Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Jakie radio masz????

Jakie radio masz  

1 057 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie radio masz



Rekomendowane odpowiedzi

Sony CDX - GT212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LG LAC5900+ 8 głośników (4 nisko tonowe i 4 wysoko). Radio ma dwa rodzaje podświetlenia panela (zielony i czerwony) oraz 2 kolory wyświetlacza (czerwony i biały). Wszystko można dostosować do własnych potrzeb. Ogólnie radio zapewnia wys. jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONY CDX-GT620U całkiem dobrze gra i ma USB i właśnie przez te wejście chciałem podłączyć zewnętrzny przenośny dysk twardy. Podłączał ktoś takie urządzenie do radia samochodowego? Pozdrawiam

od niecałego miesiąca też takie mam - CDX-GT620U - ma USB, dużo ustawień i jak na cenę (niecałe 500zł) spisuje się bardzo dobrze, choć mam tylko 2 oryginalne głośniki w drzwiach przednich. planuję je przełożyć na tył a na przód coś kupić. może polecicie coś do 200zł żeby ładnie zagrało pod samym radiem. co do dysku zewnętrznego nie mam pojęcia:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeważnie gościły decki najdłużej Alpina 7915 i KENWOOD KDC-PS909

Zacne radyjka za śmieszne pieniądze :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od niecałego miesiąca też takie mam - CDX-GT620U - ma USB, dużo ustawień i jak na cenę (niecałe 500zł) spisuje się bardzo dobrze, choć mam tylko 2 oryginalne głośniki w drzwiach przednich. planuję je przełożyć na tył a na przód coś kupić. może polecicie coś do 200zł żeby ładnie zagrało pod samym radiem. co do dysku zewnętrznego nie mam pojęcia:confused:

co do glosnikow to patrz w moj podpis "a ten byl kiedys" i tam mam opisany zestaw glosnikow podpietych pod te radio. tylko tuba byla pod wzmacniaczem. calkiem calkiem to gralo. a co do dysku to tu jest to czego sie dowiedzialem na ten temat: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=60264 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio podpiąłem DSP Nokii pod navi MFD, wymieniłem głośniczki na takie, które fabrycznie były montowane pod DSP... I dźwięk jest teraz dużo fajniejszy :) Słychać więcej dźwięków, wszystko jest bardziej dynamiczne... Owszem, nie dorównuje to zestawom z wysokiej półki, ale za niewielkie pieniądze można rozwinąć trochę zestaw z navi MFD... Tylko te głośniki ciężko namierzyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,u mnie raz jeszcze zagościło JVC tym razem (JVC KD AVX 44) i przy takiej marce radja juz zostane-japońcy sie starają-mam go juz dłuzszy czas i naprawde jestem zadowolony,znudzic sie nie znudzi jesli ktoś lubi się bawć bo ma trochę tych opcji no i różnych bajerów można sporo podiąć,zresztą sami zobaczcie jak to działa-POZDRO-http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=jvc+kd+avx44&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony-cdx GTU929 i glosniki standardowe -wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenwood KDC-W7044U w zupełności mi wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JVC KD-G632 radyjko bardzo fajne, ma port usb wiec cd juz nie potrzebne, łatwy w obsłudze i zgrabnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie brzeczy sobie Sony CDX-GT44IP + glosniczki ktore juz byly i jest cacy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY....(nie wiem jaki symbol...i tak gówno, bardzo nie polecam firmy sony , płytka troszeczkę porysowana i już ERROR.

obecnie szukam w kolorze wyświetlacza przypominający oryginał(niebieski wyświetlacz,czerwone przyciski)np.pionier lub blaupunkt i wyjście na USB. a głośniczki 4x 2-wu fazowe magnum 150wat czy jakoś tam.....ale wystarcza i grają cacy.

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jakie mam radio.. nie ma na klapce od kasety nazwy poza vw i dolby ,.... szukam galerii frontowych paneli radyjek VW ... może ktoś pomoże ...mam zmieniarkę CD w bagażniku oraz najprawdopodobniej wzmacniacz DSP NOKIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD 510 z wbudowaną zmieniarką (6 płyt), compatybilne z MP3 i WMA + odczytywanie kart SD. Dotykowy ekran.

Standardowe głosniki (8) i gra wystarczająco dobrze żeby cieszyć się muzyką w czasie podróży z 3 miesięcznym dzieckiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no......pozbyłem się swojego sony i kupiłem pionieerka deh-1400, stare radyjko, ale bardzo dobrze gra i co najważniejsze to że ma wyświetlacz koloru niebieskiego i przyciski czerwonego! ole!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt Santa Cruz mp 36 + signat h 16 i tył ori

Zastanawiam sie na zamiana na http://www.allegro.pl/item753737987_ideal_pioneer_deh_4700mpb_mp3_wma_4x50w.html

jest sens ? lepiej bedzie gralo niz ten blau bez zadnego wzmaka... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie siedzi Pioneer DEH 7300 R super radio jedyne co mu brakuje to procesora dźwięku który jest w DEH 9300 R do którego się przymierzam, ogólnie ze swojego Pioneera jestem bardzo zadowolony - kozak radio, które mogę wszystkim w 100 % polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JVC KD-R303 i jestem zadowolony.Kierowałem się głównie przy zakupie wyglądem a raczej barwą podświetlenia co by się ładnie komponowało z kolorem deski.

' rtvjvccar0054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna radyjko Pioneer DEH-2120 UB i jestem z niego bardzo zadowolony .. za taka cene chyba nie znalazł bym nic lepszego .:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam radyjko pioneer DEH-3000MP + dwa głośniki CRUNCH GTR z przodu + wzmacniach PYLE 2X700 i do tego podłączony jest glośnik 300mm PYLE 2000W. Puka dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności