Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

 

co do rainsportow bylem pewien ale jesli ktos mowi ze widzial to zacheca mnei tym do poszukania ponownie bo tesknei za tamtymi oponami

co do nankangow to nie ma ich:)nie znalazlem ja mam 195/65/15 tak jak na zimowce bo po wro nei da rady jezdzic z innymi...szkoda zycia komfortu i zawieszenia +felg na to zeby tlyko ladniej bylo.

 

nie znalazlem nankangow dokladnie takich jak ty pokazywales. ja do lata wytrzymam i chyba kupie bfgoodrich na lato jakos to mnei przemawia ale do wiosny jeszcze kawal czasu wiec narazie luzik

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że nie znalazłeś Nankang NS-2 195/50/16 :eek: A dzisiaj właśnie pisałem do tego sklepu i odpisali mi że mają i w 48 godzin od zamówienia są u mnie :) No nic trzeba będzie być "poligonem testowym dla innych" i sprawdzić te oponki :D Może faktycznie się sprawdzą :)

 

Ale po wrocku to rzeczywiście profil min 55...Swoją drogą to powinni wymyślać jakieś specjalne felgi "Ze stali hartowanej+specjalnie wzmacnianej" na polskie drogi...Ciekawe czy my dożyjemy kiedy drogi będą takie jak na zachodzie ;)

 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez VW_POLO_1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz że nie znalazłeś Nankang NS-2 195/50/16 :eek: A dzisiaj właśnie pisałem do tego sklepu i odpisali mi że mają i w 48 godzin od zamówienia są u mnie :) No nic trzeba będzie być "poligonem testowym dla innych" i sprawdzić te oponki :D Może faktycznie się sprawdzą :)

 

Ale po wrocku to rzeczywiście profil min 55...Swoją drogą to powinni wymyślać jakieś specjalne felgi "Ze stali hartowanej+specjalnie wzmacnianej" na polskie drogi...Ciekawe czy my dożyjemy kiedy drogi będą takie jak na zachodzie ;)

 

Pozdrawiam :D

nie mowilem ze w takim rozmiarze:) mowilem ze nie ma takich w moim rozmiarze wiec ich nie bralem pod uwage. w moim latwiej znalesc wiecej innych w dobrej cenie wiec nie chce byc poligonem:)

co do felg. dlatego kupilem orginalne Audi bo sa orginalen w miare pelne i mam nadzieje na mneijsze krzywienie sie...ale teraz mysle nad 16:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mowilem ze w takim rozmiarze

 

"No to żeśmy się nie dogadali" :) Ja dziś zakupiłem 16x7.5 MAM :) Chwalone na forum...Zobaczymy jak będą się sprawować na naszych drogach...Niby MADE IN GERMANY ale to może być różnie...

 

Dobra spadam...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o takim zakupie :D Zimka się zbliża i czas pomyśleć nad nowym wizerunkiem "VW_GOLF" :rotfl: na wiosnę

 

http://www.allegro.pl/item472725060_moman_indiglo_volkswagen_golf_3_vento.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie takie coś chcę założyć (wżór 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a co myślicie o takim zakupie

Kupuj kupuj tez mnie na to nachodzi ale chcialbym zobaczyc na zywo wczesniej to bedzie okazja ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja zaznacze że Ci nie będę pomagał ich montować po tym jak się na mnie darłeś :569:Tylko dotknął, już spierd*lił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. dostałem dziś te HID-y ale nie mam zielonego pojęcia jak to podłączyć:rolleyes:90PS pomożesz :confused: Aha weźmie ktoś wiertarkę akumulatorową bo niby trzeba wywiercić w tej plastikowej osłonie żarówki dziurę o średnicy 25mm...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha weźmie ktoś wiertarkę akumulatorową

Bateria już sie ładuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90PS pomożesz

coś wykombinujemy:) pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły, zmarznięty ale spot był dobry :D

Zgubiłem prawą blendę na autostradzie, i jeszcze widziałem jak się rozje*ała w lusterku

motomaniak....... :padam: za zabawę, ciuchy już w pralce:D

 

Qrwa ta blenda..... ehhhh.....:533:

 

 

p.s.Tomek nie myślałem że tak szybko pójdzie z tymi HID-ami :rotfl:

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spocik byl zaje... :) chyba na zadnym spocie takiej atrakcji nie bylo :)

motomaniak szacuuuuuuuun i wielkie dzieeeeeeeeeki :)

90PS blenda 16 zl wiec nie tragedia

VW_POLO_1.0 masz szczescie ze kolega BanG-BanG dotarl bo pewnie nie zmiescil bys sie w tych 20 minutach ;)

jedna fote mam tylko z telefonu

 

abcd0001eh4.jpg

w1024.pngthpix.gif

w2048.png

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zrzucam fotki

 

motomaniak poklony i szacun za to ze to skleciliscie i tak zapierdala. jak bedziesz chcial po zimie sprzedawac to daj mi najpierw znac bo to zajebista zabawa ale potrzebuje jakas gwarancje i pkt serwisowy:D

najgorsze poza praniem to mycie butow i cale smierdza tym polem:)

Kurde nei wiedzialem ze przy Hidach mozna tak zmarznac w rekordowo krotkim czasie 20 min:)

Dzieki za spocik!!

 

p.s. ciekawe byly reakcje ludzi na autostradzie:) choc jak moto tam lata to pewnie wiekszosc mowila" ja pie....le ten znowu ora pole" :)

raz jeszcze dziex za mega udanego spocika

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s.Tomek nie myślałem że tak szybko pójdzie z tymi HID-ami

 

No właśnie nie wiem...Chłopaki na forum pisali że 30 minut... :rotfl: :rotfl:

 

Kolego Bang-Bang 0.7 L pasuje za zamontowanie HID

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, dzięki, ale dla mnie to na prawdę frajda widzieć wasze uśmiechy od ucha do ucha :D Spocik super, na pewno jeszcze to powtórzymy w najbliższym czasie ;) Foty będą zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie byly takie az od ucha do ucha bo kazdy wychodzac wypluwal z ust bloto :) a wtedy ciezko sie usmiechac :D zajebiste to buggy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dzięki, dzięki, ale dla mnie to na prawdę frajda widzieć wasze uśmiechy od ucha do ucha :D Spocik super, na pewno jeszcze to powtórzymy w najbliższym czasie ;) Foty będą zaraz.

 

Jak dla mnie to niepotrzebne mi gokardy :D Buggy czysta przyjemność:D Szacunek dla Ciebie i Twojego taty za trud i pracę włożoną w to "CACKO":)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu wyjaśniam że chciałem wrzucić te foty do "Spotkania dolnośląskie" ale temat jest zablokowany ;)

 

e974b07c33c7c45cm.jpg 17e1f397d6ffecb7m.jpg 38ebd8f5c36ecc2fm.jpg 811de1287db23017m.jpg b7040f3dd0e779c8m.jpg 31ba42812cda50a5m.jpg 70445195bc2512adm.jpg 9cc20f024f4444c9m.jpg db955a5e2747c2d5m.jpg cb3f3a928edfd5b9m.jpg fc0245631de7d6bam.jpg 8629f78967a572a6m.jpg 8af0c9d13268552cm.jpg af88939bcf28e7c9m.jpg aaa823247db8449dm.jpg b10db03d5d90baa5m.jpg 4cab0182f981203em.jpg ff8a2a210ff81adam.jpg 27e1a7e903393d86m.jpg cb4b1953242adacam.jpg 5e21fc1e458aadafm.jpg b63c38361eba7a38m.jpg 41f400e90c82630dm.jpg a25deee9bf853e2fm.jpg 72c0967c98d9ad8dm.jpg 5a3d933e6dd92cd1m.jpg 069fbdbf1f9a0d9em.jpg 11c207564b973365m.jpg c816e1334bbec256m.jpg 1f78ee532bb7cb1am.jpg 2e32a74e0a07afcem.jpg c59c2367213af9fbm.jpg 3b4f3610e85a0685m.jpg d6f8499c31a1b5c2m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności