Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam na sprzedaz ładne radio które super wygląda w passacie - podswietlenie idealnie pasuje

 

5622b8972b4d5a11.th.jpg

 

oto link do nowego - specyfikacja

http://allegro.pl/sony-cdx-gt610u-z-pilotem-usb-aux-in-i-gratisami-i1472812527.html

 

radio 100 % sprawne stan idealny , pelen zestaw z pudelkiem

cena jaka mnie interesuje to około 350 zł

 

zainteresowanych prosze o PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, czy to radio : http://allegro.pl/blaupunkt-queens-mp56-pioneer-sony-alpine-jvc-lg-i1489134008.html będzie współpracować z passatem b5 FL bez dodatkowych przeróbek? Słyszałem, że nie każde nie fabryczne radio chce odbierać fale radiowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanie, czy to radio : http://allegro.pl/blaupunkt-queens-m...489134008.html będzie współpracować z passatem b5 FL bez dodatkowych przeróbek? Słyszałem, że nie każde nie fabryczne radio chce odbierać fale radiowe??

 

Szukajka się kłania

 

Poczytaj to

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=7120&highlight=odbiera+radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, że ładnie wygląda no i wyjście pod wzmak ma tylko jedno. Voice Kratf generalnie to najniższa półka - zresztą cena mówi sama za siebie. Osobiście nie polecam nawet za 114,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a Ty prowadzisz jakiś sklep car audio albo coś w tym stylu , bo widzę , że ładnie ogarniasz temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ... akurat działam w innej branży ale osobiście interesuję się CA i nowinkami oraz testami poszczególnego sprzętu. Zmontowałem już kilka zestawów dla znajomych także jak do tej pory są zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz tego JL 10 3W3 co gadaliśmy na PW ? poszedł mi sprzed nosa ... :( teraz mam okazję w olsztynie używkę dorwać sam głośnik JL 12 3w3-4 za 600 ;]

 

btw coś fajnego (chyba ) znalazłem ....

 

Rockford Fosgate Power T600-4

Edytowane przez Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rarytas i w miarę w dobrej cenie :) Ja bym zagadał z typem, że jak spuści do 900 to biorę od ręki :) ( 1 dzień aukcji został) zawsze to 100 więcej w kieszeni. A jak już poskładasz sprzęt to przetestujemy na ogólnopolskim przy małym co nieco, bo widzę że jesteś na liście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos szukal fajnego radyjka z niebieskim podswietleniem to mam do sprzedania Pioneer deh p6000 ub pudeko pilot stan bardzo dobry 100% sprawne info na pw

 

pioneerdehp6000ub.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem pioneer'a DEH-2300UBB i mam pytanie - da się to tak podłączyć, żeby grało bez kluczyka w stacyjce?

Miałem radio Blaupunkta Travelpilot E1 i działało tak, że bez wsadzenia kluczyka do stacyjki można było je włączyć. Potem po odpaleniu oczywiście normalnie grało i jak się wyłączyło samochód, radio przestawało grać (po wyjęciu kluczyka). No i się przyzwyczaiłem, że mogę sobie radia słuchać, kiedy mi się chce, a tutaj tak nie ma (albo może coś w ustawieniach radia trzeba pogrzebać)... :)

 

Wiem, że mogę podłączyć kabel żółty z czerwonym na krótko, ale chyba wtedy będzie tak, że za każdym razem będę musiał ręcznie włączać i wyłączać radio.

 

A może jest jakiś adapterek do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj 5 post w tym temacie - http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=84955#post84955 kolegi "JAFO". Miałem ten sam problem co Ty i teraz jest git, radio włączam po wyłączeniu zapłonu/wyjęciu kluczyka/itp. ;]

 

Mam nadzieję, że i w Twoim przypadku to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj 5 post w tym temacie - http://forum.vw-passat.pl/showthread...4955#post84955 kolegi "JAFO". Miałem ten sam problem co Ty i teraz jest git, radio włączam po wyłączeniu zapłonu/wyjęciu kluczyka/itp. ;]

 

Mam nadzieję, że i w Twoim przypadku to pomoże.

 

No niestety, to chyba nie o to chodzi. Mam wszystko podłączone, radio trzyma pamięć. Nie za bardzo rozumiem, co mogła by mieć z tym wspólnego antena... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to przy zasilaniu czerwony kabelek łączysz razem z żółtym. Powinieneś na 100% mieć to w instrukcji od radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie mylę to przy zasilaniu czerwony kabelek łączysz razem z żółtym. Powinieneś na 100% mieć to w instrukcji od radia

Czyli, że po prostu spiąć czerwony z żółty, tak, żeby i na czerwony zawsze podawane było napięcie? A nie będzie wtedy takiej sytuacji, że po wyłączeniu silnika, radio gra nadal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w tym przypadku trzeba niestety pokombinować przy kostce ISO. Jak dobrze kojarzę, to w kostce są dwa + (stałe zasilanie i zmienne) wystarczy zamienić miejscami te kable ale głowy nie daję - w golfie tak robiłem kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety, to chyba nie o to chodzi. Mam wszystko podłączone, radio trzyma pamięć. Nie za bardzo rozumiem, co mogła by mieć z tym wspólnego antena...

 

konjo, miałem na myśli dokładnie te zdania:

W takim przypadku w kostce ISO, w jej części A (zasilającej) należy zamienić między sobą piny 4 i 7. Są to dwa zasilania +12V, z czego jedno pojawia się po włączeniu zapłonu.

Dzięki temu na radio cały czas podawany jest prąd, także po wyjęciu kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , padł mi prawy przedni głośnik - postanowiłem wymienić wsystkie na firmy HERTZ . Czy ktoś je już montował? Chodzi mi o opinię.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ... ładnie zagrają pod wzmacniaczem i mają mocne gwizdki, czasami może to kogoś drażnić... Pod samym radiem będzie brakowało im mocy. Jeżeli chcesz osiągnąć dobry efekt to w zależności od modelu musisz je konkretnie zasilić i wygłuszyć drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności