Skocz do zawartości
Gość bodek

co sadzicie o listwach

Rekomendowane odpowiedzi

no ja tylko napisałem jakiej szerokości są fabryczne w 3BG (16mm) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o chrom wokół szyb to zanabyłem ori i będę zakładał już w Nowym Roku :), dodam że mam sedana granatowego .

Pozdr

Listwy wreszcie założone a i przy okazji przyciemniłem sobie szybki :super:.

Informacja dla osób które prosiły o zdjęcia, fotki są już w moim podpisie .

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

myjka zaliczona 3 razy chyba te listwy jednak beda sie trzymaly . duze znaczenie ma dokladne odtluszczenie powieszchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość clubman83

Mam pytanko czy te listwy na obwódki szyb kleicie normalnie na uszczelkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się to nie widzi zarówno takie naklejanie samodzielne tych listew z allegro(nie sądze żeby one długo wytrzymały na aucie - tzn poodklejaja sie albo zmatowieją) jak i ten chromowany grill - zalatuje wieśtjuningsem...(chrom nie do wszystkiego i nie na wszystkim dobrze wygląda) :)ale to moja opinia

Edytowane przez kruzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

koledzy jeśli chodzi o listwy od tego sprzedawcy Mieczyk47 to mogę szczerze polecić sam u niego kupowałem listwy 2 lata temu na grill i do dnia dzisiejszego są jak nowe nie mają żadnych przebarwień ani żadnych plam, z klejem też jest wszystko ok, myję auto myjką ciśnieniową i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ori listwy albo wcale takie jest moje zdanie...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy gdzie...widziales b4 "Awariala"? mi tam sie te listwy podobaly i mowil ze sie mu nie odklejaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item579847134_vw_passat_b5_b5_fl_variant_kombi_obwodki_szyb.html

 

Mam pytanie odnośnie tych listew ? Czy ktoś kiedyś widział listwy od tego gościa ? Warto je zakupić ? Bardzo mi się podobają te srebrne otoczki szyb i chciałbym do siebie dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie policzysz ile metrow potrzebujesz i kupisz nametry samemu przycinajac to cie o 1/4 prawie taniej wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill z chromem i znaczkiem zimy troszkę nie wytrzymał porobiły się bąble gdzie nie gdzie ten chrom poschodził i ogólnie cały zmatowiał już nie ma takiego połysku , ale jeszcze da rade z nim jeździć z daleko wygląda ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te listwy naklejane z allegro niestety po czasie nadają sie do wyrzucenia,chrom zaczyna matowieć i robią sie białe plamy,ja już czesciowo powymieniałem ,bo te po ostatnim montażu (sierpień 2008) do niczego się już nie nadają,grill tak samo od soli w zimie zmatowiał ogólnie kupa że tak powiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grill chrom ze znaczkiem Listwy są plastikowe razem już z grillem a nie naklejane z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić jakiś bezbarwny lakiej w sprayu i przejechał te listwy nim przed założeniem To wg mnie powinnych chyba dłużej wytrzymać i chorm nie powinien tak szybko odlecieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lordszalek18

Jeśli chcesz sie zdecydować na zakup chromów to kup szerokość 6mm nie wyglądają jak oryginał ale na pewno lepiej od tych 9 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6mm wchodza tez idealnie w te szczeliny na drzwiach od wewnatrz i ladniej sie w srodku robi no i na desce oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z listew "allegro" - jak zejdą, to trudno, wezmę w rękę opalarkę, odkleję i znowu będzie odmiana.

 

Poniżej fotka grilla potraktowana listwami z allegro (tak wiem,kierunkowskazy mi parują - tak to jest na czymś zaoszczędzić)

 

pasio.jpg

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności