Skocz do zawartości
Bedo

Spotkania w Elblągu

Rekomendowane odpowiedzi

no to jutro jade zapytac ile beda chcieli i jestem ciekaw czy mi te malowanie wyjdzie:) jak narazie to tylko w domu pokoj malowalem no ale bedzie trzeba sprobowac, mam garaz to bede probowal, tylko cos tak sadze ze mi identycznego koloru to nie dobiora oby sie duzo nie roznil

 

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

 

a kiedy jest najblizszy spocik bo bede musial Przemka atakowac by mnie tam u ojca w firmie umowil na polerke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bede musial Przemka atakowac by mnie tam u ojca w firmie umowil na polerke

 

polerke na zime ? po co marnowac kase ... :036: lepiej sie wstrzymac do wiosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak bede go malowal to moze nie bedzie widoczny odcien no nie wiem tak mysle a jak jest to tego nie wiem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz lakierow, to tam za Statoilem tym na grunwaldzkiej. Jak wjedziesz na Statoil to tam tylem musisz wyjechac kolo tej staci LPG przez ten smieszny mostek, jak z niego zjedziesz to jedz caly czas prosto i po lewej w budynku z pomaranczowej cegly sprzedaja lakiery i z tego co kojaze nabijali w spray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam nie będą mieli to jedź do gronowa, mijasz wiadukt, druga ulica w prawo, berylowa, po lewej stronie na podwórku domku jednorodzinnego. Robią w sprayu, koszt mojego wyszło 38zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli szukasz lakierow, to tam za Statoilem tym na grunwaldzkiej. Jak wjedziesz na Statoil to tam tylem musisz wyjechac kolo tej staci LPG przez ten smieszny mostek, jak z niego zjedziesz to jedz caly czas prosto i po lewej w budynku z pomaranczowej cegly sprzedaja lakiery i z tego co kojaze nabijali w spray.

 

To jest właśnie Palinal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis juz nie zdazylem ale szpachel juz mam:) w weekend bede dzialal, mam nadzieje ze podolam sprawie:P dzisiaj bylem tam za statoilem lecz mieli do 16:30 a ja pare minut po 17 bylem wiec juz mieli zamkniete no ale jutro podlece tam i zakupie, chcialem przy okazji pomalowac te czarne listwy tylko ze one sa takie chropowate i nie wiem czy bedzie dobrze wygladalo, moze ktos malowal z elity z elblaga to bym zobaczyl jak to wyglada i czy mi sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalowane listwy drzwiowe w kolor lakieru wygladaja fajnie. Tylko ze ja sam farba w sprayu bym sie za to nie zabieral. A jak sie dowiadywalem o cene u lakiernika jak jeszcze byl passek to tak odwlekalem, odwlekalem i wkoncu sprzedalem passka. Ale jak masz kase to pomaluj, ale raczej w lakierni, nie samemu farba w sprayu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialem przy okazji pomalowac te czarne listwy

Sam nie maluj :P Mateusz malował u siebie, wygląda to fajnie, ale tu trzeba zastosować inną technikę ;) Podkład do plastików, a później lakier (w Palinalu Ci wszystko powiedzą), ale jak nigdy nie lakierowałeś to sobie odpuść;) Nie rób z passka calibry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak walekk B2, dlatego zaznaczyłem, cholera wie czy do nowszego samochodu nie będzie drożej, nie znam się więc wymądrzać się nie będę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodzilo :P chodzilo mi o to ze jeszcze nie widzialem b2 z elblaskich vw-passat.pl :D szczupak :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak walekk B2, dlatego zaznaczyłem, cholera wie czy do nowszego samochodu nie będzie drożej, nie znam się więc wymądrzać się nie będę. :P

 

Na spota byś przyjechał, to by się zdjęcie fajne zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to jakiś pacan zoaszczędził ... 40-70zł na składce OC, co za bezmuzgowiec. Życzę by udało się namierzyć sprawcę.

W malowanie sprayem się nawet nie baw ... jedz do kalinki pomaluj za 300zł będzie jak nowy i lakier ci nie odpadnie po paru miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z cyklu "uprzejmie donoszę" :)

 

Dawid sprzedał swoją zieloną B5 i przesiada się na Audi albo BMW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość z cyklu "uprzejmie donoszę" :)

 

Dawid sprzedał swoją zieloną B5 i przesiada się na Audi albo BMW...

 

Ciekawe kto kupił tego "angola" w wersji na Węgry :D;)

 

Jak kupi A4 to i tak będzie przyjeżdżał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o ile go dobrze zrozumiałem to sprzedał go swojej dziewczynie, a przesiada się na Audi A3/S3 albo BMW Z3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przesiada się na Audi A3/S3 albo BMW Z3.

Profanacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW Z3.
:603:

BMW 330d :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności