanie (jakim żaden VW nie jest)."

 

Ku***, koles sam jest genetyczns porazka wypisujac takie rzeczy. Chetnie naprostowalbym mu zuchwe, zeby zaczal myslec. Poza ty,m co to za prownania Mercedes GLK i Passat.

 

PS. Glos na Passata oczywiscie oddany.

Michale oddałem swój głos na passata i nie tylko i dodałem kolesiowi komentarz. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq i bardzo trafnie to ująłeś:padam::D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle, że zanim zjedziecie autora to należałoby poczytać conieco o tym konkursie. Między innymi to, że pary dobierane są spośród puli aut losowo! Więcej luzu może ;-)

ZASADY OGÓLNE

 

Best Bloggers’ Car to mistrzostwa Polski nowych aut. Tak samo jak i na drodze, w BBC auta nie są parowane ze sobą w tych samych kategoriach, lecz losowo zestawiane w pary (czasami trójki) - stąd na przykład w jednym z pojedynków spotkać się może BMW X5 z Kią cee’d. Cóż, takie jest życie - nigdy nie wiesz, kto ci na zderzaku usiądzie lub wyzywającą przegazówkę zapoda czekając na zielone.

 

http://www.blogomotive.pl/BBC/index.htm

 

Jacku znam Cie z 'czytania' i lubie Cię ale kurcze należałoby jednak poczytać zanim się poleci po całości ;)

Edytowane przez t-tk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale kurcze należałoby jednak poczytać zanim się poleci po całości

Masz rację nie przeczytałem wszystkiego ale tak mnie zdenerwował swoją opinią na temat passata (to chyba jego prywatne zdanie?:P) że nie zdzierżyłem. Chociaż inna sprawa że dla mnie ta strona jest mało przejrzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku***, koles sam jest genetyczns porazka wypisujac takie rzeczy. Chetnie naprostowalbym mu zuchwe, zeby zaczal myslec. Poza ty,m co to za prownania Mercedes GLK i Passat.

 

PS. Glos na Passata oczywiscie oddany.

 

to mi przypomina całkiem niedawną sytuację z głosowaniem w operacji tuning TVN. To jest tylko zabawa, nie spinaj się tak człowieku.

 

Jacku rozumiem zdenerwowanie ;) Nie czytasz tego bloga i nie znasz specyfiki, powinienem był uprzedzić was o tym wklejająć link.

To jest prywatny blog z prywatnymi i subiektywnymi opiniami, czego autor w ogóle nie ukrywa. I za to go lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest prywatny blog z prywatnymi i subiektywnymi opiniami, czego autor w ogóle nie ukrywa. I za to go lubie.

I dlatego wpisałem mu swoją prywatną opinię. :D I myślę że się nie obrazi bo napisałem to co czuję. Tomaszu jesteśmy fanami (jeśli nie fanatykami) passata . Zakładając ten temat miałeś świadomość jaka może być konsekwencja czytania opinii o swojej miłości. Kiedyś Mapetowi napisałem że będę bronił tego forum i członków jego bo są dla mnie jak rodzina. I zobacz Mapet stał się członkiem naszej społeczności myślę że jak twój znajomy poczyta nasze forum kupi passata i stanie się jego fanem. :D

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mi przypomina całkiem niedawną sytuację z głosowaniem w operacji tuning TVN. To jest tylko zabawa, nie spinaj się tak człowieku.

 

o - to to to. ja bloga blogomotive.pl czytam od bardzo dawna i ten konkurs z premedytacją takie a nie inne zestawienie samochodów prezentuje. przecież to jest gra o złote kalesony i na zasadach autora - więc nic nam do jego zdania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, sam Admin mnie pochwalił, teraz pod nazwą użytkownika pewnie pojawi mi się pasek 'pochwalony przez Samego Admina' ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozdmuchiwać następnej burzy, dlatego napisałem sprostowanie do swoich słów. Myślę Tomku że twój kolega Rafał się nie obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój kolega ;)

Na pewno się nie obraził, przecież dla każdego właściciela czegokolwiek w internecie nie ma nic lepszego niż ruch na stronie, a to mu zapewniamy prawda?

 

Będę się starał przypominać w tym wątku o kolejnych starciach naszego faworyta - przypomne, że w zeszłym roku odpadł w półfinale pokonany przez Mazde 6 i BMW 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos oddany :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest mój kolega ;)

Na pewno się nie obraził, przecież dla każdego właściciela czegokolwiek w internecie nie ma nic lepszego niż ruch na stronie, a to mu zapewniamy prawda?

 

Będę się starał przypominać w tym wątku o kolejnych starciach naszego faworyta - przypomne, że w zeszłym roku odpadł w półfinale pokonany przez Mazde 6 i BMW 6.

 

No to pilnujemy tematu i walimy do finału :!: Nie bez powodu jest nas qrwa tylu na forum, żebyśmy nie dali rady. Dobra reklame się zrobi i polecimy z głosami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Tomka. Logowałem się na stronę już dzisiaj chyba 5 lub 6 raz i za każdym razem głosowałem czy w głosowaniu nie ma ograniczeń? Bo jeśli nie to będę dzisiaj siedział i nabijał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku było, podejrzewam że w tym też jest ;)

Z tym, że faktycznie sprawdzając wyniki klikam 'głosuj' i raz ankieta zachowuje się tak jakbym głosował a innym razem wyświetla się nad wynikiem 'już głosowałeś' czy coś w tym stylu także.... nie wiem ;) Na razie nie będę pytał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności