Skocz do zawartości
arth

Kupno skorzanej tapicerki do b3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym zapytac tych , ktorzy maja tapicerke skorzana w b3 - czy te siedzenia sa tak samo szerokie jak w wersji CL? Czy bede w nich latal na zakretach z lewej na prawa i mial do dyspozycji 2 rodzaje ustawienia siedzenia? Czy jest to zawsze elektryka czy tez trafialay sie w manualu? Co brac pod uwage kupujac cos takiego? Tak na marginesie waze 65kg przy wzroscie 174, dlatego chcialem sobie kupic kubelki, jednak moze cos takiego wraz z boczkami byloby dla mnie idealne- nie wiem wypowiedzcie sie na ten temat:)

 

http://allegro.pl/item445667343_skora_komplet_vw_passat_b_iii_iv_b3_i_b4.html

Edytowane przez arth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprecyzowanie tematu, ten jest niezgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmienialem u siebie tyle ze w b4 to profil fotela byl taki sam. w pradzie to byly fotele zadkoscia(jesli chodzi Ci o regulacje) podgrzewane dosc czesto chociaz np szymoneck z tego co pamietam grzania nie ma.zaloze sie ze niedlugo ta tapicerke ktos sprzatnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest koszt wymiany takich foteli i kanapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze sie wypowie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLFI

osobiście polecam ładny welur gdyż uważam że jest 100razy ładniejszy i praktyczniejszy od skóry. Miałem i wymieniłem na welur gdyż u mnie egzaminu nie zdało. Śliskie, twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale ile kosztuje wymiana z weluru na skóre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
ok, ale ile kosztuje wymiana z weluru na skóre?

 

W pierwszym poście masz link do całej tapicerki na allegro....900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śpiesz się arth bo ja się czaje na tą tapicerke ;)

 

pożyczy ktoś 300 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super sprawa z ta skora. ciekawi mnie ile by wziol sobie tapicer za obszycie skora foteli kanapy i boczkow???? moze ktos sie orientuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla orientacji powiem tyle ze wymieniałem przetarte boczki z obu stron fotela kierowcy-zwykły materjał (tylko boczki -kubełki z 91 roku) na siedzisku i oparciu na inny podobny materiał i tapicer skasował 80zl i zrobił to naprawdę fachowo zszył nawet w miejscach gdzie są plastiki efekt naprawdę zadowalający tylko jest różnica wizualna z fotelem pasażera a za obszycie podłokietnika KAMEI wziął 30zl . mam też wytartą orginalną skórzaną kierownicę i krzyczy sobie za nią 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolega mi sprzątnął skórki z allegro za 900 zł che che jaka żałoba w rodzinie a najbardziej wdzięczna koledze jest moja przyszła żona że ich nie kupiłem che che nie doczekały dnia wypłaty 10 :-( ale tak się nakręciłem że chyba kupie maty grzewcze i do tapicera żeby obszył mi moje foteliki. Dyskusja w trakcie. Wszystko zależy od humoru mojej drugiej połówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj póki to jeszcze "przyszła", bo później będzie za późno ;)

Sorka za:offtopic:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz warczy a co dopiero będzie po ślubie. A co myślicie o obszyciu ekoskórą czy czymś takim jak skóra tylko że oddycha i niby nie pęka taka lepsza skaja tak mi powiedział tapicer mówi, że wygląda jak skóra oddycha i nie pęka. Bo ogólnie cały komplet do B3 ciężko dostać a jak już się pojawia to uuuuuuuu i już go nie ma za nim wykołuje kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już teraz warczy a co dopiero będzie po ślubie. A co myślicie o obszyciu ekoskórą czy czymś takim jak skóra tylko że oddycha i niby nie pęka taka lepsza skaja tak mi powiedział tapicer mówi, że wygląda jak skóra oddycha i nie pęka. Bo ogólnie cały komplet do B3 ciężko dostać a jak już się pojawia to uuuuuuuu i już go nie ma za nim wykołuje kase

 

to już wołałbym ładny welur niż eko skóre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość widget

Witam

Za fotele i kanape w czarnej skórze do b4 w bdb stanie zapłaciłem 650pln !! ;P Mają grzanie i elektryczna regulacje góra/dół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluje ale bardzo ciężko zdobyć a praktycznie mieszkam w takiej wsi że nic na szrotach nie ma ciekawego same seryjne bez udziwnień. Chyba że by ktoś wyczaił taki komplecik najlepiej z boczkami to śmiało do mnie uderzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności