Jump to content
makeć

Spot Październik

Recommended Posts

Witam

może jakaś propozycja co do spotu październikowego ??

wstępnie ostatnia niedziela miesiąca, (26.10.08) parking podziemny Matarnia, słupek B5.

no chyba, że następna bitwa paintball-owa z innym regionem ;)

mamy praktycznie cały miesiąc na zastanowienie się.

pozdrawiam

Jeśli inne regiony chcemy zaprosić to wcale nie miesiąc niestety... :660:

Muszą mieć czas na zorganizowanie się. Pogoda ma się zmienić od połowy października niestety na gorsze :( ale jesteśmy optymistami przecież :) Wymyślmy coś ciekawego i może z noclegiem. A może tym razem jakiś tor gokartowy i wyścigi? możemy przecież zaprosić inne regiony, zarezerwujemy na tor cały dzień.

to może dla Zduna dupe złoimy bo tym razem melduje sie na 100 % :)

to może dla Zduna dupe złoimy bo tym razem melduje sie na 100 % :)

:P :p

No będe będe :) akurat w ostatni weekend nie mam szkoły, tzn. mam ale wykłady tylko :)

Może pogramy w tenisa :?::]

Może pogramy w tenisa :?::]

Jestem za :!!: obojętnie czy na stole czy ziemny. Baaa... możemy zarezerwować jakąś salę i pograć w siatkę, kosza czy halówkę. Nie jesteśmy uzależnieni wtedy od pogody, a rezerwację trzeba by robić w miarę szybko.

możemy zarezerwować jakąś salę i pograć w siatkę, kosza czy halówkę.

To już chyba lepsze rozwiązanie ;) mój poziom gry w tenisa jest bardzo słaby :]

To może oprócz nas trzech ktoś się wypowie? Jest nas tyle a nikt nic nie mówi.. Panowie może jakiś komentarz i propozycja z waszej strony? No chyba, że na spot nikt więcej się nie wybiera....

no to ja sie pisze na quady 50 zł za 30 minut a na kartingu 7 minut to 20 zł i wysiadasz smierdzący i zjebany na maxa

bardzie mnie przekonuja quady, no nie koniecznie musi byc cena jak dla indywidualnego klienta tylko moze jak wszyscy wpadniemy to potraktuja nas jak firme ;)

tylko z ta pogoda moze byc roznie ;(

Osobiście wolałbym gokarty hehe ale quady również fajne :D sprawdzałem w jakiej cenie są w Sopocie i jest o 30zł drożej w porównaniu do tego co zaproponował Jedrek77 :) Pisze się na to ;)

ja chętnie wybralbym sie na quady lub tenisa, jeżeli byłaby wieksza grupa to http://www.paintballarena.com.pl/ też byłby dobrym pomysłem ... wszystko w zależności od pogody jaka bedzie

Edited by Marios

Pogadałem ze znajomym ;) 1 quad to koszt ok 600zł za cały dzień i przynajmniej 4 szt trzeba zamówić, na godziny ciężko zarezerwować... :( gokarty to jak wiadomo tylko na czas, a godzina rezerwacji toru to ok 500zł/h - multikino

Pogadałem ze znajomym ;) 1 quad to koszt ok 600zł za cały dzień i przynajmniej 4 szt trzeba zamówić, na godziny ciężko zarezerwować... :( gokarty to jak wiadomo tylko na czas, a godzina rezerwacji toru to ok 500zł/h - multikino

ja do multikina nie ide, prostaki tam pracują, karty ro:cenzura:e na maxa i wychodzisz z tamtąd zatruty spalinami

Edited by makeć

to co robimy? pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza :(

ja w dalszym ciagu nie moge dojść do siebie po "wojnie" i borykam sie z przeziebieniem

a może by tak spotkać sie na Matarni a później np. na kręgle?

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy