Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupujcie tych lamp. http://allegro.pl/reflektor-mig-vw-passat-b5-1996-2000-clear-kpl-wwa-i3855076881.html

 

Zrobiłem wielki błąd jaki mogłem zrobić. 300zł wydane w błoto, ale za to mandat 350zł za brak homologacji. Do tego policjanci zabrali mi dowód. Musiałem założyć stare lampy Hella które mam strasznie zmatowiałe i już w środku nie mają prawie że tego odbłysku, lecz homologację posiadają. Nie kupujcie lamp typu Clear do Passata. Nie dość że świeciły nie tak jak powinny, to do tego regulacje nie działały nawet na oryginalnym silniczku zmiany wysokości lamp. Wolę już wydać 1000zł na używane ale oryginalne lampy Hella z Xenonem i oryginalnymi przetwornicami. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co tak sie zdziwiles :kwasny

pisze jak byk ze nie posiadaja homologacji :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do passata pasuja tylko ori wzor i stylizowane na xenon, sa przetestowane ze swiaca dobrze i maja homologacje. Pasuja do karoserii i nie trzeba kombonowac ze spasowaniem przodu. Mialem u siebie lampy z ringami i wogole nie pasowaly, teraz mam TYC i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja zaryzykuje i kupie takie http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-reflektory-lampy-l-p-przod-nowe-i3884030237.html po zamontowaniu podzielę się ewentualnymi uwagami (w opisie homologacja jest) Pozdrawiam

 

nie musisz, my już wiemy jak to będzie świecić - tylko szkoda wydanych pieniędzy, no może poza wyglądem zewnętrznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja zaryzykuje i kupie takie http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-reflektory-lampy-l-p-przod-nowe-i3884030237.html po zamontowaniu podzielę się ewentualnymi uwagami (w opisie homologacja jest) Pozdrawiam

ja nigdzie na kloszu nie widzę tam żadnej homologacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nigdzie na kloszu nie widzę tam żadnej homologacji

 

Tak na kloszu nie ma ale jest na obudowie pytałem sprzedającego.Co do "słabego" swiecenia to założe lepsze żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markowe żarówki powinny dawać takie same światło zarówno w oryginalnym reflektorze jak i w dobrze wykonanym zamienniku.Dawanie "lepszych" żarówek nie rozwiązuje problemu.

Powtarzam-czytać wątek i przede wszystkim kupować sprawdzone reflektory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Markowe żarówki powinny dawać takie same światło zarówno w oryginalnym reflektorze jak i w dobrze wykonanym zamienniku

 

Sugerujesz, że reflektor Hella po regeneracji będzie świecił tak samo jak zamiennik DEPO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że HELLA będą świeciły może tak samo po regeneracji jak nowe DEPO ale będzie z hella mniej problemów czytając forum dużo opinii jest negatywnych o zamiennikach np. że zaczepy się urywają albo że pękają klosze i po 2 latach to odbłyśniki są strasznie wypalone a co drugi pisze że gorzej świecą od oryginałów , więc musisz się dobrze zastanowić. Ja będę regenerował stare :) jest forum o regeneracji i każdy poleca tego fachowca:

 

REGENERACJA REFLEKTORÓW SAMOCHODOWYCH Hubert Cugier

ul. Szkolna 46 Turew

64-000 Kościan

tel. (065) 513 42 20

tel.kom. 695 642 141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co tak sie zdziwiles :kwasny

pisze jak byk ze nie posiadaja homologacji :lol3

Sprzedający żeruje na niewiedzy kupujących. Wprawdzie pisze o braku homologacji, ale dalej czytamy: SPEŁNIA WSZYSTKIE EUROPEJSKIE STANDARDY ORAZ SA PRZYSTOSOWANE DO RUCHU PRAWOSTRONNEGO. Nie wszyscy wiedzą, że podstawą jest homologacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Watek pewnie gdzies jest ale ja jakos nie moge do odszukac.

A teraz do rzeczy. Chodzi mi o to ze u mnie przy zapaleniu Swiatel jedno odpala normalnie a drugie tak jak by sie wolniej rozgrzewalo,

tzn. zaczyna jakby od żółtej barwy i po okolo 10-15min jest jasniejsze ale nie tak jak druga lampa. moze ktos mial cos podobnego.

Dzieki za pomoc i wyrozumialosc. (LAMPY XENON)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarowki xenony sa na wykonczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup nowe zarniki i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie chinole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie. w Poniedzialek lece kupic i dam znac co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie chinole

 

jak ma to na wkladach H7 to chyba innych jak chinole nie dostanie

orginaly sa na D2

kiedys z ciekawosci szukalem do moich lamp i nie znalazlem orginalow na H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chińskie D2S, po 60 zeta za sztukę i 3 rok im leci, mają się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównasz z oryginałami to uznasz że Twoje nie świecą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będą po 100 za sztukę, to tak - w przeciwnym razie nie wydam 200 stów za jedną żarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności