Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jak na razie to same sprzeczki i nie ma zadnych konkretow co do mojego pytania o lampy i dalej jestem w kropce bo nie wiem co kupic

 

Są różne opinie w temacie reflektorów,porady co do zakupu samych lamp już masz w tym wątku ;) Wszystko zależy od tego ile chcesz gotówki na to przeznaczyć.Co do Helli-może uda Ci się kupić już cały komplet,z przetwornicami itd.A znowu Depo-jest pod D2S,także takich pzlników szukaj,co do przetwornic-są w wersji slim i zajmują mniej miejsca.I nie oszczędzaj na zestawach HID bo może się to zemścić na Tobie ;) Opisywane choćby zakłócenia...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej kupic lampy DEPO na zarowki D2S + H7 oraz zestaw Hid D2S+ H7 tak??? a przy okazji czy do passata B5 1999r byly halogeny w zderzak???? bo chcialbym zalozyc doswietlenie zakretow?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepiej kupic lampy DEPO na zarowki D2S + H7 oraz zestaw Hid D2S+ H7 tak??? a przy okazji czy do passata B5 1999r byly halogeny w zderzak???? bo chcialbym zalozyc doswietlenie zakretow?????

 

Tak, jak już koniecznie mają być HIDY to kup depo albo jakiegoś sonara - obie te firmy siebie warte ale podobno sonar gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepiej kupic lampy DEPO na zarowki D2S + H7 oraz zestaw Hid D2S+ H7 tak??? a przy okazji czy do passata B5 1999r byly halogeny w zderzak???? bo chcialbym zalozyc doswietlenie zakretow?????

 

Halogeny były w wersjach US i bodajrze Kanada.Także możesz pokombinować ;)

 

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

 

Tak, jak już koniecznie mają być HIDY to kup depo albo jakiegoś sonara - obie te firmy siebie warte ale podobno sonar gorszy.

 

Potwierdzam,jak już chcesz HID to lepiej Depo.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję dokładną instrukcję demontażu przednich reflektorów w Passacie B5 3B.

 

PS. Czy to prawda, że aby zdjąć przednie lampy w pasku B5 3B trzeba również zdjąć zderzak??? Bo usłyszałem tak w jednym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję dokładną instrukcję demontażu przednich reflektorów w Passacie B5 3B.
Proste. Zwalniasz sprężynę trzymającą kierunkowskaz, wyciągasz go do przodu, zdejmujesz u góry reflektora 2 gumowe zaślepki, pod nimi są 2 blachwkręty odkręcane kluczem torx, rozmiar chyba 35, trzecia taka sama trzyma reflektor z boku widoczna po wyjęciu kierunkowskazu i to wszystko. Delikatnie wyciągas go do przodu, można okleić taśmą zderzak od góry żeby nie zarysować go reflektorem. Oczywiście należy wypiąc wiązki elektryczne z reflektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy potrzebuję dokładną instrukcję demontażu przednich reflektorów w Passacie B5 3B.

 

PS. Czy to prawda, że aby zdjąć przednie lampy w pasku B5 3B trzeba również zdjąć zderzak??? Bo usłyszałem tak w jednym serwisie

Rafał tu niema filozofii masz dwa wkręty pod kapturkami z góry lampy i jeden z boku po wyjęciu kierunkowskazu potem odchylasz lekko lampedo przodu w bok i wysuwasz na końcu z drugiej strony masz taki czop który schowany jest z drugiej strony lampy od atrapy chłodnicy i tyle:)

DSC00102.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, spróbuję zdjąć. Nowe lampy xenonowe gotowe do montażu tylko jakoś zabrać się za to nie mogę (czyt. nie umiem)

:).

 

---------- Post added at 14:49 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

 

taki czop który schowany jest z drugiej strony lampy od atrapy chłodnicy i tyle

 

Właśnie w jednej lampie ten czop-bolec jest u mnie ułamany. Czy będą w związku z tym jakieś problemy? Jaką funkcję pełni ten bolec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w jednej lampie ten czop-bolec jest u mnie ułamany. Czy będą w związku z tym jakieś problemy? Jaką funkcję pełni ten bolec?

To nie problem ten czop mozesz kupić w ASO jako zestaw naprawczy lampy podaje numer części 3B0 998 221 i fotke Ale koszt jednego czopa to w getem 55zł w ASO chyba 70zł szt

3B0998221_tn.jpg

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Robert :)

 

PS. z czystej ciekawości dzwoniłem do ASO VW z zapytaniem o koszt montażu reflektorów - krzykneli 350 PLN :D

Edytowane przez rafalpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Robert

 

PS. z czystej ciekawości dzwoniłem do ASO VW z zapytaniem o koszt montażu reflektorów - krzykneli 350 PLN

No problem jak bede mógł jeszcze jakoś pomóc to pytaj no sporo za montaż lamp hehe jak niedasz rady zamontowac lamp to podjedz do pierwszego blacharza lub lakiernika oni robia to na codzień hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz kolego jak autko sie prezentuje po zalozeniu i jakie masz te lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje lampki :)

DSCN0444.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampki klasa... Też takie chcę, ale nigdzie w UK nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to widze ze ori...... no ladne jaka cena za kpl jesli mozna wiedziec???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zmienić lampy,czy jest jakieś rozwiązanie jeżeli mam lampy razem z halogenem ?Jakie mogę sobie zafundować reflektory,dobrze by było zespolone razem z kierunkiem ,ale nie wiem co wtedy zrobić z halogenem.Czy nie będzie to problemem przy przeglądzie.Proszę o rady.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chciałbym zmienić lampy,czy jest jakieś rozwiązanie jeżeli mam lampy razem z halogenem ?Jakie mogę sobie zafundować reflektory,dobrze by było zespolone razem z kierunkiem ,ale nie wiem co wtedy zrobić z halogenem.Czy nie będzie to problemem przy przeglądzie.Proszę o rady.Pozdrawiam Wszystkich.

 

Kup takie,jakie Ci się podobają ;) Poprostu będzie Ci jeden kabelek nadbywał od halogenów.Zawsze jednak możesz dokupić halogeny i je wtedy podłączyć.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale gdzie podłączyć halogeny w takim wypadku?Dodam że nie mam miejsca w zderzaku na nie?Dobre by były lampy ANGEL EYES CZARNE.Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani angel ani depo nie maja przeciwmgielnych - angela sonara nie polecam - tandeta straszna - jak juz to depo...co do przeciwmgielnych musisz pomyslec nad halogenami w zderzaku lub po prostu obyc sie bez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ale gdzie podłączyć halogeny w takim wypadku?Dodam że nie mam miejsca w zderzaku na nie?Dobre by były lampy ANGEL EYES CZARNE.Co Wy na to?

 

Miejsce w zderzaku jest ;) Wystarczy zamienić kratki i dołożyć halogeny,były w wersjach US.Można także urzeźbić halogeny z 3BG.Do ich podłączenie wykorzystujesz poprostu kabelek który już masz wyprowadzony.Co do lamp-nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek angeleyes'ów i innych wynalazków..Moim zdaniem do Passata to nie pasuje.Jak już koniecznie chcesz zmienić reflektory to może xenon?Depo produkuję takie soczewki pod xenon D2S,więc dokupisz zestaw xenonowy i masz w miarę fajny zestaw.Oczywiście najlepiej dać ori xenon Hella,ale to już dość duży wydatek.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności