Skocz do zawartości
huga

gdzie tankować paliwo??

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z pracy i z tankowania, też po drodze było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też lałem na Bursaczkach 1 raz po godz 18 i była spora kolejka 3 paszczaki i audi widziałem przede mną, i zobaczymy jak będzie trzeba to i będe lał do karnistra ;-) bo nie mieszkam na stałe w LBN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shell lublin - tylko i wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey chłopaki, nowy z Lubelszczyzny więc odrazu się przywitam :)

 

Ja głównie Nesty i bardzo sobie chwaliłem, ale znajomy tankuje przy Tesco, mówi że mają tam częste kontrole więc towar OK, a paliwpo Orlenowskie. Jakieś opinie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tankować? Na pewno nie tankować LPG na stacji ORLEN w Krasnymstawie! Myślałem że problemy były jednorazowe, ale jednak nie. Za każdym razem jak tam tankuję to mam problemy z autem. Jeśli tankuję na BP, Shellu, czy nawet na Bliskiej czy na Ukrainie, jest OK. Gdy zajadę na ten orlenowski przybytek to zaczynają się cuda...

 

tak czytam ten wątek i po Twojej wypowiedzi przypomniało mi się tankowanie na tej stacji tyle, że PB 95... raz zatankowałem jadąc do Lublina (wtedy jeszcze B3) ... samochód szarpał, gasł... myślałem że to może jakiś zbieg okoliczności, pojechałem do znajomego i po sprawdzeniu okazało się, że filtr paliwa jest tak zabity syfem, że paliwo ledwo co się sączyło. Kilka miesięcy później znowu zajechałem na tę stację bo skusiły mnie ceny (zawsze niższe niż w Zamościu). No i po drugiej wizycie problem się powtórzył więc coś chyba jest nie tak. Nawet jakby ceny tam były teraz po 2 zł za litr to nie wleję tam ani kropli paliwa do swojego samochodu.

 

Co do polecenia, tankuję paliwo tylko na ORLENIE przy ul. Hrubieszowskiej/Al. Jana Pawła już od kilku lat i jestem zadowolony :) teraz jeszcze promocja, we wszystkie weekendy do końca wakacji wszystkie paliwa o 10 gr na litrze taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Co sądzicie o tankowaniu ruskiej ropy z pewnego zródła oczywiście nie ze stacji :P

Na tym paliwie jezdzi audi 80 i różne ciągniki rolnicze ursus john dree itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o LPG w Chełmie to polecam dwie stacje

1- to 123 przy Carefour na Lwowskiej ( to jest stacja Statoilowska tylko pod innym logiem) PB i ON też mają spoko nie spotkałem się z negatywnymi opiniami.

2 - to stacja LPG na ul. Podgórze przy Domu Weselnym (chyba dobrze odmieniłem)

 

Natomiast NIE POLECAM LPG na stacji Bliska na wjazdówce z Chełma do Krasnegostawu (przy cukrowni), na 41 litrach ledwie zrobiłem 310 km, normalnie robię 430 -440 km. Wstyd że sprzedają to dziadostwo pod renomowanym szyldem.

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast NIE POLECAM LPG na stacji Bliska na wjazdówce z Chełma do Krasnegostawu (przy cukrowni), na 41 litrach ledwie zrobiłem 310 km, normalnie robię 430 -440 km. Wstyd że sprzedają to dziadostwo pod renomowanym szyldem.
Widzisz, ja z czystym sumieniem mogę polecić tą stację :) Spalanie bez zmian, dynamika też, a cena bardzo przystępna (mam jeszcze rabat -5gr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema

Co sądzicie o tankowaniu ruskiej ropy z pewnego zródła oczywiście nie ze stacji :P

Na tym paliwie jezdzi audi 80 i różne ciągniki rolnicze ursus john dree itp :P

 

jeśli jesteś pewien , że z pewnego źródła czyli ropa po drodze od rafinerii do ciebie nie jest chrzczona to jak najbardziej - ale tego zapewne nie jesteś pewien.

I chyba nie ruska tylko ukraińska , patrząc skąd jesteś.

U naszych wschodnich sąsiadów są takie samochody , że nam się po nocach śnią i przecież tankują na ich stacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja z czystym sumieniem mogę polecić tą stację Spalanie bez zmian, dynamika też, a cena bardzo przystępna (mam jeszcze rabat -5gr).

 

Ja wcześniej jakiś rok temu jak byłem w okolicy to też tankowałem u nich i nie powiem wtedy LPG było spoko, ale ostatnio jakieś półtora miesiąca temu z rodzinką jechałem do Krasnobrodu i u nich tankowałem cyklon to była istna tragedia, jak pisałem wcześniej ogromny przepał, może trafiłem na jakąś trefną dostawę cyklonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Shell na Prusa (Aleja Solidarności) obok PZMotu. Ojciec tankuje tam diesla do mazdy 6 od 5 lat i nigdy nie było problemu (commonrail więc też wrażliwa konstrukcja), filtr paliwa co 20 000 wymieniany i zawsze czyściutki. Jak mieliśmy jeszcze poczciwą omegę na gaz to różnica też była zawsze odczuwalna między gazem z tej stacji a właściwie z każdej innej. Passat od roku tankowany w 95% tam i zero przygód :) Spalanie w trasie przy normalnej jeździe 5,6 a w mieście 7,4 (wyliczone kalkulatorem a nie z FISa).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Orlen przy lubelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam orlen w Puławach na ul. lubelskiej, tankuje tam od kilku lat bez zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja Orlen przy lubelli
bo tam jak trzeba to dopchasz.

Ja tylko na Orlenie na Elizówce. cena dobra i spalanie w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statoil na Jana pawła, elegancko sie zbiera, Diesel oczywiście:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja natomiast odradzam stację ORLEN w Starogardzie gdańskim na ul Pelplińskiej.

Paliwo im dostarcza jakiś obdrapany i nieopisany beczkowóz a nie cysterna Orlenu.

Pół roku temu wymieniony filtr paliwa (MANN) znów jest do wymiany!

Przenoszę się na lotos, bo od kiedy mój ojciec zaczął tam tankować (wcześniej tankował na orlenie), to mówi, że samochód nie do poznania -lepiej idzie i mniej pali... Nie lejcie tego szamba bo szkoda autka...

Pojadę zatankować na lotos i później napisze co i jak...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze ale czemu napisałeś to w Lubelskim dziale gdze starogard gdański a gdzie lublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory kolego, nie jestem tu zbyt często i myślałem, że wątek "gdzie tankować paliwo" jest uniwersalny dla wszystkich.

Mógłbyś mnie pokierować, do wątku na w.w. temat z moich okolic? :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z czystym sumieniem mogę polecić Statoil na Wyszyńskiego w Zamościu tankuje tam paska ON i golfa PB95 i nie narzekam wszystko tak jak należy niestety pasek na ruskiej ropie odmawia współpracy(francuski piesek mi się trafił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja z czystym sumieniem mogę polecić Statoil na Wyszyńskiego w Zamościu tankuje tam paska ON i golfa PB95 i nie narzekam wszystko tak jak należy niestety pasek na ruskiej ropie odmawia współpracy(francuski piesek mi się trafił)

Pompa jest czuła,choć faktycznie,jakiś wybredny typ w 1Z,mój ogarnia wszystko co się wleje...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności