Skocz do zawartości
makeć

Spot Październik

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Panowie zaraz wyjeżdzam w Wasze strony także do zobaczenia na drogach:D

Dzieki jeszcze raz za wszystkie propozycje :580:

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w muzeum vw byliśmy i to nie małą grupką to może wybierzemy się tu http://www.infokoscierzyna.pl/?id=18 soboty i niedziele otwarte bilety za większą grupę 2zł/os. Tylko że parking przed skansenem pomieści tylko 50 aut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w muzeum vw byliśmy i to nie małą grupką to może wybierzemy się tu http://www.infokoscierzyna.pl/?id=18 soboty i niedziele otwarte bilety za większą grupę 2zł/os. Tylko że parking przed skansenem pomieści tylko 50 aut

i co wy na to ??

nie jest to sport i rekreacja ale po poprzednim zlocie się należy a i myślę, że przed następnym również ;)

z Gdańska 60 km, jeśli byśmy się zdecydowali to spotkanko na stacji "orlena" w Żukowie :D

tak jak poprzednio.

Co reszta grupy na to ???

czekamy na info .....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tyle lat jeździłem, a w tym skansenie nie byłem, wiec jestem za :)

jjacekkx tylko zabierz ze sobą lapka bo bede musiał podłaczyć drugiego paska w celach kontrolnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze powrotnej może "dom do góry nogami" albo Wieżyca jakby była pogoda zobaczymy, niech się reszta wypowiada. W deszczową pogode to może gdzieś do knajpki zajedziemy na kawe albo schabowego z kapustą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek83

Ja sie pisze na ta propozycje:) a ze mieszkam 20 km od Kościerzyny bedę miał blizej niz na matarnie :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pisze na ta propozycje:) a ze mieszkam 20 km od Kościerzyny bedę miał blizej niz na matarnie :629:
Cwaniaczek:) za kare do knajpy to zaciągniemy cię do trójmiasta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny. Najpierw Kościerzyna potem Szymbark (i tak po drodze do domu) i na koniec jakaś wałówa - proponuję w Kczewie - smacznie i porcje adekwatne do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem za, byłem w szymbarku ale do odwróconego domu była taka kolejka, że nie chciało mi się czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, co ???

o, której się spotykamy w Żukowie na "orlenie" ??

nie wiem jak tam z godzinami zamknięcia tego muzeum koleji :583:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, dla większej grupy bramę otworzą nawet o 8 rano :) . Myślę że około 12-13 powinniśmy być na miejscu. Czas zwiedzania od 30 min do 2,5 godziny a po skansenie to pomyślimy (Szymbark + restauracja) Panowie i Panie piszcie swoje propozycje bo naprawde szykuje się ciekawy spocik ! No i ładną pogodę proszę wcześniej zamawiać :) Wstępnie "orlen" Żukowo 26.10.2008 godzina ?? do ustalenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina może standard jak na plener - 9.00 czy za wcześnie? No tak żeby domek obejrzeć nie tylko w środku, bo szybko się ciemno już robi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za :D

9:00 chyba dobra bo lepiej za dnia odbejrzec ten domek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za ... napewno pojade :) dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też jestem ZA:) Jeszcze tylko małżonke przepytam i potwierdze na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej 10:00 po sobocie moze ktoś bedzie sie chciał wyspać :D

P.S. czy ktoś zabiera ze soba swoje pociechy ? ja może zabiore żone i 3 letniego synka i fajnie by było jak by miał z kim porozrabiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Może być godzina 10 myśle że ze wszystkimi atrakcjami zdążymy. Skansen kolejnictwa w Kościerzynie otwierają o godzinie 10 wstęp 2 zł, Szymbark natomiast czynny jest od 10 do 19 wstęp 8zł ( powyżej 25 osób 6,50 zł ). Przewodnik w Szymbarku oprowadza grupę min. 20 osobową z tym że trzeba wcześniej zatelefonować. W moim przypadku spróbuję namówić jeszcze znajomych z dzieckiem na tę wycieczkę. Cieszy mnie fakt coraz większego zainteresowania naszym spotkaniem, dopisujcie się, pokażmy jak dużo jest użytkowników passatów umiejących wspólnie,dobrze spędzić wolny czas ! Co do popołudniowej "kawy" piszcie swoje propozycje, może zna ktoś lokal godny polecenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może lepiej 10:00 po sobocie moze ktoś bedzie sie chciał wyspać :D

P.S. czy ktoś zabiera ze soba swoje pociechy ? ja może zabiore żone i 3 letniego synka i fajnie by było jak by miał z kim porozrabiać :)

czasami 10.00 może być za wczesnie ;)

ale do rzeczy ...

Spotykamy się o 9.45 na stacji "Orlen" w Żukowie, tak ??

w tą niedzielę ostatni termin ustalenia godziny :)

do Kościerzyny mamy 40 km, dokładnie do muzeum nie wiem.

mapkaxv9.th.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasami 10.00 może być za wczesnie ;)

a czasem i o 15 ciężko się z wyra stoczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności