Skocz do zawartości
huga

gdzie tankować paliwo??

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

pare dni temu zatankowałem diesla do mojego paska i auto bardzo straciło na mocy. tankowałem na stacji Carrefour i teraz odradzam ją wszystkim. Jeżeli mieliście podobną sytuację to piszcie które stacje odradzacie w lublinie i lubelszczyźnie a które polecacie, pomoże nam to uniknąć przykrych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że czasami też tam tankuje (na Witosa) i nigdy nie zostało nic takiego odnotowanego, jednak będę miał to na uwadze.

ja zazwyczaj na Neste (Łęczyńska) i tą stację polecam :!:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz paliwo leje na Lukoilu na Jana Pawła , jak na razie dobre paliwo i nie duże ceny praktycznie takie same jak na Neste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko SHELL ALBO BP CENA POMPOWTRYSKIWACZY NIE POZWALA NA OSZCZEDNOSCI PARU ZL NA ZBIORNIKU,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUKOIL na Unii Lubelskiej albo CARREFOUR na Witosa, stym że TYLKO 98 i jestem bardzo zadowolony ( nie kieruje się cena tylko jakością paliwa ). kilka razy tankowałem na STATOIL'u na Kraśnickiej i spalanie wzrosło mi o 3L na 100 km:confused::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huga ja tankuje tylko w Shell, do tej pory żadnych problemów.Tak jak pisze Kola 77 za parę złotych więcej na zbiorniku uważam że nie warto oszczędzać, bo wymiana pompowtryskiwaczy jest bardziej kosztowna. Ostatnio jeździłem w trasę (pięć dorosłych osób do Bydgoszczy i z powrotem, spalił mi średnio 5,2 litra na setkę)

Edytowane przez kratom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz paliwo leje na Lukoilu na Jana Pawła , jak na razie dobre paliwo i nie duże ceny praktycznie takie same jak na Neste ;)

 

ja tam ruskiej mafii nie sponsoruję ;P

 

wolę Neste (Tysiaclecia) lub Orlen (Kraśnicka lub Elizówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam ruskiej mafii nie sponsoruję ;P

 

wolę Neste (Tysiaclecia) lub Orlen (Kraśnicka lub Elizówka)

 

 

Może i maffia ale na rekalamie Passat jest :) i Wszystko jasne

 

Ja tankuje na stacji ale zapomnialem nazwy takie czarne logo z czerwonym napisem... jest malo tych stacjii a towar 1klassa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeżdżę tylko na Pb 95 autko tankuję na ul. Sierpińskiego baza poczty polskiej (paliwo i olej napędowy w dobrych cenach w czwartek Pb 95 , ON kosztowało 3.49 zł) NIE CHRZCZONE. Stacja godna polecenia.

Z orlena koło salonu VW mam złe wspomnienia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Orlen w Elizówce (przy giełdzie) Tankuje tam od 3 lat juz drugi samochód, benzyna i gaz i do tej pory wszystko ok. No i ceny niższe jak w lublinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tankuje na stacji ale zapomnialem nazwy takie czarne logo z czerwonym napisem... Jest malo tych stacjii a towar 1klassa

Cerber?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cerber?

 

Strzał w 10ke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Panowie podlewam swojego paska tylko na stacji pogotowia ratunkowego, leje to z rok czasu i jest wszystko ok, jak muszę gdzieś indziej tankować to shell, stacja o której piszę jest na ulicy bursaki koło WSPA

a tak na marginesie spotkałem tam ostatnio kolegę Gupetto i mówił że dużo forumowiczów tam tankuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paska tankuję na Shellu (V-Pover),a "Szerszenia" na ST1(paliwo dobre i tanie ostatnio 3,19 za Pb95);).Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja Panowie podlewam swojego paska tylko na stacji pogotowia ratunkowego, leje to z rok czasu i jest wszystko ok, jak muszę gdzieś indziej tankować to shell, stacja o której piszę jest na ulicy bursaki koło WSPA

a tak na marginesie spotkałem tam ostatnio kolegę Gupetto i mówił że dużo forumowiczów tam tankuje :)

 

wiem gdzie to jest w WKTS byłem w średniej szkole na praktykach, ale nie wiedziałem że mozna tam tankowac prywatne samochody - myslałem że tylko te z kogutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma co się rozpisywać co jest na jakiej ulicy, bo Orlen to Orlen i paliwo na każdą stację trafia takie samo :) Chyba, że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Ogólnie rzecz biorąc- tankujmy tylko na renomowanych stacjach ;) ja przyzwyczaiłem się do bp, ale dlaczego to nie wiem :) pewnie dlatego, że nie narzekam na pracę silnika i na spalanie. Bardzo możliwe, że takie samo odczucie miałbym o innej stacji. Jedyne, czego jestem pewien, to to, że na takich paliwach jak "ultimate", "v-power" i "verva" mam wyraźnie mniejsze spalanie. Różnicy w mocy raczej nie czuję;) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje na Lotosie bo tak zbieram punkty i to w sumie tylko dlatego. Taniej (u mnie w mieście) jest na stacji Lukoil i na Auchanie ale... nie wiem jakoś nie ufam im. Choć benzyna i tak podobno jest z 1 źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko na Orlenie, wcześniej Pb 95 i gaz do B3, a teraz diesla do B5

Nie miałem do tej pory żadnych kłopotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliw na Lubelszczyźnie, jeśli wiecie jakie ceny są u was w okolicy to aktualizujcie, może komuś się przyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie opinie odnośnie Benzyny oraz Oleju Napędowego tankowanego na Ukraińskich Stacjach typu LukOil, WOC ??

 

Czy ktoś z Was stosował lub stosuje napęd z właśnie tamtych stacji?

Sam słyszałem sporo opini ale chciałem się dowiedzieć co wy o tym myślicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności