Skocz do zawartości
Gość bodek

co sadzicie o listwach

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ta folie ochronną sciągne to chrom zaczyna matowie

kupiłem na allegro docięte listwy chrom na grill i od razu zerwałem tą folię ochronną i nic się nie dzieje :), a świecą się jak psu ....( mam je już rok ). Jeśli chodzi o chrom wokół szyb to zanabyłem ori i będę zakładał już w Nowym Roku :), dodam że mam sedana granatowego .

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego indi ale jeśli ta folie ochronną sciągne to chrom zaczyna matowieć :) ja tak mam i kolega który zakładał te chromy w audi a4 też miał tak samo :) nawet na opakowaniu jest napisane żeby jej nie sciągać,moim zdaniem granatowy też bedzie bardzo ładnie wyglądał,a ja mam czarną perłe metalic i ładnie się to prezentuje pozdrawiam

 

 

nie wiem jak to sie dzieje bo pare osob ktore to naklejali widzialem i tez mowili ze odklejali ta folie. moze masz inne listwy i dlatego ci matowieja nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależny od listew - ja miałem z Carpointa i pisało na opakowaniu żeby nie zrywać folii - sama zeszła :636:

a gdzie nie zeszła to zaczęła się listwa odklejać i wywaliłem wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listwe mozna dokleic super glue i nie ma bata zeby potem odchodzila dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

czytalem, n aallegro ze sa 2 rodzaje listew meblowe listwyhttp://moto.allegro.pl/item508970523_listwy_chrom_na_grilla_vw_passat_b5_obrys_atrapa.html

i podobno lepszehttp://www.allegro.pl/item508504680_vw_passat_b5_obrys_listwy_chrom_grill_promocja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wywaliłem wszystkie

 

...i słusznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem passata taki jak moj przed liftem granatowy i mial wlasnie z alegro chyba zamowiony pakiet listew na grill..na poczatku myslalem ze to byl po lifcie passat bo naprawde ladnie to wygladalo do tego mial fajne lampy soczewkowe...tak samo pytalem co myslicie o tym zeby do passata granatowego przed liftem dac listwy na okolo szyb i na zderzaki i drzwi..myslalem ze to brzydko wygladac bedzie ale dzisiaj przekonalem sie ze ladnie..tylko samochod musi byc czysty:D:P ale ogolnie jesli chodzi o listwy z obrysem na gril z allegro to mysle ze fajna sprawa..aby jakosc byla taka sama na jaka wyglada

Edytowane przez robertAVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie te listwy

 

http://www.allegro.pl/item516437419_listwy_listwa_chrom_8_metrow_szer_9mm_9_mm_hit.html

 

już ponad rok i nic złego się nie dzieje,atrapę lepiej kup chromowaną,nie oklejaj,bo potem te paski odchodzą

 

40d6ab6bd616368fm.jpg

 

23f21fa18cd7c33dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinny byc 12mm tak jest chyba w 3bg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krisrol
Witam ja też zakładałem listwy chrom do mojego paska w sierpniu tego roku,trzymają mi do teraz ale niektóre z nich już musiałem podklejać specjalnym silikonem bo sie odklejają i schodzi z nich folia ochronna z zewnątrz,myśle że za długo mi one nie wytrzymają,przed montażem docinałem bo kupiłem 2x po 8m w rolkach,oczywiście odtłuściłem uszczelki przed montażem,z daleka to ładnie wygląda ale z bliska to można zauważyć że to nie oryginał,tam gdzie zeszła folia ochronna zaczyna matowieć chrom,na wiosne bedę szukał listew od razu dociętych i bede je wymieniał pozdrawiam

 

 

Ja tez zakladalem w sierpniu i nic mi nie odchodzi, folia zostawia Ci zmatowienia bo bylo trzeba ja zerwac po zalozeniu!!! Z bliska tez moze ladnie wygladac tylko trzeba odpowiednio dociac... Mam kombi i poszlo mi bardzo ladnie!!!. Jak go umyje to wrzuce foto. Jedynie mialem problem z chromem do wnetrza... tam nie ma jak odtluscic powierzchni i sa chropowate... no i niestety trzeba bylo kleic na goracy klej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynie mialem problem z chromem do wnetrza... tam nie ma jak odtluscic powierzchni i sa chropowate... no i niestety trzeba bylo kleic na goracy klej...

 

dokladnie mialem z tym samym problem..odstawaly po przyklejeniu..ja uzylem co 2-3cm mala kropke super glue i juz jezdze rok i nic nie matowieje nie odpada..jedynie sie blyszcza:) dodaje to uroku dla wnetrza dodatkowo sobie zrobilem z takiej samej szerokosci bo mi zostal kawalek, ramke na okolo mieszka zmiany biegow..zaczalem kleic od strony popielniczki i tak na okolo i konczy sie w miejscu takim ze pokrywa popielniczki zakrywa laczenie listw..zreszta jest one prawie wogle nie widoczne..wystarczy dobrze dociac..

 

a ktos moze montowal jakies ramki na mieszek biegow z allegro??bo tam widzialem sa takie duzo wieksze i zastanawiam sie jak to wyglada

 

ps. krisrol dzieki za wiadomosc na priv czekam na foty:) pkt dla ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zakladalem w sierpniu i nic mi nie odchodzi, folia zostawia Ci zmatowienia bo bylo trzeba ja zerwac po zalozeniu!!! Z bliska tez moze ladnie wygladac tylko trzeba odpowiednio dociac... Mam kombi i poszlo mi bardzo ladnie!!!. Jak go umyje to wrzuce foto. Jedynie mialem problem z chromem do wnetrza... tam nie ma jak odtluscic powierzchni i sa chropowate... no i niestety trzeba bylo kleic na goracy klej...

 

jest banalna metoda na odtluszczenie tego:) bierzesz patyczki do uszu i maczasz je w benzynie i ...po problemie.

proponuje nie kleic teraz gdy jest zimno bo sie moze klej slabo trzymac bo nie utleni sie rozpuszczalnik w kleju.

w przypadku gdy bedzie lekko odstawac malutka ilosc super glue i sie trzyma bez mozliwosci oderwania samoczynnie:)

oczywiscie folie odrywasz po montazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

kupilem na alle...jak naloze to sie przekonam po jakims czasie jakie to one sa naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka szerokosc listew jest w sedanie w 3bg??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według moich "obliczeń" 16mm bo mam założone fabryczne listwy w chromie od 3BG te przy szybach nasuwane na drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

listwy nałozone.fajnie sie przyklejały jak podgrzewałem suszarka.Powstaje tylko pytanie jak dlugo wytrzymaja ale efekt superancki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kot_ik 16mm?? na pewno nie mniej??chyba ze mi sie wydawalo zawsze ze sa mniejsze bo 16 to duzo:) takiej listwy na pewno nie wygne na malej szybce w sedanie;p

 

bodek a ty jakie listwy kladles??jaka szerokosc??jesli mozesz to podaj linka;)

pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

na obwodke szyb ida 9 mm lepiej je wyprofilowac a mozna i 12 mm a na grilla ida 6 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie listwa 12mm jest idealna ,grill też mam chromowany ale już kupiłem taki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności