Skocz do zawartości
Sedris

Podswietlana galka zmiany biegow

Rekomendowane odpowiedzi

hey godocie ze podlaczyliscie sie pod zapalniczka ok wszystko gra do czasu bo galka swieci caly czas nawet po wyjeciu kluczyka?? o co chodzi??

 

Inaczej-pod podświetlanie zapalniczki/popielniczki.Możesz podpiąć się w każde dogodne dla Ciebie miejsce-byle napięcie pojawiało się po włączeniu świateł (obojętnie czy postojówki czy jakiekolwiek inne) bądź po włączeniu zapłonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm podswietlenie zapalniczki ?? musza dokladnie zoboczyc bo jak sie nie myla to nie mom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm podswietlenie zapalniczki ?? musza dokladnie zoboczyc bo jak sie nie myla to nie mom

Może poiprostu spaliła się żaróweczka,sprawdź to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdza :D jak cos dom znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza sie. Najwygodniej jest sie podpiac pod oswietlenie zapalniczki. Ja w B6 mam podswietlenie ideogramow czerwone i galeczke tez zamontowalem w tym kolorze ale niestety swieci ona za mocno w stosunku do deski. Mialem juz obmyslac jakis uklad obnizajacy napiecie i wpadla mi w oko stara ladowarka samochodowa od Nokii ktora daje na wyjsciu ok 5 voltow i jest stabilizowana. Rozebralem obudowe i wmontowalem ladowarke w uklad tj. pomiedzy oswietlenie zapalniczki a nowa galke i....rewelacja. Galeczka sciemniala i swieci jak pozostale elementy w aucie i do tego dziala idealnie sciemnianie sterowane z potencjometra-wszystko sciemnia sie prawie do zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chlopaki galeczka zamontowana wraz z nowym mieszkiem :D:D dzieki za pomoc i tak jak zescie godali podpiol zech ja pod oswietleniem zapalniczki:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca nie jestem zadowolony z mojej "niebieskiej". Dołożyłem potencjometr 1k Oma z telewizora starego i regulacja prawie do 0. Jednak ten niebieski jest bardziej lazurowy a nie idący w fiolet jak to ma miejsce przy podświetleniu w pasku. Zastanawiam się czy czerwony jest bardziej zbliżony do czerwonego w pasku. Może ktoś potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam orginalnej galki zmiany biegow do B5 obszytej skorą .Gdzie cos takiego moge dostac?Widzial moze ktos w sieci ?Link mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam orginalnej galki zmiany biegow do B5 obszytej skorą .Gdzie cos takiego moge dostac?Widzial moze ktos w sieci ?Link mile widziany.

na aledrogo patrzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podświetlonąna czerwonop i jest ok troche za mocno świeci ale kolor jest zblizony do pasatowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności