Skocz do zawartości
adams

Pogaduchy świętokrzyskie czyli rozmowy na różne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam jakiegoś dobrego mechanika od skrzyni DSG w naszym regionie może ktoś coś poleci??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam pytanie czy ktoś z was posiada żurawia warsztatowego? Potrzebuję coś takiego pożyczyć żeby rozczepić silnik ze skrzynią i przygotować sobie do tzw SWAPa :hyhy Proszę o jakieś info jak ktoś ma. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz w garażu belki????

 

ruchcug jest w tym pomocny, ja swapy tak robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik ze skrzynią trzymam u znajomego bo u siebie musiałbym to robić pod chmurką :taksobie U niego brak możliwości podwieszenia do stropu i tak wszystko się pierdzieli. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj to do mnie i dzień i przełożone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro się biorę za dziadygę także będę walczył :hyhy za jakiś czas powinien przemówić :victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych formumowiczów i pozdrawiam z małopolski,

Jestem na kupnie samochodu dla żony i szukam kogoś chętnego do pomocy z Kielc i Jędrzejowa.

Mianowicie wypatrzyłem dwa samochody w tych miejscowościach i miałbym prośbę o obejrzenie tych samochodów czy wogóle warto jechać za nimi aż z Nowego Sącza.

Kielce:

http://otomoto.pl/oferta/renault-clio-renault-clio-3-ID6y9xSn.html#60e7a3ec3e

Jędrzejów:

http://otomoto.pl/oferta/renault-modus-bezwypadkowy-grand-po-lifcie-beznyna-100km-okazja-ID6y69fJ.html#fd84b399b6

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś kto ogarnie zmianę koloru podświetlania w liczniku i climatroniku i przełącznikach . Ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym was zapytać, czy ktoś zna ten serwis wulkanizacyjny : http://znanefirmy.com/firma/2359637/lulkowski-piotr-serwis-opon.html ?

Chciałbym stamtąd coś kupić, a mam daleko na odbiór osobisty i nie wiem czy można im zaufać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od nich brać? Pytałem jozko o ta firmę i mówił że nie miał z nimi żadnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Lulka można śmiało kupować , zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jestem tu nowy, ale widzę że się zadomowię ;)

Podpowiedzcie mi proszę jak poprawic światła w moim pasku, bo kupiłem nowe reflektory, ale usłyszałem że jak jakiś przekaźnik będzie lipny to ni mi one nie pomogą. To prawda że przekaźnik może dawać za mało prądu? I gdzie to ustrojstwo jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10334358_553976028088258_2668935303740850635_n.jpg?oh=6d5ba2b594ae4771b60475483fecb1ad&oe=56D7EF10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję pomocy przy wgraniu softu PL do RNS 510. Czy ktoś z kieleckiego robił zmianę języka i mógł by mi z tym pomóc?

Mieszkam w Starachowicach i będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności