Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś myjki cisnieniowej do mycia auta, karchera lub deckera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używa ktoś myjki cisnieniowej do mycia auta, karchera lub deckera?

Ja czasami,ale tylko felgi i spłukanie auta.Mam takiego starego badziewiaka do mycia betonu pod miejsce do grilla :) to czasami ochlapię autko :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiślaq - ty mi powiedz - piaskować felgi i malować proszkowo - samo piaskowanie 150 zł? W komplecie czy od sztuki? Ile z malowaniem?

 

Moro - co to są korniszony? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami,ale tylko felgi i spłukanie auta.Mam takiego starego badziewiaka do mycia betonu pod miejsce do grilla to czasami ochlapię autko

 

Czyli nie używasz tzw. aktywnej piany? :D mam te wszystkie krety a piana to mi z mordy sie robi jak to nie działa jak trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskowanie kompletu 150.

 

Malowanie osobno. Ale w miare tanio. 40zł od sztuki w kazdym kolorze ral'a. A jak dziwne kolory to sam kupujesz proszek i tyle.

 

dscf0374ix.jpg

 

Pomóżcie z kolorem. :D Dekielki w lc6z napewno. Kto widział mojego paska wie jaki to kolor, ale co z felgą? Złoto będzie fajne? Gun metal? Czyli taki ciemny grafit?

Edytowane przez Kiślaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moro - co to są korniszony?

 

Moras dziś musi z Żoną nawijać bo jest odcięty od normalnego świata - czytaj netu z forum :lol

El_Chueco, a korniszon toż to powszechnie znany podtlenek gazotu :D

 

Pomóżcie z kolorem. Dekielki w lc6z napewno. Kto widział mojego paska wie jaki to kolor, ale co z felgą? Złoto będzie fajne? Gun metal? Czyli taki ciemny grafit?

 

Kurcze Kiślaq może podrzuć temat do motomaniaka. Mnie machnął super VT, łatwiej podjąć decyzję, bo z wyobraźni to nie zobaczysz tego tak pewnie ;) chyba że coś buchniesz dobrego :lol

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie używasz tzw. aktywnej piany? mam te wszystkie krety a piana to mi z mordy sie robi jak to nie działa jak trzeba

 

No nie :lol ale mamy tu na forum speca od serwisu karchera-znajde namiary to zaraz tu wrzucę :dobrze

 

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

 

Patrz tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1249151#post1249151 i luknij w podpis :lol proszę bardzo. :)

 

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

 

Moras dziś musi z Żoną nawijać bo jest odcięty od normalnego świata - czytaj netu z forum

 

A ty zaraz wszystko wypaplać musisz :lol pewnie nowe zakola wyciera o uda----za weekend :lol

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używa ktoś myjki cisnieniowej do mycia auta, karchera lub deckera?

 

Ja mam Karchera 2.98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty zaraz wszystko wypaplać musisz

Ej tam kamermenie forumowy ;) co złego, żeby się koledzy nie martwili napisałem, bo brak wpisów od Morasa to taki ewenement - wolałem, żeby ktoś nie zgłosił zaginięcia :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiemoR - hehe - to ja mam w takim razie Krowiaka no korniszony :]

 

a od tego piaskowania - to fele alu sie nie pokrzywia? - w ogole jest sens piaskowac stare badziewie - nie lepiej walnac papierem sciernym i prysnac szprajem?

 

Wlasnie - wie ktos jaki kolor RAL maja felgi VW alu? - tak aby pod dekiel pasowalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NiemoR - hehe - to ja mam w takim razie Krowiaka no korniszony :]

 

a od tego piaskowania - to fele alu sie nie pokrzywia? - w ogole jest sens piaskowac stare badziewie - nie lepiej walnac papierem sciernym i prysnac szprajem?

 

Wlasnie - wie ktos jaki kolor RAL maja felgi VW alu? - tak aby pod dekiel pasowalo?

 

Nie da sie tak o papierem, naprawdę ta farba ciężko schodzi. Nic od piaskowania się nie pokrzywi. Pozatym gosc najpierw zawozi do sciagniecia chemicznego, a potem dopiaskowuje resztę.

 

Nie stare badziewie, moje fele są dobrze utrzymane i mają być piękne.

 

I zastanawiam się nad białą perłą, tylko czy będą mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj białą perłe ... ;) fajnie bedzie wygladała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Kresek otwórz mój temat z filmami-bo one są moje.Chcę mieć do nich dostęp,w razie edycji,muzy,dodania zdjęć itp. Temat nie koliduje z regulaminem forum i jeśli go nie otworzysz,to likwiduje wszystkie filmy.Napracowałem się nad nimi po nocach a w temacie o którym piszesz nie będę miał do ich edycji dostępu.

Co ci Michał one przeszkadzają? Chcę aby był temat z samymi filmami-czy to problem?

Ostatni aktualizacja tematu o którym piszesz była 6.02.2011 a teraz mamy 22.03.2011.

Od tamtej pory chyba wiela się działo w zDolnośląskim czy Nie?

Sorry,ale chyba nie wymagasz,bym poświęcał swój czas dla kolegów z forum i czekał łaskawie ponad miesiąc z Innymi na zapodanie filmików?

To są jakieś jaja normalnie :)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy mozesz rowniez dobrze edytowac i po edycji moge podmienic stary link na nowy w temacie spotkania dolnoslaskie.

Filmiki jakie sa zawsze sa dodawane w tamtym temacie na biezaco, takze ja nie widze tu zadnego problemu.

Jak ktos je chce ogladnac zawsze moze tam niepotrzebny jest do tego nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówie o swoich badziewiach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmiki jakie sa zawsze sa dodawane w tamtym temacie na biezaco

Co prawie 2 miesiące to marne "bieżąco" ;)

 

Te Kresek otwórz mój temat z filmami-bo one są moje.

Blop ma rację i poparcie Prawa Autorskiego :D

 

A więc, temat córik :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawie 2 miesiące to marne "bieżąco"

 

Spot co 2 miesiace, wiec aktual co 2 miesiace:D

KAzdy filmik po spocie dodany na forum, jest w tamtym temacie.

Takze temat zu kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy mozesz rowniez dobrze edytowac i po edycji moge podmienic stary link na nowy w temacie spotkania dolnoslaskie.

Filmiki jakie sa zawsze sa dodawane w tamtym temacie na biezaco, takze ja nie widze tu zadnego problemu.

Jak ktos je chce ogladnac zawsze moze tam niepotrzebny jest do tego nowy temat.

 

 

 

Hmmmm to ja głupi wymyśliłem sobie z morasem nowy temat,tylko z filmami,niekoniecznie z samymi spotami (w długi weekend wybierałem się sfilmować miejcówę na jakiegoś spota) -ale wiesz co Michał- rób jak chcesz.

Dla mnie popełniasz błąd,ale zostawie to do jutra jak jest,by emocje mi opadły i przemyślę sprawę :) Proszę tylko narazie nie dołączaj flmów do tamtego tematu.dzięki.

 

Bimbasz prosi o przyjęcie do naszej grupy zDolnośląskiej-jeśli możesz to wpuść Go proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takze temat zu kosz

 

Hehe Roberto filmiki przenoś do swojego tematu o pasku i terefere :haha

 

Bimbasz prosi o przyjęcie do naszej grupy zDolnośląskiej-jeśli możesz to wpuść Go proszę bardzo.

 

Nie ma bata ! Nie posmaruje nie wjedzie :lol niu rules

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe Roberto filmiki przenoś do swojego tematu o pasku i terefere

 

Kuźwa,ale one tam są :) tylko ja chciałem dobrze,dla nas zDolnoślązaków.Po cholere mają wszyscy lukać na moje wypociny tam-----jak to nie jest temat o filmikach ?

Mówi się trudno i z władzą nie dyskutuje.Przemyśle sprawę do jutra i się wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności