Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

misiek dobrą fuche dostałeś zero roboty a kasa na konto od Blopa wpływa

 

przez twoje posty mam dużo roboty. jak ci sie nie podoba to mozesz zostać opiekunem a od kogo mi kasa wpływa to nie twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez twoje posty mam dużo roboty. jak ci sie nie podoba to mozesz zostać opiekunem a od kogo mi kasa wpływa to nie twoja sprawa

 

Moja pierwsza reakcja na Twój post:

 

picture_6918.gif

 

a teraz refleksja :lol znaczy się dzięki mnie masz robotę :lol czyli potwierdzasz jednak, że kasa wpływa za forum :lol o sqrwesen :lol patola, wołać Niemora :lol dzięki za propozycję bycia opiekunem, prześlij tylko ile ci wpływa za to na PW brutto i jedziemy z tym wrocław shore, kawa tryskająca ze spryskiwaczy i inne ceregiele na spotach :lol

 

 

to wtedy pomyslimy nad glosowaniem, ale za darmo umarlo

 

To masz tutej, z ryła troche nie wyjściowa, podobna do Frytki :lol ale za to dobrze robi pierogi :lol

 

jjMnDuu.gif

 

0_0_0_1764942237_middle.gif

 

3IjPW.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez twoje posty mam dużo roboty. jak ci sie nie podoba to mozesz zostać opiekunem a od kogo mi kasa wpływa to nie twoja sprawa

 

Mnie Krzychu płaci Jolek,ja Tobie dole,więc w sumie sponsoruje nas obu :lol :alko więcej luzu - poznasz Bzykacza ,,Onaniste" Perwersa osobiście to zrozumiesz :lol

Wystarczy już spinania galotów,piszcie lepiej kiedy na jakiś weekendos alko śmigamy bo bez paru flaszek :alko nic w regionie nie wymyśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszcie lepiej kiedy na jakiś weekendos alko śmigamy
Blop zmobilizuj opiekacza, niech ruszy towarzystwo. Bullet i Jolek na lawety zamiast funkel nówek niech naładują śniegu i śmigajcie na kulig do Poraja :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blop zmobilizuj opiekacza, niech ruszy towarzystwo. Bullet i Jolek na lawety zamiast funkel nówek niech naładują śniegu i śmigajcie na kulig do Poraja :).

 

Mmissiek czytał? Organizować zlot w poraju :lol Miejscówa fajna,dojazd też,żarcie mistrzowskie a i ,,drobne pijaki" :D pod ręką.

 

P.s

Jak nie wypali,to może sam wpadnę z dzieciakami na któryś weekendos Marek,mam już dość roboty i trzeba naładować bateryjki :lol :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba naładować bateryjki

 

A kto je załatwi? Może też bym jakąś poładował... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wypali,to może sam wpadnę z dzieciakami na któryś weekendos Marek,mam już dość roboty i trzeba naładować bateryjki
Wiesz że zawsze herzlich wilkomen Bercik :)

 

Może też bym jakąś poładował
I tymi samymi rękami którymi to napisałeś wkładasz pokarm do ust? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie Krzychu płaci Jolek,ja Tobie dole,więc w sumie sponsoruje nas obu więcej luzu - poznasz Bzykacza ,,Onaniste" Perwersa osobiście to zrozumiesz
true story Bro :lol z naciskiem na onaniste organiste :lol masz w nagrode szybkie cyce :lol

 

x1ncKPD.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mmissiek czytał? Organizować zlot w poraju :lol Miejscówa fajna,dojazd też,żarcie mistrzowskie a i ,,drobne pijaki" :D pod ręką.

 

P.s

Jak nie wypali,to może sam wpadnę z dzieciakami na któryś weekendos Marek,mam już dość roboty i trzeba naładować bateryjki :lol :alko

 

z tego co pamiętam to opiekun nie jest od organizowania zlotów ;)

 

a do Poraja to może i bym się wybrał z moją ale w chwili obecnej jest to niemożliwe z powodu intensywności zabiegów jakie Aga musi przejść.

 

Ale jak nie kulig bo coś innego się wymyśli może u nas w górach lub innym ciekawym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poładował..

o Ty zboczeńcu

nie poładował tylko podładował:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie poładował tylko podładował

 

jeden pies :lol w te cyce co je tu zamieszczam to każdy by poładował :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak to jest, ze jak sie ma w sypialni non stop wielkie cyce to potem małe brzoskwinki licealistki rajcuja:)

 

a jak masz w sypialni Tereske* to pragniesz big fat mamma

 

 

*z przodu deska, z tyłu deska, oto jest nasza Tereska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True story, ale muszę stwierdzić po Twoim wywodzie eseju esessmana :lol , że za dużo oglądasz Na wspólnej :lol Jak to mówił Mariusz Szczygieł w Tok Szole, przejdźmy do meritum :lol cyce są to się ładuję, na hooy drążyć temat :lol zoba na Trybsona człowieka roku, dyma każda świnie jaka się nawinie :lol

 

---------- Dodano o 13:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:00 ----------

 

big fat mamma

 

milf :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to opiekun nie jest od organizowania zlotów

 

ale to opiekun gra Pierwsze Skrzypce w regionie ;) zakładać temat,pogadać z chłopakami,rozkręcić tel. grupę i wio,na co tu czekać,czas leci - nawet jeśli wyjazd ma być np. w marcu ;)

 

a do Poraja to może i bym się wybrał z moją ale w chwili obecnej jest to niemożliwe z powodu intensywności zabiegów jakie Aga musi przejść.

 

to zrozumiałe - zabiegi najważniejsze,później będzie czas na zabawę - oby wsio skończyło się pozytywnie,dużo zdrówka przekaż Adze :kumple

 

p.s

ja celuję w Poraj na 21/22/23 luty (trynknę tylko do Zwierzaka czy miejsca noclegowe są ),jeśli ktoś reflektuje, najpierw info do mnie na priva - będzie kilka osób chętnych,założy się nowy temat.

 

Wiesz że zawsze herzlich wilkomen Bercik

 

a dziękuję bardzo i już spoglądam w stronę barku na :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

WTF????? :zeco:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez bica99

Nanomiodek

WTF?????

czego znowu nie wiesz ? Przecież to prosta zagadka była :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało je biedaczek... :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czego znowu nie wiesz ? Przecież to prosta zagadka była

a ja mam zagadke:lol

na którą nie umiem znaleźć odpowiedzi a przeczytałem cały internet.

Czy lampka podsufitki z passata b5 po lifcie będzie pasować do przed lifta 1999/2000(taki jak mój ale to nieistotne:lol)

ja celuję w Poraj na 21/22/23 luty

a co tam jest?

jakieś linki co jak z kim za ile po co dlaczego czyje itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co tam jest?

jakieś linki co jak z kim za ile po co dlaczego czyje itp?

 

Śląskie Poczytaj, fajny zajazd ;)

 

 

na którą nie umiem znaleźć odpowiedzi a przeczytałem cały internet.

 

Przeczytaj to i zobacz kto czym jeździ (b5fl i b5) :lol;)

http://forum.vw-passat.pl/threads/100430-Po-montazu-lampki-W8-dziwne-dzialanie-lampki-czy-tak-ma-byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności