Skocz do zawartości
PrZeMoL

Oswietlenie wnetrza LED

Rekomendowane odpowiedzi

Podważ lekko śrubokrętem w jednym miejscu tam gdzie zaczep i samo wyskoczy. Ja u siebie juz zrobilem srodek na bialo, i wlasnie doszly diody do bagola jutro fotki ;)

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy takie cos Cie interesuje ale koles w swoim pasku ma oswietlona ta polke pod radiem niebieskim neonem.ten neon jest tam w glebi polki i bardzo fajnie to wyglada na niebiesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną rzecz :( jak otworzę centralnym zamkiem wszystkie drzwi wewnątrz zapala sie oświetlenie, otwieram klapę bagażnika wiadomo lampka się zapala i świeci jasno po pewnym momencie jak światło wewnątrz gaśnie lampka w bagażniku również przygasa (ledwo bździ pomimo otwartej klapy) :( czy wy też tak macie?

Da sie coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na diodach tak samo, moj kumpel z placu tez, na zarowkach nie zwrocilem uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem dziwną rzecz :( jak otworzę centralnym zamkiem wszystkie drzwi wewnątrz zapala sie oświetlenie, otwieram klapę bagażnika wiadomo lampka się zapala i świeci jasno po pewnym momencie jak światło wewnątrz gaśnie lampka w bagażniku również przygasa (ledwo bździ pomimo otwartej klapy) :( czy wy też tak macie?

Da sie coś z tym zrobić?

Zmierz napięcie w obydwuch opisanych sytuacjach to się dowiesz co jest nie tak.

 

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:39 ----------

 

Ja mam na diodach tak samo, moj kumpel z placu tez, na zarowkach nie zwrocilem uwagi

Przy diodach nie zauważysz takiego spadku napięcia i dlatego masz OK ;)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO,JA MAM PODOBNĄ SYTUACJĘ PRZY ZASTOSOWANIU LED.

GENERALNIE MNIE TO NIE PRZESZKADZA.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KOLEGO,JA MAM PODOBNĄ SYTUACJĘ PRZY ZASTOSOWANIU LED.

GENERALNIE MNIE TO NIE PRZESZKADZA.

Pozdrawiam:)

 

Bo poprostu masz słabej jakości diody :) Taki efekt nie powinien występować.Tobie może to nie przeszkadzać ale niebieskim napewno tak ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmierz napięcie w obydwuch opisanych sytuacjach to się dowiesz co jest nie tak.

 

Nie ma co mierzyć ewidentnie jest spadek napięcia, tylko co jest przyczyną?

Wstawię spowrotem zwykłą żarówkę i zobaczę czy jest tak samo

Edytowane przez Majki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co mierzyć ewidentnie jest spadek napięcia, tylko co jest przyczyną?

Wstawię spowrotem zwykłą żarówkę i zobaczę czy jest tak samo

 

A krańcówkę w klapie sprawdzałeś? ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A krańcówkę w klapie sprawdzałeś? Pzdr.

Pokazuje komunikat na wyświetlaczu że klapa jest otwarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokazuje komunikat na wyświetlaczu że klapa jest otwarta

 

Nie tylko...Podstawowe dwie rzeczy na początek-krańcówka i zamek.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebrałem się dziś i poszedłem założyć zestaw LED do podświetlenia pod drzwiami. Diody montuje się w lampkę zamiast zwykłej żarówki W5W. Wraz z diodami (w jedną lampkę wchodzi 6 diodek) dostałem od Charakterka instrukcję montażu ;) Montaż i podłączenie baaaaaaaaaaaanalnie proste ;)

Zamontowanie wszystkich czterech lampek zajęło mi 15 minut - bez zbędnego pośpiechu. Na każdą lampkę dwa miejsca lutownicze ;) Diody tak połączone, że wchodzą w klosik na wcisk - nie ma szans na przemieszczenie. Wykonanie zestawu LED przez Charakterka - bez zastrzeżeń.

 

Założyłem, poczekałem aż się ściemni... porobiłem fotki - i jestem zajebiście zadowolony!!

 

Szczerze mogę Wam polecić Charakterka...

 

Oceńcie sami...

 

Włączone tylko LED w drzwiach - żadnego dodatkowego oświetlenia ;)

DSCF3326 [800x600].jpg

DSCF3327 [800x600].jpg

DSCF3332 [800x600].jpg

DSCF3344 [800x600].jpg

DSCF3352 [800x600].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zebrałem się dziś i poszedłem założyć zestaw LED do podświetlenia pod drzwiami. Diody montuje się w lampkę zamiast zwykłej żarówki W5W. Wraz z diodami (w jedną lampkę wchodzi 6 diodek) dostałem od Charakterka instrukcję montażu Montaż i podłączenie baaaaaaaaaaaanalnie proste

Zamontowanie wszystkich czterech lampek zajęło mi 15 minut - bez zbędnego pośpiechu. Na każdą lampkę dwa miejsca lutownicze Diody tak połączone, że wchodzą w klosik na wcisk - nie ma szans na przemieszczenie. Wykonanie zestawu LED przez Charakterka - bez zastrzeżeń.

 

Założyłem, poczekałem aż się ściemni... porobiłem fotki - i jestem zajebiście zadowolony!!

 

Szczerze mogę Wam polecić Charakterka...

 

Oceńcie sami...

 

Włączone tylko LED w drzwiach - żadnego dodatkowego oświetlenia

 

mam te same zamontowane ale nie mogę jakoś zebrać sie do zrobienia fotek:)

generalnie również polecam !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to wsią panowie leci ;) Przynajmniej moim zdaniem to powinno być subtelne podświetlenie, a teraz jak ktoś na śniegu otworzy drzwi to gały wypala - chyba, że to aparat tak przekłamał. Pomysł ciekawy, jednak wolałbym by to było delikatnie podświetlone i na przykład Amber, a nie white.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zebrałem się dziś i poszedłem założyć zestaw LED do podświetlenia pod drzwiami. Diody montuje się w lampkę zamiast zwykłej żarówki W5W. Wraz z diodami (w jedną lampkę wchodzi 6 diodek) dostałem od Charakterka instrukcję montażu ;) Montaż i podłączenie baaaaaaaaaaaanalnie proste ;)

Zamontowanie wszystkich czterech lampek zajęło mi 15 minut - bez zbędnego pośpiechu. Na każdą lampkę dwa miejsca lutownicze ;) Diody tak połączone, że wchodzą w klosik na wcisk - nie ma szans na przemieszczenie. Wykonanie zestawu LED przez Charakterka - bez zastrzeżeń.

 

Założyłem, poczekałem aż się ściemni... porobiłem fotki - i jestem zajebiście zadowolony!!

 

Szczerze mogę Wam polecić Charakterka...

 

Oceńcie sami...

 

Włączone tylko LED w drzwiach - żadnego dodatkowego oświetlenia ;)

 

Bardzo ładnie to wygląda super efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę to wsią panowie leci

Moim zdaniem wsią by leciało w innym kolorze niż biały ;)

Śnieg napewno spotęgował efekt jasności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał John

Troszkę to wsią panowie leci

 

Moim zdaniem wsią by leciało w innym kolorze niż biały

Śnieg napewno spotęgował efekt jasności

 

dokładnie zgadzam się ..

 

super to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie

da rady wmontowac te diody do passata B6 ???

bo fajnie to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

Posiadam lampki pod drzwi:

 

Na 2 samochody w wykonaniu jasnym (kosmos) białym zimnym (takie jak ma Marecki78). Ktoś chętny? Wysyłka od ręki. Prosze pisać w tym temacie (klikaj) zapotrzebowanie. Cena z wysyłką 107 zł, cena z montażem u mnie - 100 zł.

 

Prosze także pisac tam zapotrzebowanie i zamówienia na inne lampki niż pod drzwi - jestem w stanie sporo zrobić.

 

Czas oczekiwania do 10 dni od chwili, gdy uzbiera się około 5 - 6 zamówień. Dlaczego tyle? Bo lepiej mi nakupić diod za 500 - 600 zł jednorazowo, niż pykać po 90 zł za komplet do auta i tak wkółko...

 

W przypadku ledowania całego auta wysyłasz mi lampki z zaznaczeniem gdzie jest plusik (na której blaszce w lampce) i to mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek.Czy do paska,który nie ma pociągniętych przewodów do podświetlenia nawiewów (kostki są) dasz radę coś wyrzeźbić?

 

BTW Poszło Pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności