Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam paska z 98 i mam problem z kluczykiem , włożyłem nowe baterie i z początku zamykał i otwierał ale nie za każdym razem , a teraz żadnej reakcij nawet dioda się nie zapala t , to jest kluczyk 433MHZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wymianie baterii kluczyk trzeba na nowo zakodować. Zamiast pisać nowy wątek mogłeś się podpiąć do już istniejącego, który znajduję się tutaj :)

Następnym razem radzę korzystać z opcji Szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam paska z 98 i mam problem z kluczykiem , włożyłem nowe baterie i z początku zamykał i otwierał ale nie za każdym razem , a teraz żadnej reakcij nawet dioda się nie zapala t , to jest kluczyk 433MHZ

 

To jest pilot w główce klucza?? Sprawdź napięcie tych baterii powinno być około 3,2 V. Ewentualnie przejrzyj pilota wewnątrz czy wszystkie elementy są na swoim miejscu. Może pilot Ci upadł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że to wina baterii. Wymień na inne i problem zniknie. Przynajmniej ja tak miałem ostatnio. Dwa komplety nowych baterii w ciągu tygodnia. Po prostu nowe zdarzają się trefne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem, że to wina baterii. Wymień na inne i problem zniknie. Przynajmniej ja tak miałem ostatnio. Dwa komplety nowych baterii w ciągu tygodnia. Po prostu nowe zdarzają się trefne.

 

Co do baterii, to jest to prawdopdobne, gdyż sam handluję wszystkimi rodzajami baterii i zdarza się, że nawet te najbardziej markowe i drogie są nowe i wadliwe. Raz na jakiś czas jest jakaś trefna bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do baterii, to jest to prawdopdobne, gdyż sam handluję wszystkimi rodzajami baterii i zdarza się, że nawet te najbardziej markowe i drogie są nowe i wadliwe. Raz na jakiś czas jest jakaś trefna bateria.

to zaczne od batrrii może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem obudowę kluczyka w b5 i nie działa mi kluczyk jako alarm ani nie można odpalić samochodu dlaczego tak się stało i jak to naprawić ? Pomocy szybko proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłem obudowę kluczyka w b5 i nie działa mi kluczyk jako alarm ani nie można odpalić samochodu dlaczego
A w kluczyku nie miałeś przypadkiem immobilajzera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i również został przełożony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ta pestka jest za daleko od grota. Ja u siebie jak próbowałem zapalić na złamanym kluczyku (w sensie nie otwartym do końca) to zapalił i od razu zgasł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem po wymianie baterii, ale kolega kilka postów wyżej napisał o konieczności zakodowania kluczyka po wymianie ogniwa.

http://forum.vw-passat.pl/threads/39455-kluczyk-b5?p=386786&viewfull=1#post386786

 

Czy może ktoś to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkiego i dalej nic. ..

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tez mi od razu ggaśnie a alarm nie działa w ogóle. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności