Skocz do zawartości
buxi

Felgi aluminiowe z cienkimi ramionami?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy mógłby ktoś polecić jakiś wzór felg z cienkimi ramionami?? Pasujące do b5

Coś w tym stylu http://tnij.org/cck6 (tu niestety znaczek bmw i nie pasujące szpilki) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..tylko ten znaczek BMW...bolid młodzieży wiejskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuse - nie oceniaj prosze ludzi i grup po marce.. bo rownie dobrze ludzie co jezdza E60 moga powiedziec to o Tobie - denerwuje mnie takie cos... i ostatnio juz tez byla mala dyskusja o tym na forum w temacie o czyszczeniu lamp...

 

 

co do felg to chinszczyzna i raczej bym nie bral...

 

znaczek to nei problem bo se mozaesz nakleic co chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazzi, ale to tez chinszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś nie chińskiego w tym stylu bmw ??

..tylko ten znaczek BMW...bolid młodzieży wiejskiej
hmmm czy ja mówię że chce wrzucić felgę z takim znaczkiem :) ?? chodziło mi tylko o przykładową felgę żeby styl pokazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wazzi, ale to tez chinszczyzna.
OZ nazywasz chinszczyzna ???:o Chyba włoszczyzna jak juz :D Boj sie Boga czlowieku masz jakiekolwiek pojecie o felgach?:D Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....co do felg to chinszczyzna i raczej bym nie bral....
Wazzi, ale to tez chinszczyzna.
A co myślicie o tym to też chińszczyzna ?? ...

 

Znajomy był prezesem w jednej z największych firm w Polsce handlujących nieoryginalnymi częściami do aut. W celu ograniczenia kosztów nie mieli swojego oddziału w Chinach. No ale musieli sobie jakoś radzić by jak najtaniej zdobyć gwarancję/prawdopodobieństwo przyzwoitej jakości. Zatrudniali więc tylko jednego żółtego misia, którego zadaniem było dopilnowywanie by kooperujący z nimi zakład wysyłał do Polski wyłącznie rozbrandowane części.

To rozbrandowywanie polegało zazwyczaj na zeszlifowywaniu znaczków firmowych. I bardzo często był to znaczek VW.

 

Sugeruję więc nie wsadzanie wszystkiego co chińskie do jednego wora i zakładanie a priori, że wszystko jest "be". Ciekawiłoby mnie raczej, czy ktoś słyszał/wie/zna, że ten czy ów na Allegro sprzedaje szajs, a z produktów Iksińskiego wszyscy są zadowoleni.

 

Jestem żywotnie zainteresowany zakupem podobnych felg z zeszlifowanym znaczkiem VW :D

Za 1/3 ceny oryginałów :P

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazzi pomylilo mi sie, sorry. Ten znaczek w srodku felgi by sie nie spodobal, ale widocznie O.Z. zmienił znaczek, aolbo takiego jeszcze nie widziałem. Dopiero teraz zobaczylem znaczek na rancie. Także buxi, jak Ci się podobaja, to bierz. Bardzo kozackie felgi no i pewna jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looz :) Znaczek jak i cala felga na 35 lecie OZ wyprodukowana i takie logo ponoc bylo na poczatku. Mam te felgi na borze i wygladaja naprawde <ok> tylko przenigdy nie myj ich myjkami wysokocisnienowymi;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko jaki rozstaw ma miedzy szpilkami Passat B5 FL 1.9 Tdi z 2002 r bo rozglądam sie za aluskami a w tytułach to tez jest prosze o odpowiedz na Priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności