Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie witajcie,sprawdzałem wszystkie dzielnice naszego forum i natknąłem się na taka informację ,że 13/14 06 br. będzie vagowisko w Opolu.Zapisy ruszają od 01.03.br.Kto pierwszy ten lepszy informacja od JonegoX :lol:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam termin jest na vag Nysa. Konkurencje sobie robią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja myślę ,ze nie to moja informacja do użytku ogólnego.Że trzeba mieć rękę na pulsie ,aby tam się dostać. Ja sam planuję tam dojechać/oby się udało/:luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marku byłeś na Sabaton wczoraj???
No masz :)

 

ludkowie pod koniec lutego organizujemy gokarty w azjatyckiej części Polski czyli w Sosnowcu. Jak macie paszporty to może byście wpadli na jakieś międzyregionalne zawody? No chyba że cykorzycie :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A paszport polsatu może być....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie witajcie,sprawdzałem wszystkie dzielnice naszego forum i natknąłem się na taka informację ,że 13/14 06 br. będzie vagowisko w Opolu.Zapisy ruszają od 01.03.br.Kto pierwszy ten lepszy informacja od JonegoX :lol:jupi

 

Ten sam termin jest na vag Nysa. Konkurencje sobie robią??

 

Łukasz ja myślę ,ze nie to moja informacja do użytku ogólnego.Że trzeba mieć rękę na pulsie ,aby tam się dostać. Ja sam planuję tam dojechać/oby się udało/:luka

 

Coś mi się wydaje Paweł że źle popatrzyłeś i chodzi oczywiście o Nysę. na którą staramy się jeździć co rok

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

No masz :)

 

ludkowie pod koniec lutego organizujemy gokarty w azjatyckiej części Polski czyli w Sosnowcu. Jak macie paszporty to może byście wpadli na jakieś międzyregionalne zawody? No chyba że cykorzycie :DD

 

Jest to kwestia do przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Krzysiu w Nysie :sciana:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Nie pasowały by dwie podobne imprezy w najmniejszym województwie w tym samym czasie.

Paweł jak KrYsiek pisał to impreza z cyklu "must be" - niestety w rym roku nie dam rady i przykro mi z tego powodu bo impreza jest mega. Tylko najlepiej na jeden lub dwa noclegi jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne. Nie pasowały by dwie podobne imprezy w najmniejszym województwie w tym samym czasie.

Paweł jak KrYsiek pisał to impreza z cyklu "must be" - niestety w rym roku nie dam rady i przykro mi z tego powodu bo impreza jest mega. Tylko najlepiej na jeden lub dwa noclegi jechać.

 

Ja już od miesiąca zaklepany mam domek więc teraz tylko nie przegapić dnia zapisów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cwaniaczku!!!!!!!!!!!:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to pożyje. A nie jakieś wakacje z rodzina:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki to pożyje. A nie jakieś wakacje z rodzina:(

 

na wakacje to się w lipcu i sierpniu jeździ koleżko a nie w czerwcu by zaoszczędzić kilka złotych :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wakacje to się w lipcu i sierpniu jeździ koleżko a nie w czerwcu by zaoszczędzić kilka złotych :lol3

 

no i jeszcze dolewaj tej oliwy do ognia.

nie stac poczciwego człeka, czternastek nikt nie płaci, ba nawet trzynastek, a czasem i dwunastki braknie :)

 

Woła kierownik kowalskiego bo ten złozył podanie o urlop w lipcu.

Kieronik: "kowalski lubicie ciepłe piwo" ?

- a nie panie kierowniku, ustrzez panie boże.

- a spocone kobiety lubicie kowalski?

- a gdziez tam, panie kierowniku, w życiu , fuj.

- no to na urlop pojedziecie w listopadzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze dolewaj tej oliwy do ognia.

nie stac poczciwego człeka, czternastek nikt nie płaci, ba nawet trzynastek, a czasem i dwunastki braknie :)

 

Woła kierownik kowalskiego bo ten złozył podanie o urlop w lipcu.

Kieronik: "kowalski lubicie ciepłe piwo" ?

- a nie panie kierowniku, ustrzez panie boże.

- a spocone kobiety lubicie kowalski?

- a gdziez tam, panie kierowniku, w życiu , fuj.

- no to na urlop pojedziecie w listopadzie :)

 

ja jeżdżę w czerwcu i wrześniu więc nie smęcę a co do 13 i 14 to nikt ci nie broni zjechać kilometr pod ziemie i dostać a nawet barbórkę jajkowe karpiowe kredkowe i wczasy pod gruszą

 

BTW.

 

nie wspomnę o zyskach co 3 miesiące i premii kwartalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze człowieka złości, :)

Krzysiu no ofence- tak sobie tylko zartuje- wiesz ze ja nie jestem z tych co by marudzili na brak funduszy :)

 

marudze tylko, że mi temrin nie podpasował i nie bede mógł sie z Wami spotkac w tych pieknych okolicznosciuach przyrody. szansa (póki co mała) ze na ogolnopolskim sie zjawię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze człowieka złości, :)

Krzysiu no ofence- tak sobie tylko zartuje- wiesz ze ja nie jestem z tych co by marudzili na brak funduszy :)

 

marudze tylko, że mi temrin nie podpasował i nie bede mógł sie z Wami spotkac w tych pieknych okolicznosciuach przyrody. szansa (póki co mała) ze na ogolnopolskim sie zjawię:)

 

spoko loko bez spiny koleżko tylko jedno mnie dziwi.

 

Ogólnopolski co rok o tej samej porze jest i nysa też zawsze w czerwcu to co szkodzi tak sobie po planować ten miesiąc by zajechać na imprezki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie takie hop siup jak by sie zdawało.

 

chcemy jak najblizej lipca aby jak najcieplej było a zarazem aby jeszcze na dobra cene sie załapac i aby na to wszystko były miejsca w samolocie:)

 

sporo szczegułów do zgrania.

 

i na nyse niestety nie dam rady.

ogolnopolski tez jest w terminie kiedy akurat żonke bede odbierał z kolejnych wakacji, ale z tym to jakos sobie dam rade- chociaz tydzien samotnego samczego pobytu w domu- to nie wiem czy bede w stanie kierować pojazdem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie takie hop siup jak by sie zdawało.

 

chcemy jak najblizej lipca aby jak najcieplej było a zarazem aby jeszcze na dobra cene sie załapac i aby na to wszystko były miejsca w samolocie:)

 

sporo szczegułów do zgrania.

 

i na nyse niestety nie dam rady.

ogolnopolski tez jest w terminie kiedy akurat żonke bede odbierał z kolejnych wakacji, ale z tym to jakos sobie dam rade- chociaz tydzien samotnego samczego pobytu w domu- to nie wiem czy bede w stanie kierować pojazdem :)

 

 

No ja nie twierdzę że to łatwe ale wykonalne. Ja rok temu na ogólnopolski jechałem z Bieszczad a w niedziele wróciłem po rodzinkę i do domu w poniedziałek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej zrobmy cos bo mi sie nudzi, drzwi wyjebac okno wstawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności