Skocz do zawartości
Gość azamax

Wymiana przegubu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość azamax

Witam wszystkich.Proszę o pomoc w sprawie wymiany przegubu na SPIDAN.W zakupionym zestawie są dwie podkładki (obie wklęsłe-mała i duża) Mniejszą zakłada się przed plastykowym ślizgiem ale gdzie przychodzi większa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jak na schemacie;)

5fe2b12cf42f2e34m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrz jak na schemacie;)

co to za program i czy mamy go gdzies na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Etka 7.0, ale niestety na forum nie ma, gdyż forum nie udostępnia materiałów pirackich... Poszukaj na googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to Etka 7.0, ale niestety na forum nie ma, gdyż forum nie udostępnia materiałów pirackich...

a to pirackie :eek:;)

a na googlach beda oryginalne? :P

a tak na powaznie. czy jest jakas szansa, zeby szarak kupil sobie na legalu taki program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na googlach nie będzie oryginalnych, ale stamtąd sobie ściągniesz, bo na forum nie ma. A czy szarak takie cuś kupi legalnie to nie jestem wstanie Ci powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na rysunku z 2 postu są dwie metalowe podkładki? Ja widze tam tylko jedną metalową, jedna teflonową i zabecpieczenie "C"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie na rysunku z 2 postu są dwie metalowe podkładki? Ja widze tam tylko jedną metalową, jedna teflonową i zabecpieczenie "C"...

 

może to pomoże

http://forum.vw-passat.pl/threads/125343-WYMIANA-PRZEGUBU-oslony-gumy-PORADNIK-ZDJECIA-MANUAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoże, w tym kompleksowym manualu nie ma mowy o trzeciej podkładce która zjaduję się (chyba) tylko w przegubach Spidana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pomoże, w tym kompleksowym manualu nie ma mowy o trzeciej podkładce która zjaduję się (chyba) tylko w przegubach Spidana.

 

mam ten sam problem. trzecia podkładka znajduje się też w zestawach lobro. wg. mnie jest ona stosowana w niektórych typach silników. niestety są to tylko domysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności