Skocz do zawartości
VALDI

Jakie żarówki - światła postojowe

Rekomendowane odpowiedzi

He He sprzedawca pewnie płakał jak sprzedawał xD

 

Będąc już przy tym temacie, czy to oby na pewno bezpieczne? nie spali się lampa bądź jakieś okablowanie ... ?

 

no i ile czasu na tym jeździsz?

EDIT: Ok, odczytałem wiadomość priv - ponad rok, no to elegancko....

 

Dzięki za pomoc, bo ciężko było o kogoś konkretnego.... Pozdro.

Edytowane przez mati102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, aczkolwiek u chińczyka kosztowałyby 100% taniej :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie wiedział dlaczego po założeniu ledowych postojówek w B6 (przy wyłączonych światłach) po włączeniu zapłonu, postojówki zapalają się i gasną przez jakieś 3-4 razy i gasną. Jak włączy się pozycje to wszystko jest dobrze, brak błędu i świecą normalnie. W czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś będzie wiedział dlaczego po założeniu ledowych postojówek w B6 (przy wyłączonych światłach) po włączeniu zapłonu, postojówki zapalają się i gasną przez jakieś 3-4 razy i gasną. Jak włączy się pozycje to wszystko jest dobrze, brak błędu i świecą normalnie. W czym może być problem?

 

Poprostu masz kiepskie ledy. Zmień polaryzacje czyli odwrotnie załóż. U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przy ledach to chyba nie bardzo da sie zmienić polaryzacje, to nie zarówka że jakkolwiek by nie załozył to zawsze bedzie swiecić. ja mam chyba już z 5komplet w tym jeden był od kolegi z forum i wszystkie po właczeniu zapłonu migały, wyłaczałem nawet diagnoze postojówek ale też nie pomogło. jak dla mnie nie wpływa na predkosc wiec nie przeszkadza mi to miganie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no przy ledach to chyba nie bardzo da sie zmienić polaryzacje, to nie zarówka że jakkolwiek by nie załozył to zawsze bedzie swiecić. ja mam chyba już z 5komplet w tym jeden był od kolegi z forum i wszystkie po właczeniu zapłonu migały, wyłaczałem nawet diagnoze postojówek ale też nie pomogło. jak dla mnie nie wpływa na predkosc wiec nie przeszkadza mi to miganie

 

To samo mialem w Bmw...mrugalo bo dostaje impuls o niskim napieciu z komputera ktory sprawdza czy zarowki nie sa spalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest "zimna diagnoza". Takie krótkie impulsy po włączeniu zapłonu przy żarówkach nie zdążą rozgrzać włókna a komputer już "wie", czy żarówka nie jest spalona. Diody mają znikome obciążenie i przy takich impulsach już zdążą zaświecić się. "Zimną diagnozę" można wyłączyć w sterowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś pomoże jak ustawić w VAg aby żarówka led w postojowych świeciła i nie wyrzucała błędu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś pomoże jak ustawić w VAg aby żarówka led w postojowych świeciła i nie wyrzucała błędu ?

 

A czy żarówka to CAN BUS? Jeśli to zwykły led to nie ustawisz tego VAGiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to żarówka philips exreme vision

Edytowane przez bajer89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to żarówka philips exreme vision

To nie jest żarówka typu Led. Sprawdzałem w Google i pokazuje, ze jest to zwykła żarówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest żarówka typu Led. Sprawdzałem w Google i pokazuje, ze jest to zwykła żarówka.

 

IMG_6286.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej. To nie jest żarówka can bus. Do samochodów z szybą can nie nadają się bo wywala błędy spalonej żarówki.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za stary samochód do tej żarówki :)

Inżynierowie nie uwzględnili tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już testowałem ledy na postojówkach w kilku samochodach i powiem szczerze, że jeśli chodzi o postojówki to lepiej kupić Philips Blue Vision albo WhiteVision, bo ledy albo podziałają chwilę i się spalą, albo przy drugim włączeniu auta wywali błąd. Z postojówek led się wyleczyłem już. Ja przy swoich xenonach skretnych dałem BlueVision i jestem zadowolony :) mam oba swiatła w podobnej kolorystyce a nie jedno żółte a jedno białe. Z ledami fajnie się pobawić w środku auta i podświetlenie tablicy oraz bagażnik. Ja kupowałem na tym forum od kolegi tomnik i jestem mega zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje, świecą przepięknie i mają już ponad rok. żadnych błędów nie wywala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności