Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam problem , kupilem niedawno pasata b6 2008 r bez radia, postanowilem dokupic radio orginalne , radio działa - glowna kostka wchodzi elegancko , ladnie czyta plyty wszystko jest ok oprocz anteny od radia, roznia sie one koncowkami, dodaje zdjecia koncowek czy wie ktos co moge zrobic w tej sytuacji ?IMG_20150404_152637.jpg

IMG_20150404_152621.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo rozwalić kostkę w wiązce (ale szkoda), albo kupić przejściówkę z fakry podwójnej na dwie pojedyncze. Na Allegro lub w dobrych sklepach audio do dostania za 10-15 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chce zmienić radio na z rcd300 na 510 passat z 2005r będą problemy z tym rozradowaniem akumulatora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo rozwalić kostkę w wiązce (ale szkoda), albo kupić przejściówkę z fakry podwójnej na dwie pojedyncze. Na Allegro lub w dobrych sklepach audio do dostania za 10-15 zł max.

 

hej , moge prosic Cie o podeslanie konkretnego linku z allegro z taka przejsciowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej , moge prosic Cie o podeslanie konkretnego linku z allegro z taka przejsciowka?

 

Cześć. Dawniej nie było z nimi problemu, a teraz widzę coś ciężko znaleźć.

Znalazłem takie coś - http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-do-nawigacji-rns510-mfd3-vw-i5238895219.html tyle, że Tobie potrzebne jest odwrotne przejście, czyli 1x podwójny wtyk i 2x pojedyncze gniazdo. Napisz to sprzedawcy, może ma.

Tu jeszcze coś takiego jest - http://allegro.pl/adapter-antenowy-do-vw-rns510-rns-510-wtyk-fakra-i5217938969.html czyli oferta zmiany z 1x2 na 2x1 i tu też być potrzebował odwrotnie (z 1 na 2), ale też można zapytać, tym bardziej, że ten sam sprzedawca w obu przypadkach.

Acha... i ceny widzę poszły mooocno w górę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć plastikową osłonę. Zostaną tobie same końcówki anteny, które włożysz do radia. Przed przypadkowym wypadnięciem zabezpieczysz taśmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem do swojego paska b6 2009r. radyjko jak z linku poniżej

 

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=391199595457&category=122188&pm=1&ds=0&t=1437085056116

 

Wszystko działa cacy tzn OPS, wizualizacja z klimatronika itd.

 

Problem leży w tym jak juz wiele osób opisywało, że słabo ściąga radio mimo założonej przejściówki z dwóch kabli ant w jeden wraz ze wzmacniaczem oraz, że nie mogę za pomocą VCDS zakodowac radia, żeby wyświetlało navi oraz stacje radiowe między zegarami.

 

Mam getway z końcówka L

 

Przed zmianą miałem RCD310

 

Co robię nie tak, że to nie chodzi. Pomóżcie

Edytowane przez biwciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założyłeś wzmacniacz i nie pomogło to niestety ale pewnie nic już nie pomoże bo to jest chińczyk a z tymi zamiennikami właśnie jest problem z odbiorem radia, a reszta działa idealnie navi nie zawiesza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam u siebie chinczyka erisin dvd, gps, radio,kamera cofania, dziala u mnie ok tylko nie dziala mi sterowanie z kierownicy i nie mam informacji na zegarach z radia, tez nie moge sobie z tym poradzic moze ktos rozwiazal taki problem u siebie i pomoze nam...

 

Mam canbus byl w komplecie.

Edytowane przez toma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mam u siebie chinczyka erisin dvd, gps, radio,kamera cofania, dziala u mnie ok tylko nie dziala mi sterowanie z kierownicy i nie mam informacji na zegarach z radia, tez nie moge sobie z tym poradzic moze ktos rozwiazal taki problem u siebie i pomoze nam...

 

A masz CanBusa dodatkowy adapter niektóre "starsze " chińczyk i tego w standardzie nie maja trzeba dokupić ja tka miałem dokupiłem i działa multikera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz CanBusa dodatkowy adapter niektóre "starsze " chińczyk i tego w standardzie nie maja trzeba dokupić ja tka miałem dokupiłem i działa multikera

Multikierownica będzie działać ale żaden Can bus Ci nie pomoże z wyświetlaniem nazwy utworu lub pokazywanie informacji na wyświetlaczu między zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Multikierownica będzie działać ale żaden Can bus Ci nie pomoże z wyświetlaniem nazwy utworu lub pokazywanie informacji na wyświetlaczu między zegarami.

 

Mój chińczyk komunikuje się z kierownicą multifunkcyjną i FIS-em (pokazuje info z radia, DVD, AUX, HDD, telefonu). Działają też strzałki nawigacji ale tylko z programem IGO Primo (specjalnie przygotowanym do tego radia). Z tego co się zdążyłem zorientować to chyba jedyny chiński kombajn, który wyświetla wszystko między zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem zaskoczony bo z tego co się zdążyłem zorientować i dlatego też wróciłem do oryginału to żadne radio nie komunikuje się z wyświetlaczem między zegarami. U mnie nawet kierownica nie działa nawet po zamontowaniu adaptera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jestem zaskoczony bo z tego co się zdążyłem zorientować i dlatego też wróciłem do oryginału to żadne radio nie komunikuje się z wyświetlaczem między zegarami. U mnie nawet kierownica nie działa nawet po zamontowaniu adaptera.

 

Na początku pokazywało mi tylko i wyłącznie częstotliwość z radia na wyświetlaczu między zegarami, ale poczytałem trochę na forum china-RNS na temat tego modelu i zaktualizowałem MCU (cokolwiek to oznacza). Od tego czasu wyświetla wszystko.

Tu link

demo tego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku pokazywało mi tylko i wyłącznie częstotliwość z radia na wyświetlaczu między zegarami, ale poczytałem trochę na forum china-RNS na temat tego modelu i zaktualizowałem MCU (cokolwiek to oznacza). Od tego czasu wyświetla wszystko.

Tu link

demo tego radia.

 

Witam.

Też mam chińskie radio i też tylko pokazuje częstotliwość stacji radiowej... sterowanie z kierownicy działa.

Przeglądałem właśnie forum china-RNS i nie do końca się w nim orientuję :(

Czy mógłbyś pomóc mi znaleźć odpowiednią aktualizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu u mnie nie dziala sterowanie z kierownicy jak u was dziala trzeba cos ustawic w radiu lub przerobic w instalcji itp. radio mam takie http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Stereo-Sat-Nav-3G-RDS-iPod-DVD-BT-Can-Bus-VW-Golf-MK5-6-Passat-Tiguan-7086GB-/121704425678?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c562628ce

Edytowane przez toma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jestem zaskoczony bo z tego co się zdążyłem zorientować i dlatego też wróciłem do oryginału to żadne radio nie komunikuje się z wyświetlaczem między zegarami. U mnie nawet kierownica nie działa nawet po zamontowaniu adaptera.

 

 

To słabo jesteś zorientowany . KAŻDY NOW2SZY CHIŃCZYK Z DUAL CAN BUS 2.0 wyświetla info miedzy zegarami kolego :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku pokazywało mi tylko i wyłącznie częstotliwość z radia na wyświetlaczu między zegarami, ale poczytałem trochę na forum china-RNS na temat tego modelu i zaktualizowałem MCU (cokolwiek to oznacza). Od tego czasu wyświetla wszystko.

Tu link

demo tego radia.

 

Mam pytanko a gdzie i za ile kupiłeś ten sprzęt Roadrover IAI7037V2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko a gdzie i za ile kupiłeś ten sprzęt Roadrover IAI7037V2 ?

To radio było zamontowane jak kupowałem samochód. Wyjąłem je i dopiero z naklejki odczytałem co to za model.

Ktoś na allegro sprzedawał nowe tylko pod nazwą ESX vn-710 za 1900 zł a firma bodajże Euro-watt z Torunia sprzedaje pod nazwą V&S za 2800zł z 2 letnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje jak widać troszkę kosztuje, a nie masz problemów z odbiorem radia nie gubi fal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności