Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bardzo nudny wyścig, dużo wyprzedzania ale w końcówce stawki. Robert utknął za słabo spisującym się Hulkenbegriem. Cieszy podium, za tydzień będzie ciekawie. Mam nadzieje, że Alonso dowiezie mistrzostwo, a Vettel dostanie po dupie od Webbera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bardzo nudny wyścig

 

W pełni popieram- nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Tak się zastanawiam i nie wiem czy to nie najbardziej nudny wyścig w tym sezonie.

 

Miejmy nadzieję, że za tydzień będzie prawdziwa uczta dla fanów F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sie nie moge doczekać jak Robert bedzie zwalał na cos.... (pewnie KOREK)

Ja mam nadzieje że Weeber zdobędzie mistrza Alonso drugi

Wyścig mi sie podobał po SC jak zaczeły sie dublowania i sędziowie z chorągiewkami "machali" ale chyba sami nwaet nie wiedzieli komu maja machać takie było zamieszanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam co sie bedzie dzialo jak w ostatnim wyscigu pierwsza trojka bedzie jechac w tej samej kolejnosci co dzis;-)

Jesli Vettel bedzie jechal 1szy,za nim Webber,a Alonso 3ci to zalozmy co sie stanie np 10 kolek do konca-bo nawet jak wygra Vettel to majstra i tak ma Alonso-jedyna opcja to Vettel,przepusci Webbera:-)

 

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

 

Cytat:

Podczas ucieczki szofer Buttona uszkodził pięć innych pojazdów.

 

Czyzby Hamilton dorabial sobie po godzinach na 1/4 etatu jako szofer???;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pełni popieram- nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Nie no co ty :D

tak się zastanawiam i nie wiem

Ja też co się działo między 15-40 okrążeniem chyba komarek :spie się pojawił :rotfl:

Pozdrowionka :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne ,że po pit stopach stracił swoje dobre 6 miejsce.

 

dokładnie a co dla mnie bardziej dziwne, że Rosberga trzymali w boxie długo po czym po kolejnym kółku zjechał raz jeszcze a i tak wyjechał przed Robertem

można pochwalić żwirka, że jadąc za hulkenbergiem nie wjechał za nim na pit stop jak to zrobił Robert na swoje nieszczęście bo już do końca wyścigu kulał się za nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem posłuchać Marcina, no ale cóż nie odezwał się. Musiałem swoim służbowym bolidem pognać do Szczecina. Tak naprawdę moja jazda we mgle chyba żwawiej się odbyła niż dzisiejszy wyścig. Vettel i Webber bez zaskoczenia, nudno do przodu i tak do końca. Hulkenberg dzisiaj zaskoczył mnie bo myślałem że będzie miał jak Marcin mówił inne ciśnienie w oponach niż inni, ale Marcin to przewidział bo jak napisał ten wyścig będzie jechał na 10 albo dalszej pozycji. Robert mnie zaskoczył swoją bezpłciowością to Petrov także nie rozbił się chociaż próbował. :D Żwirek również mnie zaskoczył, może nabył ogłady na torze albo już mu się nie opłaca rozbijać i innych ładować w trudne sytuacje. Za to team Ferrari mnie dzisiaj zaskoczył zmianą opon ale cóż każdemu zdarzają się błędy. I to wszystko z mojej strony no chyba że zostanę zaskoczony nowymi wieściami od Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wyscigu wyszlo ze terzeba albo bardzo szybko zmienic opony ( button ) albo bardzo puzno bo kubek stracil 6 miejsce tylko dlaczego? rosberg byl 3 razy i skonczyl 6 :( strasznie dziwny ten wyscig co o tym sadzicie gdzie kubek zgubil swoje miejsce ? co bylo powodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że bedzie sie tłumaczył :D

cyta z WP

Po zawodach lider Renault powiedział, że jednym z krytycznych momentów wyścigu był czas jaki stracił za swoim kolegą z zespołu Witalijem Pietrowem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale cóż nie odezwał się.

 

Nie widzę powodu dla którego miałbym pisać cokolwiek innego niż można przeczytać na onecie :) Każda opinia różna od mainstreamu u Was kończy się odsądzeniem od czci i wiary.

 

bo myślałem że będzie miał jak Marcin mówił inne ciśnienie w oponach

 

Ciśnienie można zmienić przed wyścigiem :P Niestety, w warunkach wyścigowych trzeba mieć coś więcej niż ślepy fart z doborem tegoż. Co zresztą było widać na warm-up lap, kiedy Hulkenberg pozwiedzał pobocze i musiał wyprzedzać czołówkę, aby dobić do SC.

 

że Rosberga trzymali w boxie długo po czym po kolejnym kółku zjechał raz jeszcze a i tak wyjechał przed Robertem

 

De facto wyjechał za nim. Ale Kubica miał +1 lap, a Rosberg nie. Cała reszta wynika z przepisów dotyczących SC.

 

bo kubek stracil 6 miejsce tylko dlaczego?

 

Zjechał razem z Hulkenbergiem, który wstrzymywał cały pociąg za sobą. W momencie kiedy reszta się od niego uwolniła jechała 1,5 s. szybciej na okrążeniu. Kubica cały czas się za nim kulał i powiększał stratę. Dlatego po serii pit-stopów reszty trafił za Buttona, Rosberga i Schumachera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem jak Kubek narzekał na zbyt krótkie przełożenie siódmego biegu

przez to nie mógł ponoć wyprzedzić Hulka

Tylko czemu miał najwyższą prędkość na końcu prostej???:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]

Ostatnio coraz częściej Kubica tłumaczy się , ze coś nie działa lub źle ustawione ma.

Powinien jeździć co wyścig tak jak w Singapurze po zmianie opon pod koniec.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czytałem jak Kubek narzekał na zbyt krótkie przełożenie siódmego biegu

przez to nie mógł ponoć wyprzedzić Hulka

Tylko czemu miał najwyższą prędkość na końcu prostej???:hmm

pierdu pierdu Powinien sie nic nie odzywac albo powiedziec szczerze

DAŁEM CIAŁA i tyle a nie wymyślanie i zwalanie na cos lub kogoś

Tyle odemnie

Ps

Dzisiaj czytalem gazete gdzie jest tylko o Fomule 1

i Włosi po jakimś tam sondażu chcą Kubice na miejsce Massy

Tym bardziej że coś głośno sie robi o wykupieniu Reno przez Lotusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i Włosi po jakimś tam sondażu chcą Kubice na miejsce Massy

 

Oni tak chcą od kliku lat. Massa raczej zostanie na następny sezon, a później to i tak nie wiem czy partnerowanie Alonso jest jego ambicją. Ferdek podporządkował sobie cały zespół jak kiedyś Szumi i każdy kierowca będzie tam grał drugie skrzypce przy nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Alonso i Kubek poza torem to dobrzy przyjaciele i Bardzo chciałbym zobaczyć ich dwóch w jednym "Timie" podobnymi autami jak by sobie radził nasz rodak bo teraz z Pietrovem to nawet nie można ich porównywać który lepszy (pietrov to kasa a nie kierowca tak naprawde)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Kubica długo by miejsca nie zagrzał

w Ferrari ten team jest zawsze dla jednego kierowcy drugi ma tylko punktować.

Kubica jest za ambitny żeby być drugim kierowcą i jeśli jezdził by z Alonso to zaraz było

by po przyjażni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawiodlem sie nasz expert milczy i mozna powiedziec ze zje..... fajny watek swoimi wypowiedziami wymuszaniem swojej racji szkoda tego fajnie sie czytalo opini innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawiodlem sie nasz expert milczy i mozna powiedziec ze zje..... fajny watek swoimi wypowiedziami wymuszaniem swojej racji szkoda tego fajnie sie czytalo opini innych

 

na pewn o robi tabelki w exelu, wykresy itp. żeby nam laikom wszystko wytłumaczyć :)

 

ogólnie do bani widać że nie szło Kubicy od początku kwalifikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak jutro w wyścigu wyjdzie :hmm Może być gorąco na starcie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności