Skocz do zawartości
under81

gałaka zmiany biegów - srebrny pierścień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnoście "rozbieralności" gałki zmiany biegów (wiem że nie ma tam zbyt wiele elementów, ale..:D), chodzi mi o to że popękał mi chrom z obwolutki na gałce zmiany biegów i brzydko to wygląda a nie chciałbym wydawać kaski na nowy lewarek, bo jest mi cały zbędny. Zastanawiam się czy można wyciągnąć sama plastikową wkładkę z literkami- oznaczeniami biegów oraz tym srebrnym kółeczkiem i zamontować nową. Przeglądałem allegro ale nie znalazłem samego emblematu tylko całość. Czy ktoś z forumowiczów wyciągał to, albo zmieniał. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego tego chyba sie nie da wymienic. Ja nie potrafie (tez mam nieladne). Ale na pocieszenie nowa galka z mieszkiem ok 100zl kosztuje (ori)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nierozbieralne..

A stowka to dobra cena- w Szkocji w ASO taka galka kosztuje 70 funcikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie daloby sie wyjac, ale napewno jest to przyklejone i nie warto sie z tym szarpac bo nie bedzie to juz tak wygladalo jak ori a 100zl to chyba dobra cena za nówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się rozbiera.

Po prostu podważa się plastik- trzyma się na 3 zatrzaskach.

Wersja skórzana, 4motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/W -Wystarczy lekko podważyć,też mam obwódke uszkodzoną.W ETCE nie widze wyszczególnionej tej części :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta część jest wymienna

biegiqn6.th.jpgthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU są ciekawe wzory znaczków na gałkę zmiany biegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta część jest wymienna thpix.gif

Czyli powinna być osiągalna w sprzedaży sama nakładka, bo po cholerę kupować całą gałkę; to tak jak by w przypadku przebicia opony kupować nową felgę ;). Czy któryś z forumowiczów wymieniał to czy w ogóle jest ta cześć sama w sprzedaży ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i wymienna ale sprzedawana w ASO tylko jako całość razem z gałką i mieszkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może i wymienna ale sprzedawana w ASO tylko jako całość razem z gałką i mieszkiem

 

skoro można kupić nakładki jako część osobna do T5 (nr etki oraz cena jest w linku, który podałem wyżej) to i zapewne można kupić takie nakładki passatowkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności