Skocz do zawartości
Michal1980

Problem z torrentami, antywirusem i zatkanym systemem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem: wczoraj skonczyla mi sie licencja na Nortona Antywirusa (calkiem dobry program, nie wiem czemu ludzie na niego psiacza) wiec go odinstalowalem i zainstalowalem NODa32 (trial ale z torrenta). Od tego czasu, gdy wlacze uTorrenta, strony www otwieraja sie po 10 minut:eek: Nawet jak juz wylacze uT to nadal muli tak samo (tylko internet, system OK - nie ma zadnych podejrzanych procesow, procesor i pamiec nie sa nadwyrezane), dopiero restart pomaga - ale dopoki nie wlacze znowu uT... Sam uT jest OK, porty itd, wylaczalem juz firewalla ale tez nic nie pomagalo, gdzie wiec tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem tkwi w nortonie nawet po de instalacji zostawia bardzo dużo smieci tez to miałem zainstalowałem ponownie Vistę i znowu trzy m-ce nortona większość komp kupionych ma nortona zatopionego w viscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem.

Po wywaleniu NODa32 wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy NOD nie sprawial mi klopotow (przynajmniej pod XP) a teraz mam sie z nim rozstac i znowu szukac jakiegos dobrego antywira... npo OK, dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tezm mam viste i tez wywaliłem Nortona Zainstalowałem AVASTa i jak narazie wszystko ładnie smiga !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antivirus i Antispyware -> Ochrona WEB -> HTTP -> Przegląarki internetowe

dodaj tam utorrent.exe i zakropkuj na czerwono, po restarcie powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainstalowalem NODa32 (trial ale z torrenta).

 

teraz pomyśl: po co ktoś torrentuje ogólnodostępny, popularny program antywirusowy, który można ściągnąć z oficjalnej www autorów? Najciemniej pod latarnią? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś do poczytania : http://di.com.pl/news/24126,0,Panda_30_mln_komputerow_zainfekowanych_falszywymi_antywirusami.html

 

i to : http://di.com.pl/news/24024,0,Polska_w_czolowce_rankingu_komputerow-zombie.html - jesteśmy w ścisłej czołówce w ilości komputerów-zombie na świecie - ponad 4% wszystkich zombie jest w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak autor nie zmieni tematu na odpowiadający treści, to ze względu na swoje uprzedzenia sam to zrobię i wywalę to do śmietnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności