Skocz do zawartości
longboy

Kanały 30 i 35 w Instruments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mając trochę wolnego czasu, sprawdziłem wszystkie kanały w 17-Instrunents. No i w kanale 30 pojawiło się coś takiego

294771eca9a1a51am.jpg

 

zaś w kanale 35 pokazało się to

c08d39f92cd12529m.jpg

 

czy ktoś już się z tym spotkał? czy ktoś wie od czego są te dwie funkcje?

za pomoc dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Przypuszczam ze to funkcie do korekcji wskazan zegara poziomu paliwa i obrotomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam ze to funkcie do korekcji wskazan zegara poziomu paliwa i obrotomierza.

nie znam angielskiego, wiem że coś z paliwem. przydało by się coś więcej i szerzej o tych funkcjach. dzięki za info, zawsze to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja też robiłem korektę na tym kanale i ustawiłem wartość na 132, bo gdy zapalała się rezerwa, wskazówka wchodziła na czerwone pole, ale Vag pokazywał, że w zbiorniku jest jeszcze 10-11 l, rezerwa ma 8 l. Jak wyjeżdżę paliwo do rezerwy to się dowiem czy dobrze ustawiłem. Też możesz potestować.

Co do kanału 35 to nie wiem, bo nie testowałem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie ruszałem, znalazłem te funkcje i zaciekawiły mnie co to takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Maciej, czy mógłbyś podzielić się spostrzeżeniami po korekcie tej wartości, czy jest to faktycznie związane z momentem zapalenia się kontrolki rezerwy i ewentualnie jaka jest według Ciebie optymalna wartość? Dzięki na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanal 30 .. fabryczna i optymalna wartosc to 128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wprowadzałem wartości 129-134, jeździłem i przyglądałem się wskazówce i momemtowi, kiedy zaplała się kontrolka. Stwierdziłem, że jednak w moim autku najlepsze ustawienie to 128 i takie ustawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności