Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

więc będę regenerował stare myślę że to będzie najlepsze wyjście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie swoje klosze polerowalem

fakt ze na jakis czas nawet to spoko wygladalo ale po jakims roku i tak zaczely matowiec

kup lepiej nowe lampy + markowe dobre zarowki:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też polerowałem , teraz mam już wypalone odbłyśniki i mam chęć oddać całe lampy do regeneracji , miałem kupować nowe ale większość opinii jest że słabo świecą albo że szybko pękają a nie chcę wyrzucić kasy w błoto !! a żarówki mam markowe i na moich wypalonych odbłyśnikach słabo świecą w sumie tragedii nie ma . Kolega miał paska i tez zmienił na soczewki i mówił że żałował !!! a ja już sam jestem zdezorientowany :ocochodzi i szukam podpowiedzi na forum :poddajesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też polerowałem , teraz mam już wypalone odbłyśniki i mam chęć oddać całe lampy do regeneracji , miałem kupować nowe ale większość opinii jest że słabo świecą albo że szybko pękają a nie chcę wyrzucić kasy w błoto !! a żarówki mam markowe i na moich wypalonych odbłyśnikach słabo świecą w sumie tragedii nie ma . Kolega miał paska i tez zmienił na soczewki i mówił że żałował !!! a ja już sam jestem zdezorientowany :ocochodzi i szukam podpowiedzi na forum :poddajesie

 

Zregeneruj odbłyśnik w oryginalnych Hella i będziesz zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również nie polecam żadnych chińczyków (Clear i zwykłych), jakość tandetna

uzbierałem, kupiłem ori Hella ksenon i do dnia dzisiejszego nie żałuję ani jednej złotówki wydanej

 

P.S. jak by ktoś chciał to mam nowe wkłady (odbłyśniki) z tych lamp chińskich DEPO (H7+H1) - oddam za darmo tylko pokrywacie koszt wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.?Jestem nowym uzytkownikiem zarowno jak i na forum tak i PASSATA B5 2002r 1.9 TDI 101KM.Zauwazylem ze swiatla swieca jedno na lekko niebiesko a drugie na bialo zolto lampy sa soczewkowe.Moze ktos odpowie czemu tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.?Jestem nowym uzytkownikiem zarowno jak i na forum tak i PASSATA B5 2002r 1.9 TDI 101KM.Zauwazylem ze swiatla swieca jedno na lekko niebiesko a drugie na bialo zolto lampy sa soczewkowe.Moze ktos odpowie czemu tak jest?

 

A maż tam ksenon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie soczewka z zarowkami H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.?Jestem nowym uzytkownikiem zarowno jak i na forum tak i PASSATA B5 2002r 1.9 TDI 101KM.Zauwazylem ze swiatla swieca jedno na lekko niebiesko a drugie na bialo zolto lampy sa soczewkowe.Moze ktos odpowie czemu tak jest?

 

a nie masz może dwóch różnych żarówek ? Ja u siebie mając 2 różne żarówki widziałem ULTRA białe światło na jednej a na drugiej jasno żółte..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie masz może dwóch różnych żarówek ? Ja u siebie mając 2 różne żarówki widziałem ULTRA białe światło na jednej a na drugiej jasno żółte..

 

Właśnie dzisiaj kupiłem nowe H7(niebieskie) i jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj kupiłem nowe H7(niebieskie) i jest tak samo

 

Więc wszystko wskazuje na wypalone odbłyśniki soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc wszystko wskazuje na wypalone odbłyśniki soczewki.

 

Ok dzieki za pomoc i mam nadzieje ze da rade to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tych lamp. http://allegro.pl/reflektor-mig-vw-passat-b5-1996-2000-clear-kpl-wwa-i3855076881.html

 

Zrobiłem wielki błąd jaki mogłem zrobić. 300zł wydane w błoto, ale za to mandat 350zł za brak homologacji. Do tego policjanci zabrali mi dowód. Musiałem założyć stare lampy Hella które mam strasznie zmatowiałe i już w środku nie mają prawie że tego odbłysku, lecz homologację posiadają. Nie kupujcie lamp typu Clear do Passata. Nie dość że świeciły nie tak jak powinny, to do tego regulacje nie działały nawet na oryginalnym silniczku zmiany wysokości lamp. Wolę już wydać 1000zł na używane ale oryginalne lampy Hella z Xenonem i oryginalnymi przetwornicami. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co tak sie zdziwiles :kwasny

pisze jak byk ze nie posiadaja homologacji :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do passata pasuja tylko ori wzor i stylizowane na xenon, sa przetestowane ze swiaca dobrze i maja homologacje. Pasuja do karoserii i nie trzeba kombonowac ze spasowaniem przodu. Mialem u siebie lampy z ringami i wogole nie pasowaly, teraz mam TYC i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja zaryzykuje i kupie takie http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-reflektory-lampy-l-p-przod-nowe-i3884030237.html po zamontowaniu podzielę się ewentualnymi uwagami (w opisie homologacja jest) Pozdrawiam

 

nie musisz, my już wiemy jak to będzie świecić - tylko szkoda wydanych pieniędzy, no może poza wyglądem zewnętrznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja zaryzykuje i kupie takie http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-reflektory-lampy-l-p-przod-nowe-i3884030237.html po zamontowaniu podzielę się ewentualnymi uwagami (w opisie homologacja jest) Pozdrawiam

ja nigdzie na kloszu nie widzę tam żadnej homologacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie na kloszu nie widzę tam żadnej homologacji

 

Tak na kloszu nie ma ale jest na obudowie pytałem sprzedającego.Co do "słabego" swiecenia to założe lepsze żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markowe żarówki powinny dawać takie same światło zarówno w oryginalnym reflektorze jak i w dobrze wykonanym zamienniku.Dawanie "lepszych" żarówek nie rozwiązuje problemu.

Powtarzam-czytać wątek i przede wszystkim kupować sprawdzone reflektory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności