Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubie mieć w oryginale, ale nie za wszelką cenę i podchodzę do tematu zdroworozsądkowo - jak oryginał jest zbyt drogi (subiektywnie), a zamiennik spełnia wszystkie oczekiwania i dodatkowo jest ładny (nie chińszczyzna z najniższej półki, ale przynajmniej ze średniej), to czemu nie zamiennik...

Ale jak z każdym takim tematem - o gustach się nie dyskutuje :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz

A powiedz mi czy u ciebie współpracuje z czerwonym FIS-em? Ja zastanawiałem się nad Pioneerem Avic 9310 lub Kenwoodem 520 ale one podobno współpracują tylko z białym FIS-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto z pierwszej połowy 2007 roku z niebiesko-czerwonym podświetleniem i pełnym czerwonym FISem. Radyjko ładnie współpracuje, wyświetlając na FISie stacje radiowe lub kolejność i czas MP3. Dodatkowo mam pełne sterowanie radiem z multikiery, czyli i głośność i zmanę stacji radiowej / utworu MP3, czyli tak jak miałem z MFD2 DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Wojtek, tylko jeśli ktoś może wyjąć z kieszeni 1.200 - 1.500 zł, a 2.500, 3.000 czy nawet 5.000 już nie, to taki "chiński RNS-510" może być ciekawą alternatywą.

W poniedziałek kurier przywiózł mi taki oto sprzęt:

[ATTACH=CONFIG]97964[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]97965[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]97966[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]97967[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]97968[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]97969[/ATTACH]

http://www.witson.com/

http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=100439730

Cena 1.299 zł, używany 3-4 mies, ale jeszcze z folią na wyświetlaczu.

Wizualnie wszystko ładnie zrobione, spasowane z niezłych materiałów i wcale nieodbiegające od oryginału.

W zestawie dostałem RadioNawigację, instrukcję (Ang), kable wszelakie do podpięcia P&P, a dodatkowo wyjścia na wzmacniacz, 2 dodatkowe monitory (np. w zagłówki), na kamerę cofania itp, kabel USB, kabel do Ipod'a, kabelek do TV, mikrofon zewnętrzny do zestawu bluetooth i antenę GPS.

Dodatkowo od sprzedającego wyrwałem w cenie: przejściówkę Fakra do podpięcia oryginalnej anteny GPS, którą już miałem w aucie, kartę SD z najnowszą AutoMapą, kamerę cofania (nową, nigdy niemontowaną) do założenia w miejscu jednej z lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej, umowę kupna-sprzedaży i darmowego kuriera.

Powiem tylko tyle, że po podpięciu jestem zachwycony :D

Radio działa bez zarzutu, odtwarza filmy DVD z opcjami jak na stacjonarnym DVD (z napisami lub bez, audio do wyboru itp), AutoMapa działa zajebiście, filmy na karcie SD zarówno avi jak i mpeg odtwarza świetnie, MP3 z pendriva poprzez USB działają super i wyświetlają tytuły, zestaw głośnomówiący bluetooth sparował się bez problemów z moją Xperią S i słychać rozmówcę ładnie w głośnikach, a mnie siedząc normalnie bez nachylania się w stronę radia i bez montowania zewnętrznego mikrofonu z zestawu też słychać czysto.

A najlepsze jest to, że mam pełne sterowanie z kierownicy i wyświetlanie danych na FISie :)

Kamerka cofania jeszcze niepodpięta, bo czekam na wiosnę i cieplejsze dni, oraz przyszłościowo zagłówki z monitorami się pojawią podpięte pod radyjko.

Po 4 dniach użytkowania, mogę tylko napisać ZAJEBIŚCIE WARTAŁO! Za tę kasę full wypasiony zestaw.

Czy RNS-510 lepszy??? Hmmm... Pewnie tak, ale min 2, a może nawet 4 razy droższy.

Wybór należy do każdego osobiście.

Pozdrawiam :)

 

Panowie!!!

Jeśli ktoś chce, to ten Witson do sprzedania jest!!!

I nie dlatego, że coś niebangla, bo sprzęt super, ale mam propozycję kupić za marne pieniądze najnowszy kombajn Erisina (foto poniżej) i chętnie go wezmę tylko tego muszę spieniężyć.

3051337075.jpg

Jak tylko wystawie aukcję na Allegro, to dziś wieczór pójdzie wątek do działu "Sprzedam".

Jak by co to PW.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie poszuka to za ta kase sie kupi rnsa 510. Ja kupilem za 1400 wer F z hdd 40 i led lcd. Wiec pytanie warto? Chinczyk ma bajery ale ja wole ori.

Jak sie komus spieszy kupuje chinola. Mi tylko brakuje odtwarzania filmow w innych formatach i innych zrodel niz dvd ale reszta same plusy.

Edytowane przez Beni0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec pytanie warto?
Jeden, tak jak Ty, powie pewnie NIE, ale innemu może spasować ;)

Nie ma regóły :P

...to za ta kase sie kupi...

Narazie nic o kasie nie pisałem... Sprzedam napewno taniej niż kupiłem.

 

 

 

EDIT: http://allegro.pl/radio-nawigacja-witson-w2-d723v-do-vw-jak-rns-510-i3122571072.html

http://forum.vw-passat.pl/threads/133250-Radio-Nawigacja-Witson-W2-D723V-do-VW-jak-RNS-510

Dla kolegów z forum - 1.199 zł z przesyłką PP.

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kolego właśnie dzisiaj otrzymałem Erisin 1268v ale jeszcze nie zamontowałem bo autko bede mial dopiero w poniedzialek. A moge wiedziec jaki twoj model i za ile go mozesz wyrwac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kolego właśnie dzisiaj otrzymałem Erisin 1268v ale jeszcze nie zamontowałem bo autko bede mial dopiero w poniedzialek. A moge wiedziec jaki twoj model i za ile go mozesz wyrwac ??

ES1058v za 1400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mało kto z fanów "czystości gatunku" pisze o takim szczególiku jak BT. Do ori to kolejny 1000 PLN. Na ori nie pójdą żadne inne navi oprócz "ori" i kilka innych dupereli. Co wcale nie oznacza, że ori jest do bani. Tak więc przy wyborze ori czy nieori jest kilka za, a nawet przeciw, jak mawiał klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak więc przy wyborze ori czy nieori jest kilka za, a nawet przeciw, jak mawiał klasyk.

Dokładnie. Ja miałem MFD2 DVD, ale nie miałem bluetootha pod siedzeniem, a te chińskie kombajny to mają wbudowane. Poza tym odtwarzają filmy z karty SD w wielu różnych formatach (nie tylko płytka DVD i nic lub niewiele poza tym). Pełne sterowanie z kierownic jak w ori, co też jest po podkreślenia. No i największy moim zdaniem plus - karta SD w slot z napisem GPS Card i moja ulubiona AutoMapa śmiga cudownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu nie na reke ale powiem jeszcze raz bt do rns510 500 zl i godzina max 1, 5 godz roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Mam takie pytanie czy ma ktoś z was zamontowane w pasku b6 takie radio: ALPINE CDE-W233R ?

Jak ono wygląda w desce? Coś potrzeba więcej poza ramką do zamontowania?

Prosiłbym o jakieś opinie.

Ewentualnie o jakąś alternatywę. Obecnie posiadam rcd300.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego to radio 2Din nie dedykowane do naszych Passatów, u Ciebie podejdzie bo nie masz wyświetlania klimatyzacji na RNS, ale proponował bym poszukać sprzętu dedykowanego, który współpracuje z FIS, kierownicą MF itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Beni0. Zdaję sobie sprawę, że decydującym elementem jest kasa, ale może wstrzymaj się z zakupem i dozbieraj grosza. Bo szczerze powiedziawszy "adoptowane" radia jakoś dziko i mało efektownie wyglądają w desce. Co do alternatywy to jest tego teraz całkiem sporo. Albo jakieś używane fabryczne radio, albo coś wschodniego w porównywalnej cenie(a nawet niższej).

Znalazłem np. coś takiego

http://forum.vw-passat.pl/threads/133283-MFD2-DVD-kod-mapy-AUX-PL-nowa-cena-dodatki!!!

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej cenie sa markowe radia dedykowane do vw i skody. Maja odpowiedni ksztalt i wszystko pasuje plug and pray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w tej cenie sa markowe radia dedykowane do vw i skody. Maja odpowiedni ksztalt i wszystko pasuje plug and pray.

Popieram, można w dobrej cenie wyrwać radyjko np KENWOOD DNX-520VBT polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale w tej cenie sa markowe radia dedykowane do vw i skody. Maja odpowiedni ksztalt i wszystko pasuje plug and pray.

Poza tym, że ono nie jest markowe, to raszta się zgadza - i dedykowane do VW i ma odpowiedni kształt i P&P w 100%

 

Popieram, można w dobrej cenie wyrwać radyjko np KENWOOD DNX-520VBT polecam.

Irek, znajdź mi tego Kenwooda za 1.200... no dobra, zaszalejmy, za 1.500 zł.....

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Irek, znajdź mi tego Kenwooda za 1.200... no dobra, zaszalejmy, za 1.500 zł.....

Ja kupiłem swojego za 1600, w tej chwili jest najtańszy za 2000. Trzeba trochę poszukać, poczekać i można kupić w cenie do 1600. Pod koniec lutego patrzyłem na alle.. i były 2 szt. Jeden za 1690 drugi za 1800. A jak nie Kenwood to Pioneer AVIC F9310BT jest za niecałe 1500. To o wiele lepsza opcja niż jakiś chinczyk, a nawet rns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak widać nie opłaca się kupować czegoś zamiennego skoro w tej kasie można mieć RNS 510 (1200-1500) i do tego graty do modułu BT za ok 500 zł. Ale to jak kto woli. Dużo też zależy od tego co się ma w aucie jakie zegary, jaki panel klimatronika itp. I czy np jest fabryczny wzmacniacz czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazlem cos takiego najlepszy sprzęt jaki widzialem na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności