uki1906
-
Liczba zawartości
81 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O uki1906
- Urodziny 06/19/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Łukasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Zamość (LZ 23XXX)
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
-
Rok produkcji
2003
-
Witam Kolegów! Muszę dokonać obliczeń cieplnych silnika spalinowego w ramach projektu na uczelnię. Do obliczeń wybrałem jednostkę TDI-AVB;) Brakuje mi kilku danych i tu moja prośba. Czy moglibyście mi podpowiedzieć, jakie jest ciśnienie doładowania dla w/w silnika w serii? Kiedyś coś czytałem na ten temat, ale teraz szukałem i nic sensownego nie mogłem znaleźć. Potrzebowałbym jeszcze temperatur powietrza doładowanego tuż przy wylocie z turbosprężarki i po schłodzeniu(na wylocie z intercoolera) dla obojętnej temperatury otoczenia, cokolwiek, żeby mieć jakiś punkt zaczepienia;) Z góry dziękuję za pomoc.
-
Ja trochę z innej beczki. Czy mógłby mi któryś z kolegów sprawdzić czy dany model posiada czujniki ciśnienia w kołach? VIN: WVWZZZ3CZDE032936. Z góry dziękuję za pomoc;)
-
zmiana 235/35/R19 na 235/40/R19 VW CC. Da radę?
uki1906 odpowiedział Beni0 → na temat → Hamulce, felgi, opony
Przeczytałem, coś się dowiedziałem, ale dzięki wszystkim za odpowiedzi, teraz mam pewność Nie rozwiązałem jeszcze kwestii felg. Jest sens kupować nowe, czy lepiej znaleźć używki(nastawiam się na nowe stalówki)? A co z czujnikami ciśnienia w tych felgach? Jest możliwość dokupienia samych czujników i programować, czy szukać felg z czujnikami(są w ogóle takie zestawy), czy też olać całkiem temat czujników? Czujniki podchodzą z B6 do B7? Dodam, że Passat jest z 2013r., także czujniki raczej ma. -
zmiana 235/35/R19 na 235/40/R19 VW CC. Da radę?
uki1906 odpowiedział Beni0 → na temat → Hamulce, felgi, opony
Koledzy poszukuje dla kolegi kół zimowych do Passata B7 2.0 TDI(170KM). Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie parametry dla felg i opon będą optymalne. Letnie opony ma bodajże 215/60/16. Takie same zimowe powinny być dobre? Da się sprawdzić, jakie powinny być katalogowo? ETKA to pokaże? Z góry dziękuję za pomoc. -
Głównie co to jest i do czego pasuje. Już wszystko wiem;) Dzięki za pomoc.
-
A ja prosiłbym o sprawdzenie następujących dwóch części: 191 945 258 191 945 515B Z góry wielkie dzięki za pomoc;)
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
uki1906 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:38 ---------- On się składa z dwóch części, pierwsza przy zacisku jest gumowa, a druga w strone przodu juz miedziana ale to jest jedna calosc. -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
uki1906 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam! W jakiej cenie dostanę 8E0 611 763 K-przewód hamulcowy w dobrym zamienniku albo w oryginale? Samochód tak, jak w opisie Passat sedan AVB-2003r. -
Aha, skoro tak mówisz, to już wszystko mi się wyjaśniło;) Dziękuję za pomoc!
-
Dzięki wielkie kolego tom-998! Punkcik dla Ciebie. Mógłbyś zerknąć do Etki jeszcze raz, bo nie wiem czy jest błąd w katalogu, ale u mnie końcówka, którą przykręca się do drugiego przewodu nie jest wygięta w dół, tylko w bok i leci na jednym poziomie. Zaznaczyłem to czerwoną strzałką na zdjęciu. Spójrz na to jak możesz i sprawdź w Etce. Jeszcze raz dzięki! http://imageshack.us/photo/my-images/812/dsc01411x.jpg/
-
Koledzy potrzebuję numeru przewodu hamulcowego tylnego od lewej strony, czyli kierowcy. Jest to przewód gumowo miedziany. Część gumową z zaprasowaną końcówką zakręca się do zacisku. Część miedziana skręca się z drugim przewodem, a z drugiej strony jest sprasowana z częścią gumową. Krótko mówiąc jest to ostatni przewód przykręcany do zacisku. Autko tak, jak w opisie AVB z 2003r.-sedan. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
-
Gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
-
"Chromowane" ramki tablic z Allegro
uki1906 odpowiedział biszkopt → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Dokładnie, ja kupowałem od różnych sprzedawców z allegro i dzieje się tak, jak koledzy piszą z każdą jedną ramką. Do Passka trafiłem chromy w Lidlu po 10zł i po 4 latach nadal błyszczą i nic nie odprysło. Te wszystkie ramki z allegro do 20 zł za sztukę to ten sam badziewny wyrób. -
Powinien być to oryginał, gdyż gdzieś chyba na wiosnę była zmiana design-u butelek.
-
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
uki1906 odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
Witam Panowie! Potrzebowałbym sprężyn na oś przednią do Fiata Punto JTD(80KM) 2000r., a także szczęk na tył( jest ABS). Jesli chodzi o spęzyny, to pewnie będzie Kayaba, chyba, że polecisz coś innego. Proszę o podanie cen. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
