Skocz do zawartości
Viki

MFD brak wyświetlania na FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba serdeczna o pomoc.

Problem mam podobny. Posiadam radio RNS510 i po zakupie w ubiegłym roku na desce miałem dwie dodatkowe pozycje: Audio i Nawigacja.

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale po serwisie oleju, podpięciu do kompa w celu wyzerowania serwisu opcje te zniknęły, mam tylko MF... (dane o spalaniu, czasie itp) + Setup.

Czasem na chwile pojawiają mi się te pozycje, ale bardzo krótko. Podpinając VCDS nie ma komunikacji z Radiem i Nawigacją, nie mogę wejść w programie w te funkcje.

Czy jest to kwestia kodowania czy radio już pada? Zaznaczam - kiedyś to było. Z radiem nie było nic robione, żadnej aktualizacji softu itp.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez k6xxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj wymieniłem licznik na 3b0 920 847, według poradnika z forum metoda vag tacho i dash dump. Mam nawigację MFD ver. B więc postanowiłem przeciągnąć przwody . Podpiąłem zgodnie ze schematem ale niestety nic się nie wyświetla. W vag-com mam ustawione kodowanie w liczniku na 22135. Proszę o pomoc :) dodam że Passat b5 fl 2004

Edytowane przez mrpawlos345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Passat b5 fl 2004 to już auto po magistrali CAN wersja MFD z literą G i moduł TMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) nawet jak zamontowałem licznik 3b0 920 847? 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych :D W wersji 2004 i 2005 aby wyswietlane były informacje po 3 przewodach musi być licznik 3B0 920 849

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności