Skocz do zawartości
Bedo

Spotkania w Elblągu

Rekomendowane odpowiedzi

dźwięk z "tupotem" 175KM to będzie "cuś". Zdun z Traksiem pokręcą bączki, po ścigają się na ćwierć mili i zalicza śnieżny drift

zanim zrobi sie cieplo bedzie juz 200KM :P i zniknie snieg wiec zostanie drift po trawie :bleble a kielbaske z grilla tez byc zjadl z milla checia :mlask

moze w maju akurat bede po nowe aluski w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być maj Tomku. Widzę, że The Saint też wyraża akces, więc może by międzyregionalny spocik pod kryptonimem: "Maj wew Sztumnie" :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy z Elbląga mam prośbę może ktoś pofatygować się i go oblukać

http://allegro.onet.pl/czarny-vw-passat-1-9tdi-131ps-duza-navi-skora-serw-i1496001454.html

kolega zastanawia się nad zakupem historia serwisowa sprawdzona może być ale tylko czy blaszki są w porządku. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiosna idzie, czyli pogoda sprzyja spotkaniom, może byśmy zrobili jakiegoś spota na pożegnanie mrozów, albo przywitanie wiosny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu pasuje mi jedynie w sobotę, ale w następnym można by coś rozkminić. Może grill na bażantarni :?::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w najbliższym tygodniu codziennie po południu, poza poniedziałkiem, w następnym służba w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

trzeba będzie jakoś się zgrać całością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek (halabala) się może wreszcie odezwie, to on mnie sprowokował do pisania, sam miał zaproponować spota, ale pewnie gra w sieci :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie właśnie, tak sobie dziś jechałem grunwaldzką i pod PWS'zetem stało rdzewiejące stado bmek i sobie pomyślałem że pogoda jak najbardziej zacna do grilla jakiego...

To może jakiś punkt odniesienia? Np Piątek 18.03 w Bażantarni w okolicach godz. 18?

Teraz nam tylko korygować termin i miejsce zostanie =]

 

Marcin z tym graniem to normalnie 10/10 Dzień bez fraga to dzień stracony =]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bażantarni grilla to można nawet rozpalić przy muszli koncertowej. W lutym się grille robiło, a w marcu nie damy rady :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie kroi mi się wycieczka do Elbląga więc jeśli grill będzie w sobotę to wpadnę na kiełbachę :) A jak zrobice grilla w piątek to zostanie afterparty :)

Bliżej końca tygodnia będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie kroi mi się wycieczka do Elbląga więc jeśli grill będzie w sobotę to wpadnę na kiełbachę A jak zrobice grilla w piątek to zostanie afterparty

Bliżej końca tygodnia będę wiedział.

Nu dawaj :) Mam nadzieję, że spoto-grill dojdzie do skutku, może chłopaki ze Sztumu też się podłączą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sobotę to mam wolne, więc mi pasuję. Ciekawe tylko jak z pogodą :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chetnie podjade w sobote...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nu dawaj :) Mam nadzieję, że spoto-grill dojdzie do skutku, może chłopaki ze Sztumu też się podłączą?

Marcin, o której qurcze, bo od 10-14 będe zajęty, ale jak coś to się postaram, rozpuszczę wici po chłopakach.

Wici rozesłane może ktoś z Malborka podjedzie, zobaczymy

Edytowane przez Fikanoteran11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin, o której qurcze, bo od 10-14 będe zajęty, ale jak coś to się postaram, rozpuszczę wici po chłopakach.

Wici rozesłane może ktoś z Malborka podjedzie, zobaczymy

Tego nie wiem, bo jakoś się temat ślimaczy i nie ustaliliśmy, no i myślę że dobrze by było żebyście chłopaki jakichś kierowców zapasowych mieli, bo ja np. literka stawiam, bo jest okazja...:tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, bo jakoś się temat ślimaczy i nie ustaliliśmy, no i myślę że dobrze by było żebyście chłopaki jakichś kierowców zapasowych mieli, bo ja np. literka stawiam, bo jest okazja...:tankujemy:

Marcinie kuźwa, coś się wymyśli, a jaka to okazja???? jeśli to nie tajemnica????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinie kuźwa, coś się wymyśli, a jaka to okazja???? jeśli to nie tajemnica????
Nie tajemnica, ale dla obecnych na spotcie - grillu, czy cokolwiek z tego wyjdzie, zaraz Ci napiszę PW i będziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, przeżyłem coś takiego 4 razy w 15-letniej służbie zawodowej, więc mnie na pewno nie zabraknie!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności