Skocz do zawartości
Gość TOMIK-W

Jaka instalacja do VR6?

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie tak choć na kilka przypadków które mialem okazje testować zawsze troche falowalo... Ale niech wypowiedza sie profesjonalni gaziarze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moja wypowiedz,,mialem na mysli 300plus,reduktor gold,wtryskiwacze Magic-Jet,,,,poprostu muslalem o innym aucie o ktorum pisalem w tym czasie na innym forum

Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za róznica silver czy gold? Kolorem się róznią :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już LPG do VR-ki to tylko sekwencja i dobra kalibracja tego + blos( 300 zł allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam i jak kiedyś pisałem w innych postach jakie zamieszanie sami forumowicze wprowadzają do tematu to jest szok ! Karolu reduktor gold da radę redę w silniku wolnossącym tylko trzeba umieć go zamontować ! myślę że Adam to potrafi bo słyszałem wiele dobrych opinii na jego temat ! ja osobiście wsadził bym tam magica (choc nie którzy mówią że też jest do bani mnie nie zawiódł nigdy) i może dla pewności wtryski hana tylko koszt instalki będzie droższy przez nie ! oczywiście z elektroniki STAG 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
waldus77
Przy 174km gold wystarczy, tylko po co przepłacać, skoro AC R01 tu starczy, idź chłopie do przodu a nie stój w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemik nie rozumiem gdzie przepłacać ??? zestaw montażowy na goldzie mnie kosztuje tylesamo co na r01 !!! a ty kasujesz więcej?? złodziejstwo z twojej strony !!!

 

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

 

a jeszcze jedno nie wiem jak się orientujesz ale AC r-01 jest do aut nie przekraczających 150 koni ! i kto tu jest druciarzem polecając za słaby reduktor !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak byś wiedział AC R01 obsługuje nawet auta 200km to jest chyba jedyny reduktor na rynku który ma zaniżoną moc przez producenta podaną, musisz jeszcze troszku się na montować, a co do golda to wiesz że ja go nie montuje ze względu cena jakoś,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku ty mi piszesz że muszę trochę po montować?? masz rację doświadczenia nigdy nie za wiele ,ale to nie ja pisałem że w passatach opada wskaźnik paliwa przy jeździe na LPG i to nie ja napisałem że pastuchów dużo nie zrobiłem, lecz ty więc po co piszesz o jakimś doświadczeniu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo mi nie jest wsyd napisać że dużo danego modelu nie robiłem, do tego zapytać czy czasem nie opada wskazówka warto, ja w bmw starym juz taki patent miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak byś wiedział AC R01 obsługuje nawet auta 200km to jest chyba jedyny reduktor na rynku który ma zaniżoną moc przez producenta podaną

Jest jeszcze jeden, z tego co wiem - Prins. AC R01 w BMW 2.8 (193KM) mojego znajomego sprawuje się bardzo dobrze. Do silvera nie ma sensu nawet porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowo AC R01,wychodził w fazie testów z deklaracją do 240KM,później został zaniżony po wykryciu defektu do 150KM.Defekt usunięto,natomiast pozostała deklaracja aby użytkownicy nie mieli nic do zarzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności