Skocz do zawartości
jamal_2005

RCD 510. Jakie do tego glosniki + wzmacniacz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Matlis radia które zaproponowałeś to te małe, ja chciałbym u siebie 2DIN tak więc moje propozycje:

1 KENWOOD DDX155

2 Pioneer MVHAV270BT najbardziej mi się widzi bo ma bluetooth

3 SONY XAV-65

W takim razie moje RCD 510 idzie do działu sprzedam ;)

 

Mam do kupiena wczesniej wymieniany przeze mnie rodek rn-4110 nowy produkcji USA za 500. Czy wazym zdaniem opłaca się? czy lepiej szukać jakiegoś KAC'a ? ten rodek to:

 

-4x 105 Watt RMS an 4 Ohm

-2x 300 Watt RMS an 4 Ohm

-4x 150 Watt RMS an 2 Ohm

 

Głośniki: w takim razie zamiast moreli lepszym wyborem będą Excursion SHX-6C?[h=2][/h] ?

 

Czekam na wasze podpowiedzi :)

Edytowane przez Krydziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matlis radia które zaproponowałeś to te małe, ja chciałbym u siebie 2DIN tak więc moje propozycje:

1 KENWOOD DDX155

2 Pioneer MVHAV270BT najbardziej mi się widzi bo ma bluetooth

3 SONY XAV-65

W takim razie moje RCD 510 idzie do działu sprzedam ;)

 

Mam do kupiena wczesniej wymieniany przeze mnie rodek rn-4110 nowy produkcji USA za 500. Czy wazym zdaniem opłaca się? czy lepiej szukać jakiegoś KAC'a ? ten rodek to:

 

-4x 105 Watt RMS an 4 Ohm

-2x 300 Watt RMS an 4 Ohm

-4x 150 Watt RMS an 2 Ohm

 

Głośniki: w takim razie zamiast moreli lepszym wyborem będą Excursion SHX-6C? ?

 

Czekam na wasze podpowiedzi :)

 

takie zaproponowałem ponieważ są radiami z wyższej półki , które coś sobą reprezentują. Te które podałeś to "tylko radia" po których nie oczekiwałbym większego efektu niż wydanych pieniędzy . Jak już miałbym szukać 2 dinowego Radia to raczej rozejrzałbym się za Alpine :

-INA-W910

-IVA-W505R

- IVA-W502R

ewentualnie jakiś wyższy model kenwood'a i JVC modele AVX810 i w góre . Ale to Twoje pieniądze i Twoja decyzja. Z Tych co zaproponowałeś wybierz te które Ci się bardziej podoba bo wiekszych różnic miedzy nimi nie będzie .

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc w takim razie czy jest sens wymiany mojego obecnego RCD 510 na te które zaproponowałem? I pytanie kolejne, skoro zestaw dyn audio gra pod RCD 510 to jakoś to musi być podłączone dobrze fabrycznie. Jak to jest rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam tutaj pomocy od osób które znają się co nieco na audio.

Sprawa wygląda następująco:

mam założone w passacie B6 z 2007 roku fabryczne radio RCD 300. Chciałem je zmienić na RCD 510. I teraz proszę nie szydzić.... chciałem też dołożyć jakiś głośnik z wbudowanym wzmacniaczem który mogę z Shella za punkty wziąć. Nie znam się na tym jaka firma jest dobra i czy ma to sens, a chodzi o ten model

 

http://allegro.pl/kruger-matz-boombox-samochodowy-12-activ-i5787104485.html

 

Da radę jakoś złożyć taki zestaw i czy będzie jakoś to grało?

Co to za firma kruger&matz? I jeśli nie ona to jaka w podobnych pieniądzach??

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności