Skocz do zawartości
Gość bodek

co sadzicie o listwach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bodek

co sadzicie o listwach chromowych z allegro na grill i na obwodke szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już tutaj sporo wątków na ten temat. Z grillem sobie poradzisz, jest szansa że będzie to całkiem dobrze wyglądało. Jeżeli masz sedana, to możesz mieć spory problem z wymanewrowaniem na łuku przy tylnej szybie w wypadku obrysu. W kombi takich problemów nie ma.

 

Tylko nie licz że będzie wyglądało jak oryginał. Z daleka owszem, ale każdy kto podejdzie zauważy że to nie jest fabryczny chrom.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

czytałem ale kazdy cos innego pisze i niewiem czy sie zdecydowac na zakup,oppinie sa rozne kogo posluchac ? moze ktos juz cos takiego robil? mile widziane fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

jak dlugo je masz ? czy odklejaly sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwy nie powinny się odklejać, miałem takie o szer. 5mm na Omedze i było OK.

Edytowane przez Wiking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
jak dlugo je masz ? czy odklejaly sie ?

 

jakieś 10 miesięcy samochód myty karcherem i nic sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

czy ktos jescze naklejał listwy z all.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam zamiar takie nabyć i założyć.Mój znajomy je kupił jakiś czas temu i do tej pory zero problemów.Z podpisu widzę,że masz kombi i jeżeli Ci to coś pomoże w decyzji to tu masz link to aukcji gościa od którego brał kumpel

http://moto.allegro.pl/item510681836_vw_passat_b5_b5_fl_variant_kombi_obwodki_szyb.html

Powodzenia

Edytowane przez Sobol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hezek listwy na drzwiach i zderzakach oraz obrysowki szyb sam robiles??i czy to sa jaies specjalne listwy czy jakies meblowe po pare zl za metr??bo slyszalem ze sa rozne rodzaje a rowniez chcilabym sobie zrobic takie listwy..moze ktos ma fotki passata granatowego przed liftingiem z listwami chrom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

ciekawe ile wytrzymaja te tansze listwy ja mam zamiar kupic od tego goscia na grilla i ma tez na obrys szybhttp://www.allegro.pl/item508504680_vw_passat_b5_obrys_listwy_chrom_grill_promocja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hazek.Z tego co widzę po lampach tył to 3bg,po lusterkach i przednich błotnikach to przynajmniej 2004 rok.Z tego co wiem to passki 3bg miały w opcji listwy wokół szyb,a te na drzwiach czy zderzakach to raczej też ori.To co w Twoim nie było tych listw przy szybach,że musiałeś je oklejać.No chyba,że czegoś nie łapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

wszystko extra ale niema obwodki na grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ladne sa te grile i ladnie wygladaja te obwodki szyb..ale czy ktos moze wrzucic fotki kto jest wlasnie po montazu tych listw??z daleka i bliska...i czy moze ktos wrzucal to do granatowego bo nie wiem czy do mnie beda pasowac takie listwy..co o tym myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też zakładałem listwy chrom do mojego paska w sierpniu tego roku,trzymają mi do teraz ale niektóre z nich już musiałem podklejać specjalnym silikonem bo sie odklejają i schodzi z nich folia ochronna z zewnątrz,myśle że za długo mi one nie wytrzymają,przed montażem docinałem bo kupiłem 2x po 8m w rolkach,oczywiście odtłuściłem uszczelki przed montażem,z daleka to ładnie wygląda ale z bliska to można zauważyć że to nie oryginał,tam gdzie zeszła folia ochronna zaczyna matowieć chrom,na wiosne bedę szukał listew od razu dociętych i bede je wymieniał pozdrawiam

Edytowane przez coffin80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ale ta folie trzeba od razu sciagnac!! ona jest tylko ochronna a jak jest na tych listwach i masz je na aucie to sie podgina zaciaga itp jest to brzydkie. jak naklejalem w srodku na ta szczeline w drzwiach i deske to od razu to sciagalem i roznica gigantyczna

 

btw widzialem kilka 3bg bez listew wokol szyb

 

i drugie btw:) granatowy z tymi listwami az tak ladnie nie wyglada jak np czarny:) zastanawiam sie tez ale czy warto dac ta kase za cos co nie bedzie sprawialo przyjemnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego indi ale jeśli ta folie ochronną sciągne to chrom zaczyna matowieć :) ja tak mam i kolega który zakładał te chromy w audi a4 też miał tak samo :) nawet na opakowaniu jest napisane żeby jej nie sciągać,moim zdaniem granatowy też bedzie bardzo ładnie wyglądał,a ja mam czarną perłe metalic i ładnie się to prezentuje pozdrawiam

Edytowane przez coffin80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill też bym polecił kupić chromowany wygląda lepiej niż naklejane listwy i to plastik to więcej wytrzyma , ale plastik z którego grill jest wykonany pozostaje wiele do życzenia , za tego co kupiłem dałem 60zł razem ze znaczkiem nie na allegro , mam go pół roku i wygląda tak samo jak po zakupie nic się z nim nie dzieje . Tak to się prezentuje DSC00635.JPG

 

Pozdrawiam ;)

DSC00578.JPG

Edytowane przez Walldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności