Skocz do zawartości
mpDante

Dual w Climatronic'u

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wyjaśnienie do czego służy przycisk DUAL w Climatronicu. Większość Passatów jakie widziałem ma tą opcję, a u mnie jest wolne miejsce (tzn. nie ma tam żadnego przycisku)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pienio

(DUAL) Dwie strefy, kierowca jak i pasażer mogą ustawić sobie różne temperatury dla siebie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wcisinieciu dual, ustawiajac swoja temperature sprawiasz ze caly system dzialo jako jedna calosc, a nie 2 -strefowow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pienio
po wcisinieciu dual, ustawiajac swoja temperature sprawiasz ze caly system dzialo jako jedna calosc, a nie 2 -strefowow

przeczytaj instrukcję zanim coś napiszesz;) system działa jak ty to mówisz (jak jedna całość) tylko wtedy,(Jeśli przycisk zostanie naciśnięty i przytrzymany DŁUŻEJ niż dwie sekundy,ustawienia po stronie kierowcy obowiązują również po stronie pasażera) w przeciwnym razie jeżeli w przycisku świeci sie lampka kontrolna, po stronie kierowcy i pasażera mogą być nastawiane różne temperatury.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS

Przepraszam może nie na miejscu pytanie , ale gdzie koledzy mają ten przycisk????? czy może jakieś zdjecie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pienio
Przepraszam może nie na miejscu pytanie , ale gdzie koledzy mają ten przycisk????? czy może jakieś zdjecie ???

927a_27.JPG

927a_27.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS

od kolejna ciekawostka! ja w tym miejscu mam off :( albo :))

climatr.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pienio
od kolejna ciekawostka! ja w tym miejscu mam off :( albo :))

[ATTACH]6457[/ATTACH]

a czy możesz ustawiać z dwóch stron różne temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
a czy możesz ustawiać z dwóch stron różne temperatury?

tak bez problemu, mam 3 symbole podgrzewania szyb i i dwie szyby o których wiem że są podgrzewane hhehehhehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo - przycisku DUAL nie ma, a różne temperatury można ustawiać zawsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam przycisku DUAL tylko jest OFF. Temperaturę mogę ustawiać różną na dwie strony. Wygląda więc na to że większość użytkowników ma wersję z OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS

a czy ktoś z kolego może coś powiedzieć dokładniej o trzech szybach podgrzewanych ?? ok przednia, tylna , ale gdzie trzecia???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob lepsze foto bo to wyglada ze masz Podgrzewana przednia szybe, podgrzewana tylna i ogrzewanie przedniej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

w wersjach z podgrzewaną szybą przednią DUAL jest w przycisku AUTO wystarczy go przytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś z kolego może coś powiedzieć dokładniej o trzech szybach podgrzewanych ?? ok przednia, tylna , ale gdzie trzecia???????

 

Moim zdaniem masz podgrzewaną przednią i tylną. Natomiast trzeci przycisk służy do szybkiego odparowania szyby przedniej poprzez max. nadmuch na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj instrukcję zanim coś napiszesz;) system działa jak ty to mówisz (jak jedna całość) tylko wtedy,(Jeśli przycisk zostanie naciśnięty i przytrzymany DŁUŻEJ niż dwie sekundy,ustawienia po stronie kierowcy obowiązują również po stronie pasażera) w przeciwnym razie jeżeli w przycisku świeci sie lampka kontrolna, po stronie kierowcy i pasażera mogą być nastawiane różne temperatury.:)

U mnie nie trzeba nic trzymać :), kiedy przycisk jest nieaktywny (nie świeci) pokrętło kierowcy reguluje obie strefy, kiedy pasażer przestawi swoją temperaturę przycisk uaktywnia się. Żeby wrócić do sterowania obydwiema strefami z poziomu kierowcy wystarczy przycinąć jeszcze raz DUAL - i nic nie trzeba trzymać dłuzej niż 2s!!!

 

Moim zdaniem masz podgrzewaną przednią i tylną. Natomiast trzeci przycisk służy do szybkiego odparowania szyby przedniej poprzez max. nadmuch na nią.

Zgadza się, z tym, ze odparowanie dotyczy wszystkich szyb nie tylko przedniej :). Boczne też szybko się przejaśniają - automatycznie w tej opcji włącza się klimatyzaca zeby osuszyć powietrze we wnętrzu (gaśnie kontrolka ECON)

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

w wersjach z podgrzewaną szybą przednią DUAL jest w przycisku AUTO wystarczy go przytrzymać.

Jako ze nie mam przycisku dual jak jezdzilem sam to krecilem 2 pokretla by ustawic na ta sama temp. i sie dziwilem ze tak jest.Instrukcje mam po norwesku. Trwalo to 8 miesiecy az do teraz:D. Bardzo dziekuje za to info:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
zrob lepsze foto bo to wyglada ze masz Podgrzewana przednia szybe, podgrzewana tylna i ogrzewanie przedniej szyby.

 

Nie mogę się zebrać z aparatem, ale może ta fotka coś więcej pokaże, a tak przy okazji czy któś może wskazać który symbol podgrzewania jest od której szyby ???

 

klima.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyba prostokątna to tylna szyba, tak więc skrajnie lewy górny to podgrzewanie przedniej szyby, skrajnie lewy dolny to podgrzewanie tylnej szyby, a środkowy górny u mnie włącza maksymalny nawiew na przednią szybę (przy okazji naciśnięcia środkowego górnego u mnie z automatu załącza się też lewy górny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności