Skocz do zawartości
Gość

Zatrzymano pirata drogowego; jechał 237 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Nyscy policjanci zatrzymali poruszającego się volkswagenem passatem pirata drogowego. Obywatel Czech, chwilę przed zatrzymaniem przekroczył dopuszczalną prędkość o 150 kilometrów na godzinę - poinformował serwis 24opole.pl.

Nyscy policjanci, jadący nieoznakowanym radiowozem obwodnicą Paczkowa zauważyli wyjątkowo szybko poruszający się pojazd. Wynik pomiaru prędkości wprawił funkcjonariuszy w osłupienie.

 

- Kierujący volkswagenem passatem mężczyzna gnał 237 kilometry na godzinę - relacjonuje kom. Katarzyna Szarblewska z nyskiej policji.

 

moze ktos od nas ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obywatel Czech

 

Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

fakt - przeoczylem

koles myslal ze jest juz w niemczech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu widać jak te policyjne autka zawyżają prędkość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tu widać jak te policyjne autka zawyżają prędkość

 

A to czemu?? Nie podali jaki to był passek i z jakim motorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile czasu i drogi potrzeba, żeby rozpędzić 300 konnego passka do 237 km/h ? ;)

 

 

....gdzie w ogóle jest obwodnica paczkowa?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile czasu i drogi potrzeba, żeby rozpędzić 300 konnego passka do 237 km/h ?

 

Wiem ile 280 konnym ;) I Wcale długo to nie trwa :P przynajmniej dla mnie :) Może znalazł trochę prostej :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czym jechali Ci policjanci, robiący ten pomiar i czy pomiar robili na 100 metrów czy na 10 sekund, prawdziwa senscja i gdzie jest faktycznie ta obwodnica a raczej ile ma kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica to bedzie ta trasa z Nysy na Kłodzko. Nie wiem jak to tam dokładnie koło Paczkowa wyglądało, ale ogólnie to idzie pogonić, z tego co pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesli mi sie udalo pogonic mojego TDI do 220km i nie trafalo to wiecznosc to nie znaczy ze trzeba miec 300KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku no nie mow ze 300KM nie jezdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

no nie wiem panowie 2.8v6 wystarczy do tego z palcem w odbycie ;)

 

sorry zakrzyczycie mnie ale te nasze ograniczenia na drogach szybkiego ruchu, obwodnicach i autostradach to jakies jedno wielkie nieporozumienie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry zakrzyczycie mnie ale te nasze ograniczenia na drogach szybkiego ruchu, obwodnicach i autostradach to jakies jedno wielkie nieporozumienie ....

A dlaczego mamy ciebie zakrzyczeć. To jest właśnie porozumienie między opcją budującą drogi szybkiego ruchu (róbmy to wolniej a i tak potem kierowcy zapłacą), stawiaczami karmników dla ptaków (droga z Łodzi do Wrocka, ograniczenia do 70 km/h przy skrzyżowaniach co 2 km i na każdym budka dla dzięcioła), a strażą miejską i policją (zaróbmy jak najwięcej na mandatach). Tak to wygląda niestety w naszej Polskiej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

czemu nie, biorac pod uwage fakt, ze wracajac ze spaly na A2 bujalem sie rowno leb w leb 230 km/h z B6Variantem na koninskich blachach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe czym jechali Ci policjanci, robiący ten pomiar i czy pomiar robili na 100 metrów czy na 10 sekund, prawdziwa senscja i gdzie jest faktycznie ta obwodnica a raczej ile ma kilometrów.

Policjanci jechali Srebrnym sedanem, Oplem Vectra 2,5 TDI.. Szybkie to autko bo kiedys mialem okazje w nim siedziec na tylnej kanapie 125 na 90km/h i skonczylo sie 200 i 6 punktow.. Na tej samej trasie tylko w odwrotnym kierunku:D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

....gdzie w ogóle jest obwodnica paczkowa?? :D

 

między Nysą a Kłodzkiem, ładny kawałek prostej a Policja jechała Oplem Vectra benzyna pojemność ponad dwa litry z turbo ;) jak będę miał z nimi służbę to się dopytam o szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką 2.8T też mnie drapnęli dopiero po 7km bo nie dali rady:),250KM silnik z saaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem TAK: 237 km/h to nie jest wcale wyczyn dla "1,9 TDI" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem TAK: 237 km/h to nie jest wcale wyczyn dla "1,9 TDI" :P

skoro to nie wyczyn , rozumiem ze swoim wyciskasz 250km/h na miękko ile masz wtedy obrotów 6- 6.5tys ???????:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności