Skocz do zawartości
Bedo

Spotkania w Elblągu

Rekomendowane odpowiedzi

musicie zmienic producenta wlep bo ja ostatnio zalozylem ramke pod rejestracje z tylu a4-klub.pl i bylem zdziwiony bo:

 

+15 do mocy

+20 do wygladu

 

hehehe

 

Nasze wlepki dają ci 100% pewności że w Olsztynie nie dostaniesz MKK, a z tą mocą zawsze mało. Szkoda że zmieniłeś passia na takie padło. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padlo... zalezy co dla kogo jest padlem. Padlo to moze byc passat FL bo audi a4 b6 niestety i duzo lepiej wyglada i jest lepiej wykonczone. A czy b5 audi czy b5 passat moze i passat troche ladniejszy ale ja jestem zadowolony ze zmiany, szczegolnie po przeprowadzonych modach, a to jeszce nie koniec :D

 

edit: a po olsztynie i tak nie jezdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
edit: a po olsztynie i tak nie jezdze

 

No i chwała ci ...

 

A co do mojej wypowiedzi: padło użyłem jako przenośni ale widzę że kolega się obruszył ech szkoda ...

 

Powodzenia i aby jak najszybciej zawitała upragniona

Audi A4 B6 Avant 1.8 T (190KM)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasze wlepki dają ci 100% pewności że w Olsztynie nie dostaniesz MKK

 

No kurde :!::D

To następnym razem jak będę jechał na szkolenie to obowiązkowo Passatem :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej wypowiedzi: padło użyłem jako przenośni ale widzę że kolega się obruszył ech szkoda ...

 

Powodzenia i aby jak najszybciej zawitała upragniona

Audi A4 B6 Avant 1.8 T (190KM)

 

po tym co tu zawsze wypisywales u nas jestem w stanie sie wszystkiego spodziewac :)

a jesli kupie b6 to raczej w 1.9TDI (130KM) ale to jeszcze nie teraz, narazie na wiosne trzeba zrobic program do tego OOOO a zmiana na cos mlodszego to jeszcze z rok. Zawsze moim marzeniem bylo BMW e46 i nad nim sie tez bede zastanawial :P ale mam jeszcze duuuzo czasu :D a jezeli nie bylo zlosliwe to :706:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kurde

To następnym razem jak będę jechał na szkolenie to obowiązkowo Passatem

 

Zdun dla ciebie nie ma ulgi jedynie + 100% zwyżki. Hehehehheheheheheheh Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niektórzy będą słono płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak niektórzy będą słono płacić

 

niech CB bedzie nam w opiece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 30min temu, srebrna b5 z wlepa na parkingu Carrefura zalapala chyba mandacik;

kolego, nie wiem jaka tam byla sytuacja, ale jesli "Zdarzenie" mialo miejsce na parkingu carfura to trzeba bylo nie przyjac, to teren prywanty G... moga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teren prywanty G... moga.

A to kolega o zmianie przepisów nie słyszał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musicie zmienic producenta wlep bo ja ostatnio zalozylem ramke pod rejestracje z tylu a4-klub.pl i bylem zdziwiony bo:

 

+15 do mocy

+20 do wygladu

 

hehehe :D

A nalepkę A4-klub.pl masz, czy tylko ramkę na tabice?

Do kolegów passaciarzy, czy ktoś może szykuje sie na wymiane oleju mam na zbyciu MOTUL 8100 X-cess 5W40 5 litrowa bańka (olej szególnie polecanych do TDI na pompie czyli z VW 505.00), skasowanie inspekcji gratis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to kolega o zmianie przepisów nie słyszał

 

A byla ? :P Ze co ze juz na terenie prywatnym sie moga wpieprzac ? Niedlugo to do domu bez nakazu wchodzic beda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to kolega o zmianie przepisów nie słyszał :P

 

Dzięki nowelizacji prawa o ruchu drogowym, Policja będzie mogła wypisać mandat, zbadać alkomatem i odholować auto na policyjny parking na wszystkich drogach wewnętrznych, ale z tego co pamiętam nowe przepisy mają zacząć obowiązywać od nowego roku :confused:

No chyba, ze to nie o tą zmianę chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie... Wiecie moze gdzie mozna sprawdzic w Eb autko VAG-iem? Kolega ma problemy z Lupo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie... Wiecie moze gdzie mozna sprawdzic w Eb autko VAG-iem? Kolega ma problemy z Lupo

Podjedz na łęczycka 24 do ELCAR AUTO SERWIS Śmiało mogę ci polecić mechanik ten ma duże doświadczenie z vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nalepkę A4-klub.pl masz, czy tylko ramkę na tabice?

 

tylko ramke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moje b5 stalo na parkingu:) bo jakas menda mi zderzak zaryswala ze az lakier odpadl i sam wezwalem policje by mogli zobaczyc z kamer kto to zrobil. lecz na wstepie mi powiedzieli ze na 99% tego nie wykryja hehehe no ale nalegalem by sprawdzili no i chyba tak tez zrobili ale jeszcze nic nie wiem. powiedzieli rowniez ze jak nic nie wykryje to za miesiac sprawe umoze:) A gdybym zlapal ta osobe ktora mi to zrobila to bym ja przyczepil do linki holowniczej i krecil baczki na parkingu na dawnym miejscu spotow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem ze medziarnia sie przyczepila o cos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie gdzie jechac by dobrali mi kolor lakieru ale zeby to bylo w sprayu bo zamierzam sam to sobie zrobic

 

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

ostatnio jak wracalem z roboty to mnie zatrzymali i szukali pretekstu noi oczywiscie znalezli tylnie lampy przyciemnione przednie szyby i brak gasnicy:) chcieli zabrac dowod ale troche ich zbajerzylem i udalo sie zatrzymac dowod no ale dostlem maly prezencik od wladz mandacik za brak gasnicy 50zl:) hhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze wiecie gdzie jechac by dobrali mi kolor lakieru ale zeby to bylo w sprayu bo zamierzam sam to sobie zrobic

 

TU albo jak się jedzie ulicą Legionów od strony burdelu, to przed pizzerią Aduś po lewej stronie będzie reklama Sikkensa. Oni miescili się keidyś na Oboźnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności