Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich może zacznę od początku od nie dawna jestem posiadaczem Paska 2.8 4Motion 2001 r. przywlokłem go z niemcowni i nawet jestem z niego bardzo zadowolony, ale nagle jak grom z jasnego nieba spadł biały puch i zrobił się problem opony, które mam zapodane nadają się do programu „mam talent” takie piruety można kręcić. Nie czekając na tragedie postanowiłem nabyć koła w drodze kupna i padło pytanie, co kupić oczytałem się do oporu i opony oczywiście są, jakie tylko dusza zapragnie, ale trzeba je na coś założyć i tu jest problem za nic na świecie nie wiem, jakie felgi powinienem kupić a konkretnie, jakie ET z tego, co zrozumiałem ten parametr określa żeby to prawidłowo ująć przesunięcie opony względem środka felgi. Czy ktoś z was wie jak mam ustalić właściwe ET do mojego Paska?

Pozdrawiam Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ET 45 do ET 35 spokojnie wejdzie ,czy na alu czy na stalówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie kupię ale na stalowych i jakieś dobre oponki jak coś macie to piszcie na meila lub gg 1837201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oko

witam mam pytanie felgi 6,5x15 ET33 spokojnie wejdą do paska 3B czy bedzie trzec o błotnik z tym ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodry$

Mam passatat 2.8 z 97 i chce kupic felgi 6Jx15H2 5x112 ale maja rozne et a mianowicie 2 maja et 37 a dwie 45. . Czy takie felgi beda pasowac i czy nie przeszkadza ze maja rozne et? i jaki rozmiary opon beda na nie pasowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar opony 195/65/R15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodry$

czy nie przeszkadza ze maja rozne et?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
czy nie przeszkadza ze maja rozne et?

Jesli fele o tym samym ET beda na tej samej osi, to nie bedzie przeszkadzac... Jak zamontujesz felgi o roznym ET na jedna os-odpowiedz sobie sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tyla daj te z ET mniejszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chciałbym zapytać o poradę

 

Mam okazję kupić felgi z oponami 225/50/18 ET 30 do mojego Paska b5 1.9 TDI

Możecie mi powiedzieć czy wejdą na seryjne zawieszenie i czy jak założę gwinta czy nie będzie tarło o nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szer felgi? Tak czy siak przy ET 30 koło bedzie wystawac poza obrys auta tymbardziej że masz b5 przed liftem (FL miał szersze nadkola)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szerokosc felgi 8.5 a dużo bedzie wystawać ? bedzie tarło w środku o coś ?

 

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szerokosc felgi 8.5 a dużo bedzie wystawać ? bedzie tarło w środku o coś ?

 

Dzięki za info

 

O ile przy serii wejdzie, to będzie wystawało mimo tego w granicach 1cm z przodu, a przy gwincie będzie tarło o nadkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc :)

to przy gwincie lepiej kupic 17' ? jakie ET powinno byc gwintowanym zawieszeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich rozmiarach felg i opon w jakie celujesz i przy gwintowanym zawieszeniu to raczej pozostaje ci tylko miezenie na aucie czy wejdzie i przejażdżka czy nie obciera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przy gwincie lepiej kupic 17' ?

 

A co ma jedno do drugiego, skoro średnica koła jest taka sama...? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo czy będzie taka sama może kupi 17 z oponami jak balony :) 245/65 :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja planuje kupno felg na lato 17". Chciałbym założyć opony 215/50 i moje pytanie brzmi w jakim zakresie ET mogę czegoś szukać ? Zawieszenie mam serie. Podobają mi się od A3 s-line tylko nie wiem jak to się ma do mojego autka. http://moto.allegro.pl/felgi-s-line-audi-a3-a4-a6-17-5x112-opony-i2868103705.html taki wzór by mnie interesował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności