Skocz do zawartości
czarna strzała

zamek drzwi numer katalogowy

Rekomendowane odpowiedzi

witam do wszystkich posiadaczy Etki prosze o numer katalogowy zamka drzwi lewy przód (kierowcy)

VIN WVWZZZ3BZWE302523

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6X1 837 013 H

 

cena w ASO około 400 zł

Edytowane przez Vivi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki a wiesz może czy konieczne jest trzymanie się w tym przypadku numeru katalogowego ponieważ na allegro jest duzo zamków wygladajacych tak samo lecz różniacych sie numerem katalogowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podaj numery jakie widzisz na allegro i sie w Etce sprawdzi... czy podpasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nr. katalogowy 3B1837015A

 

To jest zamek od 3BG i z tego co mi się wydaje to on nie pasuje do 3B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marian6666

Witam! mam problem z zamkiem w golfie 4 1999r. mam na nim oznaczenie 3B1837015A, ale jak widze to oznaczenie zamka od passata... czy ten zamek był montowany w ww modelu golfa? pytam bo stary mi się zepsuł a nie chciałbym kupić nowego który by nie pasował... z góry dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam problem z zamkiem w golfie 4 1999r. mam na nim oznaczenie 3B1837015A, ale jak widze to oznaczenie zamka od passata... czy ten zamek był montowany w ww modelu golfa? pytam bo stary mi się zepsuł a nie chciałbym kupić nowego który by nie pasował... z góry dziekuje za odpowiedz:)
Na pewno był montowany w modelu Golfa z 1999 r ale w modelu 3 Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno był montowany w modelu Golfa z 1999 r ale w modelu 3

 

Oj w golfie 3 są chyba inne zamki niż w passacie 3B. Tam centralny działa na zasadzie pneumatyki jak w B3 i B4 a w B5 był już całkowicie elektryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to zamki różnią się chyba tylko domykaniem szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam problem z zamkiem w golfie 4 1999r. mam na nim oznaczenie 3B1837015A, ale jak widze to oznaczenie zamka od passata... czy ten zamek był montowany w ww modelu golfa? pytam bo stary mi się zepsuł a nie chciałbym kupić nowego który by nie pasował... z góry dziekuje za odpowiedz:)
Do Golfa MY 1999 są stosowane n/w zamki ( pojazdy z centr. zamkiem):

przód lewy - 6X1 837 013H

przód prawy - 6X1 837 014H

tył lewy - 3B4 839 015A

tył prawy - 3B4 839 016A

;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam do sprzedania do zamek do drzwi od strony kierowcy, praktycznie nowka. kupilem go nowego uzywalem go 3-4 miesiace, po czym niby teraz okazalo sie ze na kompie wyskakuje caly czas blad tego zamka, wiec kupilem drugi nowy i dalej jest tak samo (wlaczal mi sie alarm) najprawdopodobniej mam przelamane przewody w drzwiach i dlatego jest sygnal ze drzwi sa caly czas otwarte. W razie prosze pytac na priw

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Potrzebuje numer katalogowy zamka drzwi przednich od strony kierowcy , PODAJE VIN WVWZZZ3BZWP235064 Prosze o odpowiedz poniewaz musze kupic zamek

Edytowane przez jacekcraxa
Brak odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności