Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość golas9

Wiem o co chodzi... niestety...

raz kiedyś przejechałem się Mercedesem W211 400CDI i BMW 535d...

od tej pory nic już nie jest takie jak kiedyś i wydaje mi się, że mój ukochany AJM to zawalidroga... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi... niestety...

raz kiedyś przejechałem się Mercedesem W211 400CDI i BMW 535d...

od tej pory nic już nie jest takie jak kiedyś i wydaje mi się, że mój ukochany AJM to zawalidroga... :(

kiedys byla ibiza dlubana bujnalem sie przeciwko 535d i...bmw to zawalidroga:) koles sie ostro cisnal i nie dal rady.jednak male autko podlubane w tdi daje rade.trzeba cie cieszyc teraz z komfortu a nie z osiagow:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problema z moją perełką i bym prosił by mi ktosik vag'iem go potraktował bym wiedział co dolega...jest ktosik blisko świdnicy lub wałbrzycha z tym??błagam potrzebuje tylko pomiarów by wiedzieć co trzeba wymienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ci sie Zet dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AJM jest szybszy tylko chodzi o to ze chcialbym zobaczyc jak duza to roznica

 

Chetnie sie tez przekonam jak moj AJM ma sie do AFN :D

 

 

koledzy mam problema z moją perełką i bym prosił by mi ktosik vag'iem go potraktował bym wiedział co dolega...jest ktosik blisko świdnicy lub wałbrzycha z tym??błagam potrzebuje tylko pomiarów by wiedzieć co trzeba wymienić...

 

Zecik mam kompa i VAGa a Żarów niedaleko wiec zapraszam, jednak w piatek do godz. 13.30 bo mam na 2 zmiane.

504-782-807 moj kontakt.

Peace....

Edytowane przez barman.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziekowania dla kolegi Kockodo za transport relacji Dworzec PKP - Lotnisko - Dworzec PKP

Az milo jak sie ma takich kolego na forum i widac ze forum pomaga nie tylko w sprawach motoryzacyjnych.

Jarek jeszcze raz wielki szacun :padam:

i to podwojny bo jak zobaczylem lsniacego i blyszczacego Passaka to oniemialem :padam:

Jak bedziesz w Wawie, to zapraszam na piwo, a jak bedziesz czegos potrzebowal - numer znasz

Jestem Twoim dluznikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo spota organizuje se na własnym podwórku

 

Eee:) Myślałem że będziecie chcieli przyjechać na "pępkowe" :rotfl:

 

Nie to nie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek powiedz mi dlaczego zmieniłeś nikc bo do tego nie moge się przyzwyczaić zawsze myśle że to jakiś nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek powiedz mi dlaczego zmieniłeś nikc bo do tego nie moge się przyzwyczaić zawsze myśle że to jakiś nowy

 

Przecież mówiłem Wam ostatnio na spocie że wysłałem z 2 miesiące temu PW do Admina z prośbą o zmianę nicku :)

 

A że to tyle trwało to już nie moja działka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na którym spocie?

 

W Mietkowie...Ale może nie dosłyszałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee:) Myślałem że będziecie chcieli przyjechać na "pępkowe" :rotfl:

 

Nie to nie :rotfl:

 

Przyjedziemy, przyjedziemy. :D A będzie syn, czy córka?? Bo jak syn, to kupimy małemu zabawkę Passata, żeby zawsze wiedział, co dobre, a nie szedł w ślady ojca i kupował jakieś "prawie Passaty". :rotfl::hyhy::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjedziemy, przyjedziemy. A będzie syn, czy córka?? Bo jak syn, to kupimy małemu zabawkę Passata, żeby zawsze wiedział, co dobre, a nie szedł w ślady ojca i kupował jakieś prawie passaty.

 

Na 99 % córka :) Ale lekarz jeszcze nie stwierdził jednoznacznie :rotfl:

 

Kupię jej "TATĘ" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Mietkowie...Ale może nie dosłyszałeś :)

No chyba nie dosłyszałem

A kiedy to pępkowe będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy to pępkowe będzie

 

Nie bój żaby :rotfl: Na pewno Cię poinformuję :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby :rotfl: Na pewno Cię poinformuję :rotfl:

nie widze inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Sorki ze sie wtrace ale mam mala sprawe a mianowicie czy znajdzie sie ktos z okolic walbrzycha kto by mial dostep do vag'a i pomogl mi zdiagnozowac autko? Mam kilka malych problemikow m.in. z automatem, a placenie 50 za podlaczenie vaga i zobaczenie usterek mi sie nie usmiecha:( Moze zna sie ktos dobrze na tych logach itd i pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Sorki ze sie wtrace ale mam mala sprawe a mianowicie czy znajdzie sie ktos z okolic walbrzycha kto by mial dostep do vag'a i pomogl mi zdiagnozowac autko? Mam kilka malych problemikow m.in. z automatem, a placenie 50 za podlaczenie vaga i zobaczenie usterek mi sie nie usmiecha:( Moze zna sie ktos dobrze na tych logach itd i pomoze?

 

dobrze się nie znam ale wydaje mi się że zwykłego automatu to na vagu nie sprawdzisz, moge się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kresek

Michał

B4 1.9 TDI 90KM (1Z)

Rok prod: 1995

 

Jeśli masz na myśli auto z Twojego opisu, to niewiele dowiesz się poprzez Vag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to autko z opisu z automatem 4 biegowym. Chcialbym poza automatem odczytac temp cieczy bo cos mi duzo pali i podejrzewam termostat, poza tym wydaje mi sie ze autko jest zamulone troszke, ogolnie chcialbym jakas dokladniejsza diagnostyke z ustawieniami silnika, czy tam jakies logi bo kompletnie sie na tym nie znam z czym to sie je:(. Poza tym wyszedl mi blad z czujnikiem regulacji dawki paliwa i tez nie wiem z czym to sie je. A u mnie koles powiedzial ze on tylko potrafi odczytac a nie zdiagnozowac usterke. A nie bede za takie cos placil 50 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności